Kontakt

fws.prezydium@wp.pl - pod ten adres prosimy kierować:

  1. informacje o nadchodzących wydarzeniach (organizowanych spotkaniach, kafejkach prawnych, kongresach, wykładach itp. organizowanych lokalnie lub w skali ogólnopolskiej), o których chcecie Państwo poinformować w sekcji “Kalendarium”.
  2. informacje o ważnych inicjatywach i wydarzeniach mających wpływ na funkcjonowanie wymiaru sprawiedliwości (projekty ustaw, opinie prawne, stanowiska stowarzyszeń sędziowskich itp.), które Państwa zdaniem powinny znaleźć się w sekcji “Aktualności”.
  3. informacje o istotnych dla wymiaru sprawiedliwości publikacjach (artykuły, reportaże, wywiady, publikacje książkowe itp.), które Państwa zdaniem powinny znaleźć się w sekcji “Publikacje”.
  4. materiały multimedialne (lub linki do takich materiałów) dotyczące ważnych dla wymiaru sprawiedliwości wydarzeń zarówno o zasięgu krajowym, jak i lokalnym (zdjęcia, filmy, prezentacje), które według Państwa mogłyby wzbogacić naszą “Galerię”.

fws.prezydium@gmail.com - pod ten adres prosimy kierować korespondencję ze Stałym Prezydium FWS we wszystkich pozostałych sprawach

fws.zespol@gmail.com - pod ten adres prosimy kierować korespondencję z Zespołem Interwencyjnym FWS