Zaproszenie do współpracy

Jesienią na stronach Forum Współpracy Sędziów - forumfws.eu powstanie nowy dział 👉👉🏼 „Trampolina nowej myśli”❗❗❗

Chcemy dać możliwość publikowania materiałów młodemu pokoleniu – studentom (nie tylko studiów prawniczych), aplikantom, asesorom, ale również innym młodym osobom niebędącym prawnikami , które pragną podzielić się swymi poglądami w zakresie szeroko pojętego prawa , problemów praworządności oraz problematyką społeczno-prawną w świecie. Nie piszcie ,,do szuflady" publikujcie na Forum. Wasze spostrzeżenia są ważne! .

Zachęcamy do przesyłania na adres fws.prezydium@wp.pl wszelkich materiałów do publikacji dotyczących w szczególności:

👉 wizji kształtu wymiaru sprawiedliwości;

👉🏼 spostrzeżeń na temat istotnych problemów związanych z jego funkcjonowaniem;

👉🏿 innych zagadnień społecznych pozostających w związku z tematyką praworządności, demokracji, porządku konstytucyjnego, obserwacji na temat systemów prawnych w innych krajach itp.

Możemy publikować zarówno teksty (felietony, satyra, publikacje naukowe itp.), jak też materiały fotograficzne, rysunkowe czy filmowe a także inne formy artystyczne i informacje o ważnych wydarzeniach.

W przypadku nadsyłania tekstów prosimy:

  • przy pierwszej publikacji do przesyłania zdjęcia autora oraz krótkiego opisu informacyjnego o autorze;
  • do przesyłania zdjęć (grafik), które moglibyśmy wykorzystać jako miniatury opisujące tekst. (UWAGA: autor musi mieć prawa do wykorzystania zdjęcia). W przypadku nie przesłania miniatury, opatrzymy tekst własną.

W przypadku filmów informujemy, że muszą one być docelowo osadzone na kanale You Tube (wymóg techniczny strony). Zachęcamy do zamieszczenia filmów na własnym kanale i przesłania linku. Jeśli nie posiadacie kanału You Tube można nadesłać film w pliku zdatnym do konwersji do publikacji na naszym kanale You Tube z jednoczesną zgodą na taką publikację.

UWAGA❗ Nie będziemy publikowali materiałów przesłanych anonimowo, przy czym na prośbę autora możemy zamiast informacji personalnych, podać ogólny opis autora, wedle jego życzenia. Nie będziemy również publikować materiałów zawierających określenia wulgarne lub zniesławiające.

Administratorzy
Administratorzy
administratorzy strony www