Witamy kolejne inicjatywy lokalne !

Miło nam poinformować, że do zakładki https://forumfws.eu/inicjatywy-lokalne/ dołączają kolejne projekty realizowane przez prawników i ich przyjaciół w różnych miejscach Polski i cieszące się znaczącym zainteresowaniem społeczności lokalnych.

Od kilku lat dzielimy się z Państwem refleksjami na temat funkcjonowania praworządności w demokratycznym państwie prawa oraz naszą oceną aktualnych działań podejmowanych w kierunku zmiany funkcjonowania sądownictwa. Zachęcamy do dyskusji jak ta zmiana powinna wyglądać. Niektórzy z nas organizują spotkania kafejkowe, podczas których możemy spotkać się z różnymi autorytetami związanymi z prawem i praworządnością, a także wspólnie zastanowić się nad tym, co należy poprawić, co zmienić, a przed czym przestrzegać. Inni z nas zwracają się do Państwa za pośrednictwem lokalnych mediów, prowadzonych blogów, czy stron internetowych.

W ramach Forum Współpracy Sędziów chcemy pomóc rozpowszechnić te cenne przedsięwzięcia lokalne. Służy temu także dział strony internetowej, gdzie przedstawiamy nasze INICJATYWY LOKALNE. Miło nam oznajmić, że do dotychczasowych podstron prezentujących  głos sędziów i innych osób związanych z wymiarem sprawiedliwości w Łodzi, Gdańsku, we Włocławku oraz w Elblągu, dołączają kolejne inicjatywy.

Sukcesywnie będziemy te strony wypełniać.

Administratorzy
Administratorzy
administratorzy strony www