Gratulacje dla Pana Sędziego Piotra Hofmańskiego.

16 marca 2021 r.
      • W dniu 11 marca 2021 r. Prof. dr hab. Piotr Hofmański został wybrany Prezesem Międzynarodowego Trybunału Karnego w Hadze na lata 2021-2024.

Sędziowie sądów powszechnych oraz sądów administracyjnych składają gratulacje Panu Profesorowi.

Stałe Prezydium Forum Współpracy Sędziów:

  • Bartłomiej Starosta – SSR w Sulęcinie;
  • Agnieszka Niklas-Bibik – SSO w Słupsku;
  • Waldemar Żurek – SSO w Krakowie;
  • Michał Bober – SSA w Gdańsku;
  • Jerzy Geisler - SSA w Poznaniu;
  • Aleksandra Janas – SSA w Katowicach;
  • Rafał Jerka – SSO w Olsztynie;
  • Grzegorz Kasicki – SSO w Szczecinie;
  • Robert Kirejew – SSA w Katowicach;
  • Krzysztof Kozłowski – SSR w Wysokiem Mazowieckim;
  • Justyna Małłek-Napierała – SSR w Lesznie;
  • Tomasz Marczyński – SSR w Bełchatowie;
  • Jerzy Nawrocki- SSA w Lublinie;
  • Jacek Niedzielski – SWSA w Gorzowie Wielkopolskim;
  • Katarzyna Wesołowska-Zbudniewek – SSO w Łodzi;

Sąd Apelacyjny w Białymstoku

  • Halina Czaban

Sąd Apelacyjny w Gdańsku *)

  • Aleksandra Urban – sędzia w stanie spoczynku;
  • Maria Sałańska-Szumakowicz – sędzia w stanie spoczynku;
  • Małgorzata Gerszewska – sędzia w stanie spoczynku;
  • Jerzy Andrzejewski – sędzia w stanie spoczynku;
  • Maciej Piankowski;
  • Grażyna Horbulewicz – sędzia w stanie spoczynku;
  • Bożena Grubba – sędzia w stanie spoczynku;
  • Alicja Podlewska;
  • Daria Stanek;
  • Elwira Młynarczyk - sędzia w stanie spoczynku;
  • Iwona Krzeczowska-Lasoń;
  • Lucyna Ramlo;
  • Grażyna Czyżak;
  • Jacek Pietrzak - sędzia w stanie spoczynku;
  • Sławomir Steinborn;
  • Andrzej Czarnota;
  • Danuta Matuszewska - sędzia w stanie spoczynku;
  • Wiktor Gromiec - sędzia w stanie spoczynku;
  • Jerzy Sałata;
  • Alina Miłosz Kloczkowska;
  • Włodzimierz Brazewicz
  • Krzysztof Noskowicz;
  • Beata Fenska-Paciorek;
  • Ewelina Jokiel;
  • Anna Daniszewska;
  • Hanna Rucińska;
  • Anna Strugała;
  • Barbara Rączka-Sekścińska;
  • Dariusz Janiszewski;
  • Przemysław Banasik;
  • Jakub Rusiński;
  • Teresa Karczyńska-Szumilas;
  • Roman Kowalkowski;
  • Dorota Gierczak - sędzia w stanie spoczynku;
  • Mariusz Wicki;
  • Małgorzata Rybicka-Pakuła;
  • Małgorzata Idasiak-Grodzińska;
  • Marek Machnij;
  • Zbigniew Merchel;
  • Małgorzata Zwierzyńska;
  • Zbigniew Koźma - sędzia w stanie spoczynku;
  • Maryla Domel - Jasińska - sędzia w stanie spoczynku;
  • Katarzyna Przybylska - sędzia w stanie spoczynku;
  • Ewa Raszeja - sędzia w stanie spoczynku;
  • Stanisława Paprzycka - sędzia w stanie spoczynku;
  • Bogusława Sieruga - sędzia w stanie spoczynku;
  • Ewa Giezek - sędzia w stanie spoczynku;
  • Wojciech Andruszkiewicz;
  • Magdalena Budzyńska-Górecka - sędzia w stanie spoczynku;

Sąd Apelacyjny w Katowicach *)

  • Iwona Hyła;
  • Ewa Tkocz - sędzia w stanie spoczynku;
  • Piotr Wójtowicz - sędzia w stanie spoczynku;
  • Alicja Bochenek - sędzia w stanie spoczynku;
  • Helena Kubaty - sędzia w stanie spoczynku;
  • Mirosław Ziaja;
  • Jolanta Śpiechowicz - sędzia w stanie spoczynku;
  • Małgorzata Niementowska;
  • Grzegorz Wątroba;
  • Michał Marzec;
  • Mariusz Żak - sędzia w stanie spoczynku;
  • Wojciech Kopczyński;
  • Marcin Ciepiela;
  • Bożena Brewczyńska - sędzia w stanie spoczynku;
  • Piotr Pośpiech;
  • Barbara Suchowska - sędzia w stanie spoczynku;
  • Wojciech Paluch;
  • Marek Charuza;
  • Gwidon Jaworski;
  • Bożena Summer-Brason - sędzia w stanie spoczynku;
  • Elżbieta Mieszczańska - sędzia w stanie spoczynku;
  • Aleksandra Malorny - sędzia w stanie spoczynku;
  • Wiesław Kosowski;
  • Joanna Kurpierz;
  • Ewa Solecka;
  • Beata Basiura - sędzia w stanie spoczynku;
  • Grażyna Wilk - sędzia w stanie spoczynku;
  • Marek Procek;
  • Antonina Grymel;
  • Beata Torbus;
  • Karina Maksym;
  • Irena Piotrowska;
  • Grzegorz Misina;
  • Gabriela Pietrzyk-Cyrbus;
  • Ewelina Kocurek-Grabowska;
  • Witold Nowakowski;
  • Wojciech Bzibziak;
  • Małgorzata Wołczańska;
  • Roman Sugier;
  • Tomasz Ślęzak;
  • Elżbieta Karpeta;
  • Mieczysław Brzdąk;
  • Lucyna Morys-Magiera;
  • Ewa Jastrzębska;
  • Joanna Naczyńska;
  • Wiesława Anna Namirska;
  • Waldemar Szmidt;
  • Anna Bohdziewicz;

Sąd Apelacyjny w Krakowie

  • Barbara Baran;
  • Jerzy Bess;
  • Marek Boniecki;
  • Paweł Czepiel;
  • Sławomir Jamróg;
  • Robert Jurga;
  • Anna Kowacz-Braun;
  • Grzegorz Krężołek;
  • Regina Kurek;
  • Paweł Rygiel;
  • Józef Wąsik;
  • Tomasz Duski;
  • Krzysztof Marcinkowski;
  • Paweł Anczykowski;
  • Lucyna Juszczyk;
  • Andrzej Solarz;
  • Tomasz Szymański;
  • Krystian Serzysko;
  • Agata Pyjas-Luty;
  • Monika Kowalska;
  • Dariusz Płaczek;
  • Grażyna Wiśniewska;
  • Włodzimierz Baran - sędzia w stanie spoczynku;
  • Bożena Lichota - sędzia w stanie spoczynku;
  • Beata Barylak-Pietrzkowska - sędzia w stanie spoczynku;
  • Andrzej Szewczyk - sędzia w stanie spoczynku;
  • Teresa Rak - sędzia w stanie spoczynku;
  • Jan Kremer - sędzia w stanie spoczynku;
  • Wojciech Kościolek - sędzia w stanie spoczynku;
  • Hanna Nowicka de Poraj - sędzia w stanie spoczynku;
  • Ewa Drzymała - sędzia w stanie spoczynku;
  • Iwona Łuka-Kliszcz - sędzia w stanie spoczynku;
  • Marta Fidzińska-Juszczak - sędzia w stanie spoczynku;
  • Barbara Kosub- sędzia w stanie spoczynku;
  • Jadwiga Radzikowska - sędzia w stanie spoczynku;
  • Ewa Proniewicz-Szaron - sędzia w stanie spoczynku;
  • Witold Dygoń - sędzia w stanie spoczynku;
  • Halina Gajdzińska - sędzia w stanie spoczynku;
  • Maria Zięba - sędzia w stanie spoczynku;

Sąd Apelacyjny w Lublinie *)

  • Barbara du Chateau;
  • Beata Siewielec;
  • Elżbieta Jóźwiakowska;
  • Grażyna Jakubowska;
  • Ewa Bazelan;
  • Ewa Popek;
  • Walentyna Łukomska;
  • Jolanta Terlecka;
  • Bożena Oworuszko;
  • Leszek Pietraszko;
  • Jerzy Nawrocki;
  • Mariusz Młoczkowski;
  • Marek Wolski - sędzia w stanie spoczynku;
  • Bogdan Radomski - sędzia w stanie spoczynku;
  • Andrzej Kaczmarek - sędzia w stanie spoczynku;
  • Zbigniew Makarewicz - sędzia w stanie spoczynku;
  • Lech Lewicki - sędzia w stanie spoczynku;
  • Cezary Wojcik - sędzia w stanie spoczynku;

Sąd Apelacyjny w Łodzi

  • Barbara Michalak;
  • Beata Michalska;
  • Joanna Baranowska;
  • Lucyna Guderska;
  • Dorota Rzeźniowiecka;
  • Anna Szczepaniak-Cicha;
  • Iwona Szybka;
  • Jolanta Wolska;
  • Janina Kacprzak – sędzia w stanie spoczynku;
  • Małgorzata Stanek;
  • Ewa Sumisławska - sędzia w stanie spoczynku;
  • Barbara Augustyniak;
  • Joannę Walentkiewicz-Witkowska;
  • Krystynę Ģolinowska;
  • Alicja Myszkowska;
  • Anna Cesarz;
  • Jacek Pasikowski;
  • Krzysztof Depczyński;

Sąd Apelacyjny w Poznaniu *)

  • Małgorzata Goldbeck-Malesińska;
  • Dorota Goss-Kokot;
  • Małgorzata Gulczyńska;
  • Piotr Górecki;

Sąd Apelacyjny w Rzeszowie

  • Małgorzata Moskwa;
  • Bogdan Ziemiański;
  • Edyta Pietraszewska;
  • Piotr Moskwa;

Sąd Apelacyjny w Szczecinie

  • Małgorzata Gawinek;
  • Jolanta Hawryszko;
  • Ryszard Iwankiewicz;
  • Małgorzata Jankowska;
  • Maria Kamocka - sędzia w stanie spoczynku;
  • Wiesława Kaźmierska - sędzia w stanie spoczynku;
  • Dariusz Rystał;
  • Agnieszka Sołtyka;
  • Halina Zarzeczna;
  • Maciej Żelazowski;
  • Tomasz Żelazowski;

Sąd Apelacyjny w Warszawie

  • Ewa Gregajtys;
  • Ewa Leszczyńska-Furtak;
  • Marzanna Piekarska-Drążek;
  • Dorota Tyrała;
  • Anna Zdziarska;
  • Alicja Fronczyk;
  • Joanna Piwowarun-Kołakowska;
  • Marta Szerel;
  • Paulina Asłanowicz;
  • Edyta Jefimko;
  • Robert Obrębski;
  • Bogdan Świerczakowski;
  • Przemysław Kurzawa;
  • Marcin Strobel;
  • Tomasz Pałdyna;
  • Urszula Wiercińska;
  • Małgorzata Kuracka;
  • Aleksandra Kempczyńska;
  • Magdalena Tymińska;
  • Małgorzata Micorek-Wagner;
  • Anna Kubasiak;
  • Danuta Malec;
  • Magdalena Kostro-Wesołowska;
  • Marzena Wasilewska;
  • Renata Szelhaus;
  • Dorota Markiewicz;
  • Marzena Miąskiewicz;
  • Bernard Chazan;
  • Agata Wolkenberg;
  • Edyta Mroczek;
  • Ewa Kaniok;
  • Ewa Plawgo - sędzia w stanie spoczynku;
  • Barbara Trębska - sędzia w stanie spoczynku;

Sąd Apelacyjny we Wrocławiu

  • Małgorzata Bohun;
  • Barbara Krameris - sędzia w stanie spoczynku;
  • Witold Franckiewicz - sędzia w stanie spoczynku;
  • Jolanta Burdukiewicz-Krawczyk;
  • Ewa Głowacka;
  • Dariusz Kłodnicki;
  • Małgorzata Lamparska;
  • Jarosław Błaszczak;
  • Monika Kiwiorska-Pająk;
  • Grażyna Szyburska-Walczak;
  • Stanisława Kubica - sędzia w stanie spoczynku;
  • Elżbieta Kunecka - sędzia w stanie spoczynku;
  • Irena Różańska-Dorosz - sędzia w stanie spoczynku;
  • Barbara Ciuraszkiewicz - sędzia w stanie spoczynku;
  • Barbara Staskiewicz - sędzia w stanie spoczynku;
  • Barbara Pauter - sędzia w stanie spoczynku;
  • Aleksandra Marszałek;
  • Janusz Kaspryszyn;
  • Jan Gibiec;
  • Grażyna Matuszek;
  • Tadeusz Nowakakowski;
  • Jacek Gołaczyński;
  • Sławomir Jurkowicz;
  • Janusz Kaspryszyn;
  • Andrzej Niedużak - sędzia w stanie spoczynku;
  • Maria Pietkun;
  • Anna Guzińska - sędzia w stanie spoczynku;;
  • Ewa Barnaszewska;
  • Robert Kuczyński;
  • Edyta Gajgał;
  • Wojciech Kociubinski sędzia w stanie spoczynku;
  • Zdzisław Pachowicz sędzia w stanie spoczynku;
  • Edward Stelmasik - sędzia w stanie spoczynku;

Sąd Okręgowy w Białymstoku

  • Renata Tabor;
  • Barbara Puchalska;
  • Urszula Wynimko;
  • Bożena Sztomber;
  • Bogdan Łaszkiewicz;
  • Jolanta Fedorowicz;
  • Beata Brysiewicz;
  • Sławomir Cilulko;
  • Marzanna Chojnowska;
  • Maciej Głos;
  • Izabela Komarzewska;
  • Joanna Toczydłowska - sędzia w stanie spoczynku;
  • Olga Ochrymiuk - sędzia w stanie spoczynku;
  • Elżbieta Siergiej;
  • Mariusz Kurowski
  • Jarosław Pawlik;
  • Marzena Rogowska;
  • Stanisław Stankiewicz;
  • Szczęsny Szymański;
  • Przemysław Wasilewski;
  • Wiesław Żywolewski;
  • Elżbieta Krupińska;
  • Wiesława Kruczkowska;
  • Karolina Szerel;

Sąd Okręgowy w Bielsku - Białej

  • Teresa Jędrzejas;
  • Renata Kawecka;
  • Jerzy Strzygocki;
  • Ilona Kolarz;

Sąd Okręgowy w Bydgoszczy

  • Włodzimierz Hilla;
  • Maria Wasielewska;
  • Danuta Lesiewska;
  • Konrad Minkiewicz;
  • Adam Sygit;
  • Roger Michalczyk;
  • Barbara Malatyńska;
  • Irena Dobosiewicz;
  • Piotr Kupcewicz;
  • Ewa Milczarek;
  • Wojciech Borodziuk;
  • Mariola Urbańska-Trzecka;
  • Ewa Kujawska-Loroch;
  • Anna Warakomska;
  • Małgorzata Lessnau-Sieradzka;
  • Sławomir Ciężki;
  • Marek Kryś;
  • Edyta Dolińska-Kryś;
  • Stefan Pietrzak;
  • Dariusz Jagielski;
  • Andrzej Bauk;
  • Mirosław Kędzierski;
  • Maria Leszczyńska;
  • Andrzej Bauza;
  • Barbara Jankowska-Kocon;
  • Janusz Kasnowski;
  • Joanna Wojciechowska;

Sąd Okręgowy w Częstochowie

  • Adam Synakiewicz;
  • Katarzyna Sidyk;
  • Andrzej Znak;
  • Dominik Bogacz;
  • Piotr Sikora;
  • Marzena Pok;
  • Jacek Włodarczyk;
  • Dorota Ociepa-Biel;
  • Agnieszka Gałkowska;
  • Beata Jarosz;
  • Jarosław Poch;

Sąd Okręgowy w Elblągu

  • Bronisław Bober - sędzia w stanie spoczynku;
  • Marek Nawrocki;
  • Irena Śmietana;
  • Elżbieta Kosecka-Sobczak;
  • Natalia Burandt;
  • Irena Linkiewicz - sędzia w stanie spoczynku;
  • Mirosław Waiss- sędzia w stanie spoczynku;
  • Edward Omański - sędzia w stanie spoczynku;
  • Marek Omelan;
  • Tomasz Piechowiak;
  • Zdzisław Kawulak;
  • Władysław Kizyk;
  • Alicja Romanowska;
  • Aleksandra Ratkowska - sędzia w stanie spoczynku;
  • Barbara Stradowska- Grzeszczuk;
  • Piotr Dzierża;
  • Arkadiusz Fall;
  • Dorota Twardowska;
  • Dorota Zientara;
  • Arkadiusz Kuta;
  • Tomasz Koronowski;
  • Jolanta Hryniewicz - sędzia w stanie spoczynku;
  • Grażyna Borzestowska;
  • Ewa Nowaczyńska - sędzia w stanie spoczynku;
  • Krzysztof Nowaczyński;
  • Jolanta Pietrzak;
  • Ewa Pietraszewska;
  • Barbara Płocheć;
  • Małgorzata Kowalczyk-Przedpełska - sędzia w stanie spoczynku;

Sąd Okręgowy w Gdańsku

  • Weronika Klawonn;
  • Katarzyna Kazaniecka-Kapała;
  • Ewa Karwowska;
  • Agnieszka Geral-Siewielec;
  • Małgorzata Janicka;
  • Sylwia Kamińska;
  • Hanna Czaniak-Włochowska;
  • Magdalena El-Hagin;
  • Ewa Tamowicz;
  • Dorota Budzisz;
  • Piotr Kowalski;
  • Jarosław Zawrot;
  • Michał Gnatowski;
  • Monika Popielińska;
  • Wiesława Szulczewska;
  • Ewa Szarmach;
  • Beata Stępniak;
  • Joanna Studzienna;
  • Joanna Łyżwińska;
  • Marek Skwarcow;
  • Anna Hodysz;
  • Marzena Albrecht;
  • Dagmara Daraszkiewicz;
  • Edyta Frycz;
  • Aneta Szteler-Olszewska;
  • Anna Czaja;
  • Joanna Szulc-Kozik;
  • Małgorzata Westphal-Kowalska;
  • Sebastian Brzozowski;
  • Janusz Zimny;
  • Magdalena Kierszka;
  • Marek Goc;
  • Marlena Kasprzyk;
  • Małgorzata Domagała;
  • Leszek Nowopolski;
  • Marek Kapała;
  • Aleksandra Kaczmarek;
  • Ewa Koperska Kuc;
  • Barbara Nowacka;
  • Joanna Wiśniewska-Kołodziejczyk;
  • Radomir Boguszewski;
  • Wojciech Midziak;
  • Ewa Piotrowska;
  • Elżbieta Trybulec-Czernek;
  • Joanna Wiecka-Jelińska;
  • Halina Czapiewska;

Sąd Okręgowy w Gliwicach

  • Bogdan Jajszczok;
  • Jarosław Klon;
  • Tomasz Tatarczyk;
  • Henryk Brzyżkiewicz;
  • Piotr Mika;
  • Magdalena Hupa-Dębska;
  • Katarzyna Sznajder;
  • Agata Dybek-Zdyń;
  • Wojciech Wilczek;
  • Anna Hajda;
  • Grażna Stankiewicz-Chimiak;
  • Ewa Stępień;
  • Łucja Oleksy-Miszczyk;
  • Grażyna Łazowska;
  • Marta Kucharczyk-Gemza;
  • Barbara Przybylska;
  • Barbara Przybyła;
  • Marcin Rak;
  • Roman Troll;
  • Wojciech Samsonowski;
  • Grażyna Tokarczyk;
  • Joanna Łukasińska-Kanty;
  • Beata Majewska-Czajkowska;
  • Krystyna Wiśniewska-Drobny;
  • Dariusz Prażmowski;
  • Ewa Dawczak-Schafer - sędzia w stanie spoczynku;
  • Zdzisława Chechelska - sędzia w stanie spoczynku;
  • Katarzyna Banko;

Sąd Okręgowy w Gorzowie Wielkopolskim

  • Maciej Szulc;
  • Roman Andrzejewski;
  • Marek Wieczór;
  • Kamil Jarocki;
  • Arleta Wawrzynkiewicz;
  • Hanna Dorota Sulżyc;
  • Renata Nowosadzka;
  • Ewa Wieczór;
  • Dorota Staszak;
  • Donata Gewert – sędzia w stanie spoczynku;
  • Rafał Kraciuk;
  • Alina Czubieniak;
  • Robert Bogusz;
  • Jarosław Rutkowski

Sąd Okręgowy w Jeleniej Górze:

  • Andrzej Tekieli;
  • Dorota Witek;
  • Ewa Szymańska-Habzda;
  • Karin Kot;
  • Robert Bednarczyk;
  • Andrzej Żuk;
  • Tomasz Skowron;
  • Lidia Orzechowska-Korpikiewicz;
  • Daniel Strzelecki;
  • Agnieszka Wiercińska-Bałaga;
  • Anna Rej-Żuk;
  • Liliana Gambal;
  • Klara Łukaszewska;
  • Alicja Izydorczyk;
  • Tomasz Sproch;
  • Urszula Wiewióra;

Sąd Okręgowy w Katowicach

  • Jarema Czapla;
  • Rafał Doros;
  • Izabella Knych;
  • Krystian Markiewicz;
  • Marta Szczocarz-Krysiak;
  • Beata Bijak-Filipiak;
  • Tomasz Opitek;
  • Jacek Sobczyński;

Sąd Okręgowy w Kielcach

  • Alina Bojara - sędzia w stanie spoczynku;
  • Ewa Kalinin - sędzia w stanie spoczynku;
  • Maria Bała - sędzia w stanie spoczynku;
  • Grażyna Wrona - sędzia w stanie spoczynku;
  • Elżbieta Kabzińska - sędzia w stanie spoczynku;
  • Adam Zarzycki - sędzia w stanie spoczynku;
  • Elżbieta Zarzycka - sędzia w stanie spoczynku;
  • Barbara Dylewska - sędzia w stanie spoczynku;
  • Grażyna Cieloch;
  • Łukasz Sadkowski
  • Ewa Piątkowska-Bidas - sędzia w stanie spoczynku;
  • Teodora Wójcik - sędzia w stanie spoczynku;
  • Michalina Lenartowicz - sędzia w stanie spoczynku;
  • Alicja Czarny - sędzia w stanie spoczynku;
  • Beata Piwko;
  • Bożena Gawrońska;
  • Marcin Chałoński;
  • Dorota Tylus-Chałońska;
  • Bogdan Wojciech Buczyło;
  • Mariusz Broda;
  • Małgorzata Solecka;
  • Monika Kośka;
  • Krzysztof Sójka;
  • Magdalena Michalewicz;
  • Zbigniew Karamara;
  • Monika Horecka;
  • Bartosz Pniewski;
  • Anna Pniewska;
  • Teresa Kołbuc - sędzia w stanie spoczynku;
  • Ewa Palmowska;
  • Daniel Stachura - sędzia w stanie spoczynku;
  • Krzysztof Sajtyna;
  • Renata Bochenek-Bielecka;
  • Renata Żak;
  • Barbara Taborowicz-Detka;
  • Grzegorz Detka;
  • Wojciech Merta;
  • Marek Stempniak;
  • Iwona Michalak;
  • Anna Matysiak;
  • Aneta Jagodzińska;
  • Anna Wydrzyńska;
  • Katarzyna Grzela;
  • Elżbieta Gacek – sędzia w stanie spoczynku;
  • Józef Gacek – sędzia w stanie spoczynku;

Sąd Okręgowy w Koszalinie

  • Marlena Czapnik - sędzia w stanie spoczynku;

Sąd Okręgowy w Krakowie *)

  • Edyta Barańska;
  • Joanna Makarska;
  • Dariusz Mazur;
  • Izabela Fountoukidis;
  • Maciej Czajka;
  • Katarzyna Serafin-Tabor;
  • Ewa Szymańska;
  • Aneta Mansfeld;
  • Ana Głowacka;
  • Agata Pierożyńska;
  • Katarzyna Wierzbicka;
  • Agata Wasilewska-Kawałek;
  • Zbigniew Zgud;
  • Maciej Ferek;
  • Barbara Kursa;
  • Jarosław Tyrpa;
  • Beata Morawiec;
  • Grzegorz Dyrga
  • Anna Gordon-Gralak;
  • Katarzyna Gajewska;
  • Justyna Sieklicka-Pawlak;
  • Piotr Pilarczyk;
  • Janusz Kawałek;
  • Beata Kurdziel;
  • Kinga Marczak;
  • Wojciech Maczuga;
  • Joanna Melnyczuk;
  • Urszula Pałkowska-Różycka;
  • Agnieszka Jurga;
  • Liliana Kaltenbek;
  • Beata Tabaka;
  • Elżbieta Bednarczuk;
  • Jarosław Gaberle;
  • Paweł Wicherek;
  • Agnieszka Rejman;
  • Jarosław Łukasik;
  • Renata Zwolak;
  • Tomasz Kudla;
  • Wojciech Domański;
  • Dominika Augustyn;
  • Sylwia Szeleźnik;
  • Agnieszka Senisson;
  • Sylwia Skotnicka;
  • Bożena Jurczak;
  • Ewa Olszewska;
  • Bogdan Jędrys;

Sąd Okręgowy w Krośnie

  • Grzegorz Blecharczyk;
  • Leszek Grabias;
  • Mariusz Hanus;
  • Roman Jurczyk;
  • Jarosław Krysa;
  • Artur Lipiński;
  • Janusz Szarek;
  • Arkadiusz Trojanowski;
  • Wojciech Węgrzyn;
  • Wiesław Ruszała - sędzia w stanie spoczynku;

Sąd Okręgowy w Legnicy

  • Anna Młyniec - sędzia w stanie spoczynku;
  • Aleksandra Wesołowska - sędzia w stanie spoczynku;
  • Bogumiła Kraska - sędzia w stanie spoczynku;
  • Wanda Bińczak - sędzia w stanie spoczynku;
  • Włodzimierz Przysłupski - sędzia w stanie spoczynku;
  • Sylwia Kolasa;
  • Agnieszka Jakubiszyn-Turkiewicz;

Sąd Okręgowy w Łodzi

  • Ewa Chałubińska - sędzia w stanie spoczynku;
  • Alicja Pońsko - sędzia w stanie spoczynku;
  • Ewa Pikała-Trzeciak - sędzia w stanie spoczynku;
  • Urszula Jóźwiak-Pryca - sędzia w stanie spoczynku;
  • Anna Trawińska - sędzia w stanie spoczynku;
  • Dorota Sulińska-Kowalska;
  • Maria Antecka - sędzia w stanie spoczynku;
  • Ryszard Lebioda;
  • Barbara Pięcek – sędzia w stanie spoczynku;
  • Iwona Jamróz-Zdziubany;
  • Sławomir Zieliński ;
  • Renata Jagura;
  • Radosława Olewczyński ;
  • Jacek Kępa;
  • Elżbieta Gawryszczak;
  • Krzysztof Kacprzak;
  • Marta Witoszyńska;
  • Bogdan Jachowicz;
  • Tomasz Pintara;
  • Tomasz Krawczyk;
  • Agnieszka Szeliga;
  • Monika Gradowska;
  • Wioletta Kubasiewicz;
  • Małgorzata Sajda;
  • Izabela Wawrzynkiewicz;
  • Barbara Soszyńska Stefanowicz;
  • Barbara Przytuła Chrostek;
  • Sylwia Łopalewska;
  • Adam Borowicz;
  • Dorota Liczberska – Dębska;
  • Paweł Filipiak;
  • Teresa Jakubowska -Wójcik;
  • Ewa Steckiewicz -Ochocka;
  • Paweł Barański;
  • Karol Ike – Duninowski;
  • Ewa Maciejewska;
  • Krystyna Sowińska sędzia w stanie spoczynku;
  • Rafał Maciejewski;

Sąd Okręgowy w Łomży

  • Małgorzata Mieczkowska;
  • Jolanta Małachowska;
  • Wiesława Kozikowska;
  • Stanisław Guziejko;
  • Janusz Tańcula;
  • Janusz Wyszyński;
  • Tomasz Makaruk;
  • Andrzej Kordowski;
  • Jolanta Pardo;
  • Anna Kasprzyk - sędzia w stanie spoczynku;
  • Roman Płoński - sędzia w stanie spoczynku;

Sąd Okręgowy w Nowym Sączu

  • Agnieszka Skrzekut;
  • Ewa Ślusarczyk;
  • Katarzyna Kwolos-Babiś;
  • Małgorzata Franczak-Opiela;
  • Urszula Kapustka;
  • Mieczysław Hieronim Kamiński;
  • Tomasz Białka;
  • Paweł Poręba;
  • Zbigniew Krupa;
  • Bożena Frey – sędzia w stanie spoczynku;
  • Ewa Adamczyk – sędzia w stanie spoczynku;
  • Ewa Rudnicka- Danielska – sędzia w stanie spoczynku;
  • Zofia Klisiewicz – sędzia w stanie spoczynku;
  • Jacek Małodobry – sędzia w stanie spoczynku;
  • Jacek Szoski – sędzia w stanie spoczynku;
  • Adam Woźniakiewicz – sędzia w stanie spoczynku;
  • Anna Hevler – sędzia w stanie spoczynku;

Sąd Okręgowy w Olsztynie *)

  • Dorota Lutostańska;
  • Małgorzata Tomkiewicz;
  • Jacek Barczewski;
  • Anna Górczyńska;
  • Juliusz Ciejek;
  • Beata Łożyńska-Motyka;
  • Beata Kurowska;
  • Krystyna Skiepko;
  • Jolanta Biernat-Kalinowska;
  • Mirosław Wieczorkiewicz - sędzia w stanie spoczynku;
  • Teresa Bronowska - sędzia w stanie spoczynku;
  • Maciej Wasilewski - sędzia w stanie spoczynku;
  • Tomasz Madej;
  • Dariusz Firkowski;
  • Beata Urbańska-Woike;
  • Wiesław Kasprzyk;

Sąd Okręgowy w Opolu

  • Agata Menes;
  • Artur Grabowski;
  • Jolanta Szajowska-Kulijewicz - sędzia w stanie spoczynku;
  • Ignacy Sołtys;
  • Zbigniew Harupa;
  • Jarosław Benedyk - sędzia w stanie spoczynku;
  • Mateusz Świst;
  • Wojciech Bazgier;
  • Katarzyna Waszczuk;
  • Lidia Sowińska- Ludewicz;
  • Romuald Suhs;
  • Wojciech Sabat;
  • Joanna Górka-Czerwiak;
  • Tomasz Mikołajczyk;
  • Anna Korwin-Piotrowska;
  • Bogusław Kamiński;
  • Grzegorz Kowolik;
  • Izabela Bogusz;

Sąd Okręgowy w Ostrołęce

  • Jerzy Pałka;
  • Grażyna Szymańska-Pasek;
  • Monika Brzozowska;
  • Ryszard Warda;
  • Wiesław Oryl;
  • Marek Konrad;
  • Magdalena Dąbrowska;
  • Artur Bobiński;
  • Jarosław Bartkowiak;
  • Michał Pieńkowski;
  • Monika Obrębska;
  • Grażyna Załęska-Bartkowiak
  • Anna Łaszczych - sędzia w stanie spoczynku;
  • Jerzy Dymke - sędzia w stanie spoczynku;

Sąd Okręgowy w Piotrkowie Trybunalskim

  • Urszula Sipińska–Sęk;
  • Magdalena Marczyńska;

Sąd Okręgowy w Poznaniu

  • Małgorzata Wiśniewska;
  • Katarzyna Wolff;
  • Małgorzata Winkler-Galicka;
  • Katarzyna Obst;
  • Jolanta Waltrowska;
  • Mariusz Sygrela;
  • Zofia Lehmann;
  • Jacek Musielak;
  • Ewa Kaźmierczak;
  • Maria Taront;
  • Urszula Jabłońska-Maciaszczyk;
  • Anna Łosik;
  • Ewa Pijańska;
  • Jacek Grudziński;
  • Michał Ziemniewski;
  • Piotr Gerke;
  • Magdalena Ławrynowicz;
  • Grażyna Weleda;
  • Przemysław Okowicki;
  • Waldemar Bąk - sędzia w stanie spoczynku;
  • Hanna Ratajczak;
  • Ewa Blumczyńska;
  • Dorota Maciejewska-Papież;
  • Marcin Radwan;
  • Andrzej Adamczuk;
  • Paweł Soliński;
  • Michał Kuczkowski;
  • Renata Wardzińska-Kołb;
  • Ryszard Małecki;
  • Magda Inerowicz;
  • Jarosław Ochocki
  • Małgorzata Radomska-Stęplewska;
  • Jarosław Grobelny;
  • Joanna Rucińska;
  • Agnieszka Staszak;
  • Mariola Skierś;
  • Marzena Łukaszewska-Niewrzęda;
  • Dariusz Kawula;
  • Sławomir Jęksa;
  • Dariusz Śliwiński;
  • Krzysztof Zaliwski;
  • Piotr Majchrzak;
  • Joanna Ciesielska-Borowiec;

Sąd Okręgowy w Przemyślu:

  • Krzysztof Kamiński;
  • Dariusz Lotycz;
  • Krzysztof Stępień;

Sąd Okręgowy w Radomiu

  • Maciej Gwiazda;
  • Jacek Łata;
  • Anna Szymczak;
  • Iwona Nowakowska;
  • Adam Kawczyński;
  • Marek Gralec;
  • Anna Glin - sędzia w stanie spoczynku;
  • Małgorzata Nowaczewska-Małek;
  • Iwona Poznańska - sędzia w stanie spoczynku;
  • Ewa Jaźwińska;
  • Stanisław Jaźwiński;
  • Marcin Kobylski;
  • Beata Krawczyk;
  • Jerzy Kosiela;
  • Grzegorz Wójtowicz;
  • Anna Kierończyk;
  • Zbigniew Kierończyk;
  • Maria Maziarek-Kaźmierska - sędzia w stanie spoczynku;
  • Leszek Rzeźnik - sędzia w stanie spoczynku;

Sąd Okręgowy w Rybniku

  • Lucyna Pradelska-Staniczek;
  • Mariola Łącka;
  • Katarzyna Gozdawa-Grajewska;
  • Aleksandra Odoj-Jarek;
  • Anita Ossak;

Sąd Okręgowy w Rzeszowie

  • Marcin Świerk;
  • Magdalena Kocój;
  • Tomasz Mucha;
  • Anna Romańska;
  • Tomasz Wojciechowski;
  • Andrzej Borek;
  • Marta Krajewska–Drozd;
  • Marzena Ossolińska–Plęs;
  • Anna Borowiec;
  • Beata Hass-Kloc;
  • Barbara Chłędowska;

Sąd Okręgowy w Słupsku *)

  • Tamara Kulczewska-Miszczak;
  • Tadeusz Stodoła;
  • Jarosław Turczyn;
  • Małgorzata Banaś;
  • Aleksandra Szumińska;
  • Wanda Dumanowska - sędzia w stanie spoczynku;
  • Dariusz Dumanowski - sędzia w stanie spoczynku;
  • Aldona Chruściel-Struska;
  • Mariusz Struski;
  • Mariola Watemborska;
  • Małgorzata Ziółkowska;
  • Marek Nadolny;
  • Jan Filipczyk - sędzia w stanie spoczynku;
  • Beata Kopania;
  • Henryk Rudy;
  • Jolanta Deniziuk - sędzia w stanie spoczynku;
  • Andrzej Jastrzębski - sędzia w stanie spoczynku;
  • Danuta Jastrzębska - sędzia w stanie spoczynku;
  • Andrzej Dymalski - sędzia w stanie spoczynku;
  • Danuta Szykut- sędzia w stanie spoczynku;
  • Andrzej Cyganek - sędzia w stanie spoczynku;
  • Dorota Curzydło;
  • Elżbieta Jaroszewicz-sędzia w stanie spoczynku;
  • Radosław Buko;
  • Małgorzata Buko-sędzia w stanie spoczynku;
  • Janusz Blicharski-sędzia w stanie spoczynku;
  • Ewa Klaman-sędzia w stanie spoczynku;

Sąd Okręgowy w Szczecinie *)

  • Maciej Kawałko;
  • Elżbieta Zywar – sędzia w stanie spoczynku;
  • Krzysztof Zaremba;
  • Monika Miller-Młyńska;
  • Anna Górnik;
  • Greta Puchalska;
  • Agnieszka Górska;
  • Ryszard Małachowski;
  • Iwona Warska-Seidler – sędzia w stanie spoczynku;
  • Barbara Żabicka;
  • Edyta Chruścińska;
  • Ewa Węgrowska – sędzia w stanie spoczynku;
  • Teresa Elżbieta Wandzilak – sędzia w stanie spoczynku;
  • Anna Kosiorowska – sędzia w stanie spoczynku;
  • Władysława Motak – sędzia w stanie spoczynku;
  • Agnieszka Woźniak;
  • Halina Musiał – sędzia w stanie spoczynku;
  • Bogumiła Staniek;
  • Anna Budzyńska
  • Izabela Duma - sędzia w stanie spoczynku;
  • Piotr Sałamaj;
  • Renata Tarnowska;
  • Barbara Konieczna;
  • Magdalena Łopuszko;
  • Eliza Adamus - sędzia w stanie spoczynku;
  • Zofia Romanowska - sędzia w stanie spoczynku;
  • Małgorzata Czerwińska;
  • Robert Bury;
  • Bogusława Szczepańska;
  • Katarzyna Longa;
  • Paweł Balcerowicz;
  • Aleksandra Mitros;
  • Iwona Gdula;

Sąd Okręgowy w Świdnicy

  • Marek Jankowski

Sąd Okręgowy w Tarnowie

  • Jacek Bania;
  • Ewa Gut;
  • Barbara Grodkowska;
  • Tomasz Kozioł;
  • Jacek Liszka;
  • Waldemar Nawrocki;
  • Edward Panek;
  • Agnieszka Sadecka;
  • Mariusz Sadecki;
  • Jacek Satko;
  • Jaromierz Sobusiak;
  • Małgorzata Stanisławczyk-Karpiel;
  • Marek Syrek;
  • Rafał Wagnerowski;
  • Barbara Wójcik;
  • Piotr Wicherek;
  • Zbigniew Zabawa;
  • Wiesław Zachara;
  • Anna Zaniewska-Malik - sędzia w stanie spoczynku;
  • Irena Choma-Piotrowska;

Sąd Okręgowy w Toruniu

  • Aleksandra Nowicka;
  • Jarosław Sobierajski;
  • Lech Gutkowski;
  • Justyna Kujaczyńska–Gajdamowicz;
  • Marzena Polak;
  • Piotr Szadkowski;
  • Andrzej Walenta;
  • Zbigniew Krepski;
  • Małgorzata Bartczak-Sobierajska;
  • Joanna Rusińska;
  • Jerzy Naworski;
  • Izabela Wieczór;
  • Wojciech Modrzyński;
  • Ewa Lisowiec;
  • Elżbieta Stępniewicz;
  • Grzegorz Waloch;
  • Zbigniew Lewczyk;
  • Hanna Konrad;
  • Mirosław Maleszka;
  • Małgorzata Maleszka - sędzia w stanie spoczynku;
  • Hanna Cackowska–Frank;
  • Rafał Krawczyk;
  • Jadwiga Siedlaczek;
  • Katarzyna Borowy;
  • Włodzimierz Jasiński;
  • Małgorzata Kończal;
  • Marek Lewandowski;
  • Marek Paczkowski;
  • Maria Jaworska - sędzia w stanie spoczynku;
  • Barbara Plewińska - sędzia w stanie spoczynku
  • Irena Mleczko - sędzia w stanie spoczynku;
  • Hanna Kraszewska- sędzia w stanie spoczynku ;
  • Hanna Matuszewska - sędzia w stanie spoczynku;
  • Iwona Wielkanowska;

Sąd Okręgowy w Warszawie

  • Agnieszka Owczarewicz;
  • Anna Ptaszek;
  • Anna Wielgolewska;
  • Izabela Ledzion;
  • Agnieszka du Château;
  • Paweł du Château;
  • Joanna Hut;
  • Marek Sobkowicz - sędzia w stanie spoczynku;
  • Hubert Zaremba;
  • Urszula Idzikowska - sędzia w stanie spoczynku;
  • Krzysztof Chmielewski;
  • Agnieszka Łukaszuk;
  • Ewa Malinowska;
  • Małgorzata Kluziak - sędzia w stanie spoczynku;
  • Monika Niezabitowska–Nowakowska;
  • Małgorzata Kosicka;
  • Danuta Grunwald;
  • Anna Szymacha–Zwolińska;
  • Maria Turek;
  • Andrzej Krasnodębski;
  • Zbigniew Podedworny;
  • Jacek Tyszka;
  • Grzegorz Godzina - sędzia rejonowy delegowany do SO;
  • Ada Sędrowska;
  • Piotr Kluz;
  • Aneta Obszyńska–Małocha;
  • Beata Najjar;
  • Monika Dominiak;
  • Janusz Zalewski;
  • Maciej Gruszczyński;
  • Maria Dudziuk;
  • Beata Gutkowska;
  • Ireneusz Szulewicz;
  • Magdalena Wójcik
  • Dagmara Pusz–Florkiewicz;
  • Katarzyna Bojańczyk;
  • Marcin Kosowski - sędzia rejonowy delegowany do SO;
  • Beata Piwowarska;
  • Anna Gałas;
  • Anna Bator–Ciesielska;
  • Joanna Sieradz;
  • Magdalena Kurc–Mazurkiewicz;
  • Igor Tuleya;
  • Marek Celej;
  • Rafał Młyński;
  • Piotr Gąciarek;
  • Anna Tyrluk – Krajewska;
  • Agnieszka Grzybczak - Stachyra;
  • Marzena Iwańska
  • Michał Piotrowski;
  • Magdalena Gałązka;
  • Anna Kowalik;
  • Ewa Teofilak;
  • Renata Olejnik - Tyszka;

Sąd Okręgowy dla Warszawy – Pragi w Warszawie

  • Agnieszka Gradowska–Okrój;
  • Joanna Zaremba;
  • Małgorzata Młodawska–Piaseczna;

Sąd Okręgowy we Włocławku

  • Aneta Sudomir-Koc;
  • Hanna Wujkowska;
  • Andrzej Witka-Jeżewski;
  • Małgorzata Paździerska;
  • Mariusz Nazdrowicz;
  • Małgorzata Serocka;
  • Katarzyna Mazurek;
  • Katarzyna Augustyniak;
  • Anna Knapczyńska;
  • Lucyna Samolińska;
  • Barbara Baranowska;
  • Joanna Kuźmicka;
  • Romuald Jankowski;
  • Grzegorz Jankowski;
  • Przemysław Wileniec;
  • Jolanta Górska;
  • Stanisław Iglewski.

Sąd Okręgowy we Wrocławiu

  • Katarzyna Wręczycka;
  • Katarzyna Zawiślak;
  • Anna Górna;
  • Krystyna Ćwiecz - sędzia w stanie spoczynku;
  • Barbara Trachimowicz - sędzia w stanie spoczynku;
  • Izabela Cieslińska;
  • Dorota Nowińska;
  • Agnieszka Bluj-Miś;
  • Tomasz Kaszyca;
  • Lidia Holeńska - sędzia w stanie spoczynku;
  • Zbigniew Muszyński;
  • Joanna Żelazny;
  • Ewa Litowińska - sędzia w stanie spoczynku;
  • Jarosław Jaroń;
  • Beata Stachowiak;
  • Małgorzata Dasiewicz-Kowalczyk

Sąd Rejonowy w Bartoszycach

  • Monika Juszczyszyn;
  • Ewa Kurasz;
  • Aneta Wojtanowska;

Sąd Rejonowy w Białogardzie

  • Anna Kaźmierczak;

Sąd Rejonowy w Białymstoku

  • Marek Rymarski;
  • Marta Kiszowara;
  • Katarzyna Dąbrowska-Doroszczyk;
  • Aleksandra Jamróz;
  • Ewa Kurowska;
  • Karolina Matyjaszek-Minta;
  • Marek Dąbrowski;
  • Dagmara Danilewicz-Kuklik;

Sąd Rejonowy w Bielsku - Białej

  • Marzena Gregorczyk;
  • Anna Nitkowska-Sajdak;
  • Bernadetta Szaton;

Sąd Rejonowy w Bielsku Podlaskim

  • Jacek Stypułkowski;
  • Barbara Świętochowska;

Sąd Rejonowy w Biskupcu

  • Katarzyna Wilchowska;
  • Teresa Kinach-Stemplewska;
  • Ewa Sotko-Polak;
  • Leszek Wojtuń;
  • Paweł Pióro;

Sąd Rejonowy w Bochni

  • Rafał Rosiek;
  • Marcin Hebda;
  • Anna Migdał;
  • Marzena Famielec-Roch;
  • Marta Aksamit;
  • Piotr Sajdera;
  • Katarzyna Sendorek;
  • Dominika Gawor;

Sąd Rejonowy w Braniewie

  • Marta Wiśniewska
  • Andrzej Gorajski - sędzia w stanie spoczynku;

Sąd Rejonowy w Brodnicy

  • Alina Jabłonowska;
  • Marzanna Wiśniewska;
  • Małgorzata Redmerska-Górna;
  • Mariola Murawska
  • Jan Raszkowski;
  • Józef Zieliński - sędzia w stanie spoczynku;
  • Marzena Sirokos;

Sąd Rejonowy w Brzesku:

  • Marek Jałowiecki-Paruch;
  • Mariusz Karteczka;
  • Wanda Zaleśna-Dziedzic;
  • Agnieszka Zięba;

Sąd Rejonowy w Bydgoszczy

  • Jakub Kościerzyński;
  • Monika Maćkowiak;
  • Aleksandra Smólska-Kreft;
  • Beata Sadowska;
  • Joanna Jucewicz;
  • Łukasz Bem;
  • Bartosz Jankowski;
  • Bartosz Lau;
  • Adam Mioduszewski;
  • Anetta Marciniak;
  • Barbara Łapka;
  • Piotr Pawlak;
  • Marta Owsianny;
  • Dorota Wiese-Stefanek;
  • Krzysztof Gierszewski;
  • Alina Paśniewska;
  • Bartosz Rogowski;
  • Radosław Łukasiewicz;
  • Michał Zalewski;
  • Michał Minkiewicz;
  • Sylwia Roszak;
  • Joanna Mrozińska;
  • Katarzyna Chart;
  • Karol Przybysz;

Sąd Rejonowy w Bytowie

  • Wojciech Juszkiewicz;
  • Dorota Kolińska-Bela;
  • Emilia Puzdrowska;
  • Wiesław Sługiewicz;
  • Włodzimierz Uchmanowicz;

Sąd Rejonowy w Chełmnie

  • Agata Makowska-Boniecka;
  • Sławomir Lewanowski;
  • Agnieszka Knade-Plaskacz;
  • Jakub Wąwoźny;

Sąd Rejonowy w Choszcznie

  • Piotr Ciecierski;
  • Marzena Kaczor;
  • Aleksandra Panicz;
  • Monika Smoczyk;
  • Tomasz Klimczak;
  • Karolina Kalinowska-Kapelczak;

Sąd Rejonowy w Chrzanowie

  • Katarzyna Wiecheć;
  • Sylwia Mąsior;

Sąd Rejonowy w Częstochowie

  • Michał Nawrocki;
  • Małgorzata Brzózka-Chamala;
  • Joanna Knapińska;
  • Dariusz Podyma;
  • Mateusz Przesłański;
  • Tomasz Przesłański;
  • Anna Bojanowska-Wysmołek;
  • Anna Cencora;
  • Anna Pilarz;
  • Marlena Kluk;
  • Karolina Braszczyńska;
  • Aneta Szewińska;

Sąd Rejonowy w Człuchowie

  • Sylwia Piasecka;
  • Czesław Szymanówka;
  • Anna Wołujewicz;
  • Marek Osowicki;
  • Alicja Aubrecht-Prądzyńska;

Sąd Rejonowy w Dąbrowie Tarnowskiej

  • Andrzej Franczyk;
  • Maria Bem-Flasińska;
  • Jarosław Flasiński;
  • Zbigniew Lis;
  • Paweł Stankowski;
  • Grażyna Słonczyńska-Tokarz;
  • Anna Zimowska-Legutko;
  • Krzysztof Czochara;

Sąd Rejonowy w Drawsku Pomorskim

  • Bartłomiej Kozieł;

Sąd Rejonowy w Działdowie

  • Ewa Mroczek;

Sąd Rejonowy w Elblągu

  • Justyna Dzieża;
  • Emilia Zaremba-Hołda;
  • Ewa Tańska;
  • Tomasz Lewandowski;
  • Monika Szelesna-Hoppe;
  • Natalia Szymanek-Wolnik;
  • Jolanta Petkowska-Piątek;
  • Magdalena Modrzyńska;
  • Olga Jażdżyńska-Latecka;
  • Sebastian Wojewódka;
  • Dorota Krajewicz-Wewiórska;
  • Aleksandra Hatta-Derdowska;
  • Aleksandra Kozak-Lewandowska;
  • Beata Banaszek-Piotrowska;
  • Anna Gracz-Kacicka;
  • Paweł Ulewicz;
  • Sylwia Kamola;
  • Maciej Rutkiewicz;
  • Katarzyna Słyś;
  • Paweł Wewiórski;
  • Patrycja Wojewódka;
  • Urszula Wróbel;
  • Dariusz Kamiński;
  • Mateusz Śliwicki;

Sąd Rejonowy Gdańsk-Południe w Gdańsku

  • Beata Piórek;
  • Monika Bakuła-Steinborn;
  • Dorota Zabłudowska;
  • Renata Połuch;
  • Ewa Toczydłowska;
  • Katarzyna Piotrowska;
  • Aneta Arabas;
  • Aleksandra Bagińska-Pamięta;
  • Anna Dubowska-Kuźnia;
  • Elżbieta Gąsiorowska;
  • Magdalena Hyla;
  • Marek Jankowski;
  • Joanna Krata;
  • Dorota Krygier;
  • Jakub Muszyński;
  • Katarzyna Pilch;
  • Agnieszka Rojewska;
  • Małgorzata Sakowska;
  • Marcin Stachowicz;
  • Adam Dominik;

Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku

  • Rafał Rudnicki;
  • Martyna Wodyńska;
  • Monika Studzienna–Pawlak;
  • Aneta Szałkiewicz;
  • Agata Krakówka;
  • Anna Stankiewicz;
  • Mariusz Kądziera;
  • Piotr Szutenberg;
  • Michał Sznura;
  • Przemysław Miśkiewicz;
  • Anna Kiwer–Kowalczyk;
  • Hanna Thomas;
  • Beata Majkowska;
  • Anna Cichocka - sędzia w stanie spoczynku;

Sąd Rejonowy w Gdyni

  • Ilona Będźkowska;
  • Joanna Biernacka;
  • Joanna Buławska;
  • Hanna Dumanowska-Łosin;
  • Jolanta Jeżewska;
  • Ewa Kokowska-Kuternoga;
  • Grzegorz Kubanek;
  • Marcin Matusiak;
  • Ewa Mielcarek;
  • Joanna Mierzwa-Dzięcielska;
  • Anna Miszewska;
  • Elżbieta Nawara;
  • Gabriela Niewiadomska-Samet;
  • Małgorzata Nowicka-Midziak;
  • Maciej Potyrała;
  • Ilona Rudek;
  • Monika Selin;
  • Anna Stolarska;
  • Monika Szeleźniak;
  • Iwona Tusk-Kasiewicz;
  • Sylwia Uznańska;
  • Małgorzata Warecka;
  • Krzysztof Więckowski;
  • Michał Dampc;

Sąd Rejonowy w Giżycku

  • Bożena Makowczenko;
  • Marek Makowczenko;
  • Katarzyna Grabarczyk;

Sąd Rejonowy w Gliwicach

  • Barbara Glenc-Poślednik;
  • Agnieszka Woźniak;
  • Małgorzata Popiół;
  • Paweł Strumiński;
  • Wojciech Walesiuk;
  • Anna Malinowska;
  • Justyna Ptak-Głogowska;
  • Magdalena Łyczbińska;
  • Ewa Jaworska-Góral;
  • Sonia Dwornicka;

Sąd Rejonowy w Głogowie

  • Marcin Mitera;

Sąd Rejonowy w Głubczycach

  • Agnieszka Piątek-Polanowska;

Sąd Rejonowy w Goleniowie

  • Edyta Kutkiewicz;
  • Aneta Iglewskia-Wilczyńska;

Sąd Rejonowy w Golubiu-Dobrzyniu

  • Leszek Osiński;
  • Krzysztof Rogalewicz;
  • Karolina Głazińska-Izdebska

Sąd Rejonowy w Gorlicach

  • Ewa Pyrz;
  • Krystyna Wszołek – sędzia w stanie spoczynku;

Sąd Rejonowy w Gorzowie Wielkopolskim

  • Aleksandra Zygmund-Bogacz;
  • Katarzyna Szeligowska;
  • Elżbieta Wojtunik-Pachana;
  • Beata M. Wolska - sędzia w stanie spoczynku;
  • Sławomir Soroka;

**Sąd Rejonowy w Grodzisku Mazowieckim

  • Krzysztof Cisłak;
  • Beata Dziduszko;
  • Rafał Paprzycki;
  • Michał Sokół;
  • Ewa Trybus;
  • Agnieszka Stachurska – Zielińska;
  • Mariusz Zawistowski;
  • Katarzyna Żuławska;
  • Justyna Lewandowska;
  • Anna Rydzewska;

Sąd Rejonowy w Grójcu

  • Katarzyna Trzosińska;
  • Grzegorz Gaj;
  • Anna Stieblich - sędzia w stanie spoczynku;
  • Ewa Wajs-Szczygieł;
  • Halina Chomirska - sędzia w stanie spoczynku;
  • Piotr Gagacki;
  • Barbara Kowalczyk;
  • Katarzyna Studzińska;
  • Joanna Skiba;

Sąd Rejonowy w Grudziądzu

  • Tomasz Hausman;
  • Marcin Kolasinski:
  • Maciej Lubinski:
  • Andrzej Antkiewicz;
  • Katarzyna Bartosiewicz;
  • Justyna Szczepkowska;
  • Kinga Grunberg-Bartkowska;
  • Agnieszka Lubińska;
  • Joanna Sobczak;
  • Maciej Plaskacz;

Sąd Rejonowy w Gryficach

  • Agnieszka Bielecka;
  • Radosław Bielecki;
  • Hanna Bzdak - sędzia w stanie spoczynku;
  • Małgorzata Fijałkowska-Soter;
  • Małgorzata Kowalska;
  • Krystyna Murawka;
  • Wioletta Rachubińska-Wilk;
  • Irena Sachajska-Krzyśka;
  • Hanna Ścisłowska;
  • Teresa Urbańska - sędzia w stanie spoczynku;

Sąd Rejonowy w Gryfinie

  • Agnieszka Brodzińska
  • Magda Dąbrowska
  • Agnieszka Kołodziej
  • Piotr Podleśny
  • Monika Gniazdowska
  • Paweł Kuciak
  • Izabela Kołodzińska-Jordan

Sąd Rejonowy w Jaworze

  • Tadeusz Kowalczyk;
  • Katarzyna Kowalczyk;

Sąd Rejonowy w Kamieniu Pomorskim

  • Ewa Klamrzyńska
  • Kamila Nowicka-Homik
  • Mariusz Swatowski
  • Mirosława Nederlof
  • Romualda Bożek-Makówka

Sąd Rejonowy w Kamiennej Górze

  • Konrad Kosowski;

Sąd Rejonowy w Kędzierzynie - Koźlu

  • Igor Szwedkowicz;
  • Maciej Polanowski;
  • Wojciech Zięba;
  • Anna Lipnicka;
  • Małgorzata Michalska-Księżyk;
  • Irena Minkisiewicz;
  • Marcin Rogóż;
  • Radosław Jamroży;

Sąd Rejonowy w Kętrzynie

  • Jarosław Walentynowicz;

Sąd Rejonowy w Kłodzku

  • Damian Czajka;
  • Grzegorz Kuriata;
  • Grzegorz Wesołowski;
  • Daria Ratymirska;
  • Eliza Skotnicka;
  • Izabela Kosińska-Szota;
  • Maciej Szota;
  • Joanna Wojtoszek;
  • Aleksandra Rembiasz;
  • Renata Salwach;
  • Anna Wołosecka-Berk;
  • Justyna Kuriata;
  • Anna Poryzała;
  • Renata Pawłów;
  • Aneta Andel;
  • Robert Truczka;
  • Joanna Hajduk;
  • Jolanta Urbanowicz;
  • Jarosław Poryzała;

Sąd Rejonowy w Kołobrzegu

  • Klaudia Juraszczyk;
  • Anna Gruszczyńska;

Sąd Rejonowy w Koszalinie

  • Marta Knotz;
  • Stanisława Strauchmann - sędzia w stanie spoczynku;
  • Katarzyna Boruń;
  • Katarzyna Pietrulewicz;
  • Hanna Życka-Kawęcka;
  • Dominik Ciężki;
  • Bożena Piech;
  • Agnieszka Mroczek;
  • Krzysztof Pietkowski;
  • Ewa Niemczyk;
  • Arletta Andruszko;
  • Danuta Marszałek;

Sąd Rejonowy w Kościanie

  • Michał Olszewski;

Sąd Rejonowy w Kościerzynie

  • Ewa Bork-Aponowicz;
  • Małgorzata Peplińska;
  • Lucyna Knyba;
  • Karolina Kozieł;
  • Anna Grochal;
  • Krystyna Lemańczyk-Brzoskowska;
  • Hanna Bielińska-Żywicka - sędzia w stanie spoczynku;
  • Krystyna Szulc - sędzia w stanie spoczynku;

Sąd Rejonowy w Kozienicach

  • Anna Miłosz;
  • Aneta Figura;
  • Beata Fikus;
  • Lech Wiśniewski - sędzia w stanie spoczynku;

Sąd Rejonowy dla Krakowa - Krowodrzy w Krakowie

  • Monika Czajka;
  • Anna Zgud;
  • Paweł Piesakowski;
  • Katarzyna Milewska;
  • Anna Serzysko;
  • Łukasz Bobek;
  • Anna Dyl;
  • Katarzyna Gajda-Roszczynialska;
  • Anita Rykała;

Sąd Rejonowy dla Krakowa - Nowej Huty w Krakowie

  • Michał Wójcik;
  • Tomasz Tokarski;
  • Justyna Dresler-Sewerska;
  • Małgorzata Siwiec-Niemczuk;
  • Ilona Slavev;
  • Małgorzata Bartuzi;
  • Agnieszka Sułowska-Gibas;
  • Katarzyna Grabczak-Ignatjuk
  • Janusz Kukuczka;
  • Paweł Skrzypski-Słowik;
  • Dorota Sośnicka-Gurbiel;
  • Agnieszka Michalak;
  • Magdalena Żak;
  • Anna Olszewska-Zaremba;
  • Lidia Wojak;
  • Anna Sikora-Ciba;
  • Mariusz Sitko;
  • Renata Masły-Macioszek;

Sąd Rejonowy dla Krakowa - Podgórza w Krakowie

  • Marzena Stoces;
  • Aleksander Przysiężniak;
  • Cezary Czech-Śmiałkowski;
  • Monika Szczepaniec-Czech;
  • Maria Satora;
  • Paulina Fidzińska-Adamska;
  • Magdalena Sojka;
  • Agnieszka Zwęglińska-Wójcik;
  • Ewelina Stecko-Slopek;
  • Tomasz Bac;
  • Karolina Sosińska;
  • Tomasz Henrych;

Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie

  • Katarzyna Kalicińska-Grzyb;
  • Edyta Żyła;
  • Marzena Henrych;
  • Beata Donhoffner-Grodzicka;
  • Agnieszka Pilarczyk;
  • Łukasz Dyląg;
  • Katarzyna Szymska;
  • Maciej Rejzerewicz;
  • Małgorzata Kudyk;
  • Renata Wrońska;
  • Piotr Biega;
  • Aleksandra Pelc - Bartosz;
  • Olga Leśniak;
  • Aleksandra Machowska;

Sąd Rejonowy w Kwidzynie

  • Justyna Kielar;
  • Agnieszka Frej;
  • Wojciech Zelmański;
  • Izabela Bratek-Krull;
  • Halina Maliszewska;
  • Anna Ziętarska;
  • Grażyna Walkiewicz;
  • Robert Węgrzyn;
  • Lidia Bodurka-Kowalska;
  • Alicja Tulodziecka;
  • Mariusz Redmerski;

Sąd Rejonowy w Legnicy

  • Michał Lewoc;
  • Katarzyna Sobieska;
  • Marta Ziser;
  • Dagmara Kruzel;
  • Paweł Oborski;
  • Małgorzata Piotrowska;
  • Ewa Czajkowska-Katerczak;
  • Marian Woźny;
  • Jacek Seweryn;
  • Wioletta Stefanowska;

Sąd Rejonowy w Lesznie *)

  • Justyna Mańczak;
  • Kamila Pawlik-Piotrowska;
  • Violetta Szurkowska - sędzia w stanie spoczynku;
  • Marcin Hałka;
  • Łukasz Kaczmarek;
  • Maciej Świętek;

Sąd Rejonowy w Lęborku

  • Małgorzata Frąckowiak-Mitura
  • Ryszard Kurowski- sędzia w stanie spoczynku;
  • Aleksandra Sobczak-Michalak;

Sąd Rejonowy w Lidzbarku Warmińskim

  • Robert Kłosowski;

Sąd Rejonowy w Limanowej

  • Marek Kulik;
  • Joanna Rawska-Pietrzkiewicz;
  • Paweł Kulig;
  • Iwona Trzeciak;
  • Małgorzata Hybel;
  • Paweł Cetnarowski;
  • Józefa Czechowska;

Sąd Rejonowy w Lipsku

  • Agnieszka Maziarek-Bielecka;

Sąd Rejonowy w Lubaczowie

  • Artur Broś

Sąd Rejonowy w Lubinie

  • Magdalena Bielecka;
  • Katarzyna Żmuda;
  • Anna Urbańska;
  • Agata Mularska-Karamon;

Sądu Rejonowy w Łomży

  • Urszula Zaleska - sędzia w stanie spoczynku;
  • Renata Galińska;
  • Marta Sulkowska;
  • Magdalena Walewska;
  • Jan Stanulewicz;
  • Sylwia Owłasiuk;
  • Małgorzata Jędrzejewska;
  • Joanna Modzelewska;
  • Zenon Milewski;
  • Małgorzata Wrzesińska-Modzelewska;

Sąd Rejonowy w Łobzie

  • Sława Miszel;
  • Monika Szczepańska ;
  • Magdalena Kwiatkowska;
  • Arkadiusz Krupa;
  • Andrzej Rydzkowski ;
  • Józef Sitek - sędzia w stanie spoczynku;

Sąd Rejonowy w Malborku

  • Jakub Uzdowski;
  • Beata Błaszczyk;
  • Jarosław Łukowski;
  • Jarosław Matuszczyk;
  • Jacek Maciąg;
  • Irena Grochola;
  • Regina Despot-Mładanowicz;

Sąd Rejonowy w Miastku

  • Bogdan Kostyk;
  • Krzysztof Kiełb;
  • Anna Szewczyk;
  • Dominika Ważna;

Sąd Rejonowy w Miechowie

  • Artur Onderka;

Sąd Rejonowy w Międzyrzeczu

  • Kamil Mazur-Czerniecki;

Sąd Rejonowy w Mogilnie

  • Beata Szymańska;
  • Jarosław Opasiński;
  • Justyna Mazurek - Lisiecka;
  • Karolina Pawlik;

Sąd Rejonowy w Myślenicach:

  • Marcin Hałgas;
  • Dorota Machura-Chrzanowska;

Sąd Rejonowy w Myśliborzu:

  • Edyta Matusewicz-Jankowska;
  • Marta Łoś;
  • Ewa Rzepecka-Zięba;
  • Iwona Żuraw;
  • Emilia Rosochowata;
  • Alicja Karpus-Rutkowska;
  • Paweł Rampała;
  • Damian Carewicz;
  • Magdalena Rozwałka-Radwan;

Sąd Rejonowy w Nakle nad Notecią

  • Anna Taraszkiewicz;
  • Paweł Nowacki;
  • Renata Kowalska;
  • Radosław Trzeciak;
  • Wojciech Kokociński;
  • Bartosz Łapiński;

Sąd Rejonowy w Nowym Mieście Lubawskim

  • Andrzej Borowski;
  • Marcin Perliński;
  • Karol Bucha;
  • Anita Żuralska- Grochocka;

Sąd Rejonowy w Nowym Targu

  • Sławomir Biskup;
  • Tomasz Bigoszewski;
  • Eugeniusz Buła;
  • Janina Furczoń;
  • Aleksander Jędryka;
  • Marek Jugowicz;
  • Marta Kuzak – sędzia w stanie spoczynku;
  • Bożena Mikołajska-Dąbek ;
  • Monika Młynarczyk-Mościcka;
  • Przemysław Mościcki;
  • Lucyna Pająk – sędzia w stanie spoczynku;
  • Anna Porębska;
  • Marek Rusin – sędzia w stanie spoczynku;
  • Wojciech Ujwary;
  • Barbara Wójciak;

Sąd Rejonowy w Nowym Sączu

  • Bartosz Danielski;
  • Anna Dobosz;
  • Marcin Drozd;
  • Ewa Faron-Marciszewska;
  • Adam Gugała;
  • Marzena Gugała;
  • Rafał Hevler;
  • Sebastian Jagoda;
  • Dorota Janek;
  • Aneta Korwin-Białka;
  • Wojciech Langer;
  • Dominik Mąka;
  • Tomasz Miazga;
  • Dorota Mirota;
  • Dorota Podskalna-Baum;
  • Agnieszka Poręba;
  • Grażyna Poręba;
  • Dariusz Rams;
  • Maria Reśko;
  • Katarzyna Romańczyk;
  • Maria Rudzka-Węglowska – sędzia w stanie spoczynku;
  • Piotr Stelmach;
  • Joanna Szoska;
  • Izabela Szot-Hurej;
  • Andrzej Ślusarczyk;
  • Maria Tokarz-Polańska;
  • Ewa Hyży-Walasek – sędzia w stanie spoczynku;
  • Ewa Wiśniewska;
  • Marek Wójcik;
  • Barbara Zelek – sędzia w stanie spoczynku;

**Sąd Rejonowy w Oleśnie;

**Katarzyna Kałwak;

Sąd Rejonowy w Olkuszu

  • Rafał Ziętek;

Sąd Rejonowy w Olsztynie

  • Paweł Juszczyszyn;
  • Magdalena Wołejko-Czubek;
  • Anna Pałasz;
  • Katarzyna Zabuska;
  • Piotr Żywicki;
  • Joanna Bieńkowska-Kolarz;
  • Wojciech Kottik;
  • Agnieszka Lewandowska;
  • Tomasz Bulkowski;
  • Justyna Smolińska;
  • Krzysztof Krygielski;
  • Katarzyna Błesińska-Kozłowska;
  • Wojciech Krawczyk;
  • Barbara Kokoryn;
  • Mirella Sprawka;
  • Maja Jabłońska;
  • Ewa Ignatowicz-Firkowska:
  • Andrzej Hinz;
  • Joanna Bury;
  • Katarzyna Jerka;

Sąd Rejonowy w Oławie

  • Anna Ostrowska;
  • Magdalena Mijał;
  • Piotr Zaguła;

Sąd Rejonowy w Opolu

  • Monika Ciemięga;
  • Monika Krzysztofik;

Sąd Rejonowy w Ostrołęce

  • Andrzej Piersa;
  • Włodzimierz Bartczuk;

Sąd Rejonowy w Otwocku

  • Kamila Różańska;
  • Magdalena Włodarczyk;

Sąd Rejonowy w Pabianicach

  • Barbara Pasińska;
  • Marzena Sztajer;
  • Jacek Olszowiec;
  • Jakub Smoczkiewicz;
  • Adriannna Pokrywiecka;
  • Magdalena Gałkowska;
  • Justyna Śmigiel Kilmżyńska;
  • Anetta Wdowiak;
  • Katarzyna Huziuk Muszyńska;

Sąd Rejonowy w Piasecznie

  • Małgorzata Pałeszniak–Gańczarek;
  • Agata Wolniewicz;
  • Małgorzata Misińska;
  • Magdalena Nowakowska - Halemba;
  • Radosław Kopeć;

Sąd Rejonowy w Pińczowie

  • Izabela Żelichowska- Haptar;
  • Anna Siemińska;
  • Anna Zelek;
  • Grzegorz Machynia;

Sąd Rejonowy Grunwald - Jeżyce w Poznaniu

  • Jacek Tylewicz - sędzia w stanie spoczynku;

Sąd Rejonowy w Przemyślu

  • Karolina Rokita;
  • Maciej Głowacz;
  • Agnieszka Koziuto;

Sąd Rejonowy w Raciborzu

  • Jerzy Domagała;
  • Jacek Lewicki;
  • Michał Olszewski;
  • Anna Maksoń-Prach;
  • Joanna Bilka-Pason;
  • Marzena Korzonek ;
  • Anna Nowak;
  • Ewa Langer;

Sąd Rejonowy w Radomiu

  • Aneta Rowińska-Zawada
  • Dariusz Wieński
  • Ewa Gaczyńska
  • Paweł Łyś
  • Małgorzata Goździejewska
  • Wioletta Łepecka
  • Marek Miłosz
  • Beata Zielińska
  • Ewa Gwiazdowska
  • Iwona Wiraszka
  • Łukasz Lechowski
  • Dorota Suchecka-Jasińska
  • Krzysztof Dobrowolski
  • Małgorzata Kucharska
  • Elżbieta Dębowska
  • Karolina Romaniuk

Sąd Rejonowy w Rawiczu

  • Maciej Danek;

Sąd Rejonowy w Ropczycach

  • Ewa Pokrzywa;
  • Paweł Hallada;
  • Agnieszka Łyszczarz-Popek;

Sąd Rejonowy w Rybniku

  • Ewa Buczek-Fidyka;
  • Łucja Gruszczyńska-Czapla;
  • Joanna Kucal;

Sąd Rejonowy w Rzeszowie

  • Edyta Borek;
  • Katarzyna Baryła;
  • Krzysztof Jucha;
  • Adam Borowiec;
  • Ewa Żołnierczuk–Dec;
  • Witold Olech;
  • Ewa Żołnierczuk;

Sąd Rejonowy w Skierniewicach

  • Ewa Pintara;
  • Mikołaj Pawłowski;
  • Agnieszka Pawłowska;
  • Marcin Wojciechowski;
  • Monika Gołos;
  • Grzegorz Hajn;
  • Lidia Siedlecka;

Sąd Rejonowy w Sławnie

  • Emilia Błażewicz;

Sąd Rejonowy w Słubicach

  • Izabela Mazur-Czerniecka;

Sąd Rejonowy w Słupsku

  • Joanna Krzyżanowska
  • Kamila Legowicz;
  • Krzysztof Obst;
  • Hubert Odelski;
  • Joanna Kończyk;
  • Daniel Żegunia;
  • Barbara Nowicka;
  • Aleksandra Fons;
  • Ewa Reginia-Jurkiewicz;
  • Joanna Hetnarowicz-Sikora;
  • Małgorzata Myczka-Banach;
  • Agnieszka Buraczewska;
  • Katarzyna Niemczyk;
  • Katarzyna Raszkiewicz-Kozińska;
  • Mariusz Koziński;
  • Tomasz Rybiński;
  • Natalia Renata Wójtowicz;
  • Olga Kurowska;
  • Lidia Rzeczkowska;
  • Joanna Kwiatkowska;
  • Iwona Łakomiec;

Sąd Rejonowy w Sopocie

  • Małgorzata Przybylska-Lewandowska;
  • Anna Lewandowska;
  • Paweł Klecha;
  • Grzegorz Danilewicz;
  • Anna Potyraj;
  • Piotr Pancer;
  • Anna Olszewska-Kowalska;
  • Dawid Maciejewski;

Sąd Rejonowy w Stargardzie

  • Marek Baranowicz;
  • Katarzyna Cichocka;
  • Paweł Kaczyński;
  • Blanka Kasprowicz;
  • Kamila Klimczak;
  • Agnieszka Korytowska;
  • Jakub Matkowski
  • Katarzyna Radzikowska-Jędrusiak;
  • Dominik Redliński;
  • Bogdan Siwiec;
  • Wioletta Szulc;
  • Halina Waluś;
  • Anna Wicher-Sanocka;
  • Małgorzata Woźniak;

Sąd Rejonowy w Strzelcach Krajeńskich

  • Robert Słabuszewski;

Sąd Rejonowy w Sulęcinie *)

  • Tomasz Błaszkiewicz;
  • Joanna Górczak;
  • Katarzyna Mulczyńska;
  • Ewa Kuś-Wasilewska;

Sąd Rejonowy w Suwałkach

  • Sylwia Rudnianin-Świetlicka;
  • Izabela Sadłowska;
  • Wioletta Bukowska-Snarska;
  • Beata Sznejder;
  • Elżbieta Kisielewska;
  • Edyta Mazurek;
  • Piotr Taraszkiewicz;
  • Adrianna Janowska-Ziajka;
  • Tomasz Szeligowski;
  • Dominik Czeszkiewicz;
  • Agnieszka Raczkowska;
  • Karol Kwiatkowski;
  • Katarzyna Babiarz-Mikulska;
  • Beata Sieczkowska;
  • Edyta Staszkiewicz-Tkacz;
  • Anna Szeligowska;
  • Ewa Ornowska;
  • Bożena Jabłońska;
  • Małgorzata Malinowska;
  • Dorota Konarzewska;

Sąd Rejonowy w Strzelcach Krajeńskich

  • Robert Słabuszewski;

Sąd Rejonowy Szczecin - Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie

  • Rafał Pietrzak;
  • Kinga Misiukiewicz;
  • Maciej Piotrowski;
  • Zofia Zalewska;
  • Katarzyna Mackojć;
  • Violetta Hanspol-Mikuła;
  • Agnieszka Matusiak;
  • Barbara Rezmer;
  • Beata Szczepańska;
  • Agnieszka Matias-Smolińska;
  • Michał Karczewski;
  • Zofia Piwowarska;
  • Monika Orzechowska;
  • Katarzyna Słodkowska;
  • Adam Jaworowicz;
  • Edyta Wilińska;
  • Dariusz Jastrzębski;
  • Julia Ratajska;
  • Marta Domańska-Bamber;
  • Małgorzata Andrzejkowicz;
  • Ludmiła Jamińska-Białas;
  • Agnieszka Charyło;
  • Arkadiusz Grzelczak;
  • Krystian Kwolek;
  • Marta Ścisłowska;
  • Marek Dalidowicz;
  • Dagmara Gałuszko;
  • Marcin Jędrzejewski;
  • Edyta Grygorowicz;
  • Agnieszka Poświata;
  • Katarzyna Grodź-Mużyło;
  • Magdalena Ledworowska;
  • Irma Lorenc;
  • Radosław Lorenc;
  • Anna Dulska;
  • Anna Lisiecka;
  • Magdalena Głogowska;
  • Katarzyna Szynkowska;
  • Anita Wolska;

Sąd Rejonowy Szczecin - Centrum w Szczecinie

  • Joanna Kasicka;
  • Aleksandra Dobrołowicz;
  • Konrad Kujawa;
  • Marta Kazaniecka;
  • Joanna Wolniakowska;
  • Bożena Wawrzyniak - sędzia w stanie spoczynku;
  • Justyna Barczyk-Swalska;
  • Alina Burzyńska;
  • Marek Burzyński;
  • Mariusz Zawicki;
  • Olga Zawicka;
  • Agnieszka Opłotna-Woźniak;
  • Katarzyna Gobber;
  • Agnieszka Bręczewska-Sowa;
  • Dorota Pękała;
  • Urszula Persak;
  • Joanna Rawska-Szklarz;
  • Justyna Olechnowicz;
  • Dariusz Plewczyński;
  • Jakub Idziorek;
  • Artur Mączyński;
  • Robert Skibiński;
  • Hanna Sołtykiewicz;
  • Magdalena Żarkowska;
  • Patrycja Gac;
  • Artur Witek;
  • Bartosz Bytniewski-Judasz;
  • Waldemar Jędrzejewski;
  • Radosław Marcinków;
  • Karol Paździoch;
  • Grażyna Robaczewska;

Sąd Rejonowy w Szczytnie

  • Jowita Sikorska;
  • Elżbieta Cel - sędzia w stanie spoczynku;

Sąd Rejonowy w Szydłowcu

  • Justyna Ryłko;

Sąd Rejonowy w Świeciu:

  • Piotr Peżyński;

Sąd Rejonowy w Świnoujściu

  • Kamilla Gajewska;
  • Mariusz Grobelny;
  • Wioletta Paprotna;
  • Agnieszka Trytek–Błaszak;
  • Magdalena Sarzyńska;
  • Aleksandra Janczura;
  • Liliana Wojciechowska;
  • Krzysztof Niśkiewicz;
  • Alicja Targońska;
  • Jacek Targoński;

Sąd Rejonowy w Środzie Śląskiej

  • Radosław Ślęzak;
  • Joanna Grzanka-Michór;

Sąd Rejonowy w Tarnowie:

  • Michał Bień;
  • Karolina Gonet;
  • Renata Henich;
  • Mariusz Kosiniak;
  • Katarzyna Kozicka-Kania;
  • Jakub Lęcznar;
  • Renata Siry;
  • Aneta Słowik;
  • Anna Sterkowicz;
  • Karolina Gonet-Szwarga;
  • Waldemar Dziga;
  • Daniel Panocha;
  • Piotr Henich;
  • Ewa Bem-Kozioł;
  • Beata Kulesza-Flasińska - sędzia w stanie spoczynku;
  • Monika Rogowska-Wałęga;
  • Irena Puzon-Sasak;
  • Małgorzata Adamczyk;
  • Ewa Łabno-Smoleń - sędzia w stanie spoczynku;
  • Mirosław Knapik;
  • Wioletta Niepsuj;

Sąd Rejonowy w Toruniu

  • Katarzyna Karpińska;
  • Marek Adamczyk;
  • Magdalena Glinkiewicz;
  • Izabela Skórzyńska;
  • Natalia Bonowicz;
  • Marek Tyciński;
  • Tomasz Żuchowski;
  • Marcin Czarciński;
  • Tomasz Łętowski;
  • Angelika Kurkiewicz;
  • Hanna Mincer;
  • Jędrzej Czerwiński;
  • Mariola Adamczyk;
  • Aleksandra Marek–Ossowska;
  • Maciej Michałowski;
  • Sławomir Więckowski;
  • Ewa Lemanowicz–Pawlak;
  • Ewa Zawacka;
  • Lidia Lenartowicz;
  • Ewa Stępień;
  • Kinga Miotk–Załuska;
  • Marek Szcześniak;
  • Piotr Kawecki;
  • Kamila Piórkowska;
  • Andrzej Kurzych;
  • Alina Kordus–Krajewska;
  • Stanisław Dziurlikowski;
  • Ryszard Kołodziejski;
  • Stella Czołgowska;
  • Katarzyna Karwowska;
  • Barbara Stępień–Grabowska;
  • Anna Czerwińska;
  • Maria Szymańska;
  • Maciej J. Naworski;
  • Izabela Foksińska;
  • Jolanta Tokarska;
  • Piotr Osóbka;
  • Katarzyna Homenda – Bartosińska;
  • Stanisław Sadowski;
  • Beata Śmigielska;
  • Beata Kasprzyk;
  • Maria Żuchowska;
  • Katarzyna Malinowska;
  • Maciej Dąbek;
  • Jolanta Sikorska;
  • Paweł Liberadzki;
  • Joanna Becińska;
  • Joanna Grzempka del. do SO;
  • Agnieszka Szufarska;
  • Larysa Rozmarynowicz;
  • Magdalena Kirow-Kotas;
  • Piotr Gensikowski del. do SO;
  • Monika Grubba;

Sąd Rejonowy w Wałczu

  • Alicja Mazurkiewicz;

Sąd Rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy

  • Monika Tkaczyk–Turek;
  • Magdalena Baran;
  • Edyta Syczewska – Kuźniak;
  • Wojciech Buchajczuk;
  • Marzena Ahvazi – Karwowska;
  • Małgorzata Demianiuk – Dzik;
  • Małgorzata Różańska - Prus

Sąd Rejonowy dla Warszawy – Mokotowa w Warszawie

  • Urszula Żółtak;
  • Anna Wypych–Knieć;
  • Marta Bujko;
  • Agata Pomianowska;
  • Agnieszka Prokopowicz;
  • Przemysław Hałasa;
  • Katarzyna Zaczek–Czech;
  • Agnieszka Kucharska;
  • Robert Bełczącki;
  • Małgorzata Lewczuk;
  • Edyta Snastin–Jurkun;
  • Wioletta Ślifirczyk;
  • Monika Louklinska;

Sąd Rejonowy dla Warszawy – Pragi w Warszawie

  • Rafał Zawalski;

Sąd Rejonowy dla Warszawy – Śródmieścia w Warszawie

  • Anna Perkowska;
  • Tomasz Trębicki;
  • Łukasz Bilinski;
  • Łukasz Mrozek;
  • Natalia Maszkiewicz;

Sąd Rejonowy dla Warszawy – Woli w Warszawie

  • Katarzyna Wróbel–Zumbrzycka;
  • Marta Kożuchowska–Warywoda;

Sąd Rejonowy dla Warszawy – Żoliborza w Warszawie

  • Dorota Loryś–Kosylo;
  • Renata Kielak–Komorowska;
  • Magdalena Dutkiewicz;
  • Olga Łasecka–Korkuć;
  • Magdalena Taraszkiewicz–Sołtys;
  • Magdalena Pytel;
  • Agnieszka Krasowska;
  • Aleksandra Zamęcka–Banasik;
  • Izabela de Lucas-Zgryza;
  • Ewa Soczyńska – Baran;
  • Joanna Wasilewska – Mikusek;

Sąd Rejonowy w Wąbrzeźnie

  • Krzysztof Twarogowski;
  • Ludmiła Dulka-Twarogowska;
  • Hanna Woźniak;

Sąd Rejonowy w Wejherowie

  • Grzegorz Kachel;

Sąd Rejonowy we Włocławku

  • Jarosław Konopka;
  • Rafał Romatowski;
  • Piotr Wrzesiński;
  • Agnieszka Najdowska;
  • Justyna Drgas- Jędrzejczak;
  • Wojciech Szpyrkowicz;
  • Waldemar Majchrowicz;
  • Marta Borkowska;
  • Izabela Onasz-Figas;
  • Agnieszka Sobczak-Śliwińska;

Sąd Rejonowy w Wodzisławiu Śląskim

  • Monika Zielińska;
  • Olga Hibner-Olszewska;

Sąd Rejonowy w Wołowie

  • Anna Garbera;
  • Jolanta Zapłotna;
  • Miłosz Chwalibóg;
  • Paweł Pośpiech;

Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Krzyków we Wrocławiu

  • Justyna Szurgacz-Ślęzak;
  • Sebastian Spałek;
  • Marta Bukaczewska;
  • Dorota Wilczek;
  • Agnieszka Świderska;
  • Marta Rogozik;

Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej

  • Filip Wesołowski;
  • Urszula Wicińska;
  • Urszula Jagodzińska;
  • Beata Zięba;
  • Małgorzata Iwaszuk - sędzia w stanie spoczynku;
  • Joanna Wencius-Głębocka;
  • Tomasz Poprawa;
  • Joanna Stępień-Trylnik;
  • Marek Wójcik;
  • Anna Małecka;
  • Agnieszka Golińska;
  • Justyna Kuriata-Pruszyńska;
  • Anna Kulikowska;
  • Urszula Jagodzińska;
  • Katarzyna Araszkiewicz;

Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Śródmieścia we Wrocławiu

  • Marek Górny;
  • Sylwia Krajewska;
  • Tomasz Zawiślak;
  • Grzegorz Kurdziel;
  • Barbara Kaszyca - sędzia w stanie spoczynku;
  • Anna Borkowska;
  • Jolanta Pol-Kulig;

Sąd Rejonowy we Wrześni

  • Anna Begier;
  • Marcin Przybylski;

Sąd Rejonowy w Wysokiem Mazowieckiem *)

  • Piotr Wypych;
  • Edyta Pacewicz;
  • Julita Aronowicz;
  • Urszula Burel;
  • Izabela Topolska;

Sąd Rejonowy w Zabrzu

  • Agnieszka Sierocińska;
  • Daniel Gierak;
  • Iwona Skwarzec;
  • Agnieszka Kubis;

Sąd Rejonowy w Zakopanem

  • Teresa Adamczewska;
  • Janusz Knapczyk;
  • Janusz Kukla;
  • Izabela Kulej;
  • Marek Marchalewicz;
  • Jacek Stelmach;
  • Jerzy Wróbel;

Sąd Rejonowy w Zambrowie

  • Anna Stetkiewicz;
  • Anna Iwanowska;

Sąd Rejonowy w Złotoryi

  • Monika Lewoc;
  • Agnieszka Banach;

Sąd Rejonowy w Zgierzu

  • Adam Zieliński;
  • Joanna Dębowska;
  • Bożenna Czaplińska - sędzia w stanie spoczynku;
  • Alina Jaźwiecka - sędzia w stanie spoczynku;

Sąd Rejonowy w Zgorzelcu

  • Dominika Gotthardt;
  • Małgorzata Czeredys-Wójtowicz;
  • Magdalena Opalińska;
  • Sylwia Nieckarz;

Sąd Rejonowy w Zwoleniu

  • Elżbieta Wróbel;

Sąd Rejonowy w Żninie

  • Jacek Krysztofiak;

Sąd Rejonowy w Żorach

  • Barbara Wajerowska-Oniszczk;

Sąd Rejonowy w Żywcu

  • Dorota Lenarczyk;
  • Anna Zgierska-Kuropatwa;
  • Monika Ostrowska-Trębacz;
  • Katarzyna Kaspera-Kierpieć;
  • Dariusz Kocierz;
  • Marcin Loranc;
  • Aleksandra Kożuch;

Naczelny Sąd Administracyjny

  • Andrzej Jagiełło - sędzia w stanie spoczynku;
  • Jan Grzęda;
  • Mirosław Trzecki;
  • Joanna Zabłocka - sędzia w stanie spoczynku;
  • Irena Kamińska - sędzia w stanie spoczynku;
  • Andrzej Kuba;
  • Mirosława Rozbicka-Ostrowska;
  • Małgorzata Pocztarek;
  • Jolanta Sikorska;
  • Iwona Bogucka;
  • Joanna Zdziennicka-Wiśniewska;
  • Anna Moskała;
  • Małgorzata Borowiec;
  • Anna Szkodzińska;
  • Joanna Tuszyńska;
  • Włodzimierz Kubiak - sędzia w stanie spoczynku;
  • Izabella Kulig-Maciszewska - sędzia w stanie spoczynku;
  • Jan Paweł - sędzia w stanie spoczynku;
  • Joanna Banasiewicz - sędzia w stanie spoczynku;
  • Jolanta Rajewska - sędzia w stanie spoczynku;
  • Barbara Wiśniewska - sędzia w stanie spoczynku;
  • Halina Filipowicz-Kremis;

Wojewódzki Sąd Administracyjny w Białymstoku

  • Małgorzata Anna Dziemianowicz;

Wojewódzki Sąd Administracyjny w Gorzowie Wielkopolskim *)

  • Sławomir Pauter;
  • Krzysztof Dziedzic;
  • Jacek Jaśkiewicz;
  • Anna Juszczyk-Wiśniewska;
  • Adam Jutrzenka-Trzebiatowski;
  • Michał Ruszyński;
  • Alina Rzepecka;
  • Dariusz Skupień;
  • Grażyna Staniszewska;

Wojewódzki Sąd Administracyjny w Kielcach

  • Anna Żak;
  • Sylwester Miziołek;
  • Ewa Rojek;
  • Renata Detka;
  • Danuta Kuchta;
  • Beata Ziomek;
  • Jacek Kuza;
  • Artur Adamiec;
  • Mirosław Surma;
  • Magdalena Chraniuk-Stępniak;
  • Krzysztof Armański;
  • Agnieszka Banach;
  • Dorota Chobian - sędzia WSA w stanie spoczynku;

Wojewódzki Sąd Administracyjny w Krakowie

  • Bożenna Blitek - sędzia w stanie spoczynku;
  • Janusz Bociąga;
  • Jonanna Tuszyńska;
  • Anna Szkodzińska;
  • Agnieszka Nawara-Dubiel;
  • Maria Zawadzka;
  • Renata Czeluśniak;
  • Aldona Gąsecka-Duda - sędzia w stanie spoczynku;
  • Barbara Pasternak - sędzia w stanie spoczynku;
  • Beata Łomnicka - sędzia w stanie spoczynku;
  • Piotr Głowacki;

Wojewódzki Sąd Administracyjny w Łodzi

  • Krzysztof Szczygielski;
  • Ewa Alberciak;
  • Monika Krzyżaniak;
  • Teresa Rutkowska;
  • Magdalena Sieniuć;
  • Paweł Janicki;
  • Wiktor Jarzębowski;
  • Paweł Kowalski;
  • Janusz Nowacki;
  • Piotr Kiss sędzia w stanie spoczynku;
  • Barbara Rymaszewska sędzia w stanie spoczynku;
  • Joanna Sekunda-Lenczewska sędzia w stanie spoczynku;
  • Anna Stępień sędzia w stanie spoczynku;

Wojewódzki Sąd Administracyjny w Opolu

  • Krzysztof Bogusz;

Wojewódzki Sąd Administracyjny w Poznaniu

  • Aleksandra Kiersnowska-Tylewicz;
  • Barbara Rennert;
  • Anna Jarosz - sędzia w stanie spoczynku;
  • Waldemar Inerowicz;
  • Małgorzata Górecka;
  • Marek Sachajko;

Wojewódzki Sąd Administracyjny w Szczecinie

  • Patrycja Suwaj;
  • Marzena Iwankiewicz;
  • Renata Bukowiecka-Kleczaj;
  • Katarzyna Grzegorczyk-Meder;
  • Katarzyna Sokołowska;
  • Nadzieja Karczmarczyk-Gawęcka;
  • Jolanta Kwiecińska;
  • Anna Sokołowska;
  • Alicja Polańska;
  • Joanna Wojciechowska;
  • Marzena Kowalewska;
  • Bolesław Stachura;
  • Maria Mysiak;
  • Arkadiusz Windak;
  • Stefan Kłosowski;
  • Ewa Wojtysiak;
  • Elżbieta Dziel;
  • Kazimierz Maczewski;

Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie

  • Janusz Walawski;
  • Piotr Borowiecki;
  • Barbara Kołodziejczak-Osetek;
  • Sławomir Kozik;
  • Grzegorz Nowecki;
  • Arkadiusz Tomczak;
  • Tomasz Zawiślak;
  • Jadwiga Smołucha;
  • Michał Sowiński;
  • Beata Blankiewicz–Wóltańska;
  • Jarosław Łuczaj;
  • Marzena Milewska-Karczewska;
  • Anna Sękowska;
  • Grzegorz Rudnicki;
  • Iwona Owsińska-Gwiazda;

Wojewódzki Sąd Administracyjny we Wrocławiu

  • Magdalena Jankowska-Szostak;
  • Dagmara Dominik-Ogińska;

*)-sędziowie niewymienieni podpisali się też jako członkowie SP FWS

w załączeniu - treść gratulacji w plikach pdf