List otwarty sędziego Gąciarka do prokuratora Juliusza Rudaka z Prokuratury Krajowej

Pan Prokurator Juliusz Rudak Prokuratura Krajowa Wydział Spraw Wewnętrznych

Szanowny Panie Prokuraturze Rudak !

Z wielkim zaciekawieniem dowiedziałem, tak jak inni sędziowie, prokuratorzy i w ogóle obywatele, o precedensowym (czy raczej bezprecedensowym) śledztwie, które prowadzi Pan na terenie elbląskiego sądu. Ponieważ domyślam się, że jest Pan osobą czujną i dociekliwą od razu śpieszę donieść, że o Pana śledztwie wiem jedynie z mediów:

https://oko.press/prokuratura-krajowa-na-tropie-afery-klozetowej-sciga-sedziow-za-liste-nawackiego-na-drzwiach-wc

Musi Pan wiedzieć Panie Prokuratorze Rudak, że spoczywa na Panu wielka odpowiedzialność. Na Pana skromnej osobie ciąży bowiem odpowiedzialność za reputację i dobre imię elitarnej jednostki polskiej Prokuratury, w której za sprawą zrządzenia losu, własnej ambicji i łaski Zbigniewa, Zawsze Mam Rację, Ziobro przyszło Panu rozwijać swoje talenty. Panie i panowie śledczy WSW PK są przecież jak Tommy Lee Jones w “Ściganym”, jak Harmon Rabb w “Wojskowym Biurze Śledczym” (JAG), jak Sherlock Holmes po prostu! Pan nie może nie ująć tych złych ludzi co listę poparcia Złotoustego prezesa Macieja Nawackiego w tak podłym i niegodnym miejscu umieścili. Trzymam za Pana kciuki. A ponieważ zadanie nie jest proste, pozwoli Pan, że prześlę Panu mały materiał instruktażowy. Jak dopasować osobę do zarzutów:

https://www.youtube.com/watch?v=vL0yyliUNsw

I koniecznie trzeba pamiętać o surowej karze, którą z miejsca Panie, Kolegium zatwierdzi, żeby była odstraszająca dla innych, aby się nie powtarzały takie rodzaju jakieś dzikie wyskoki. Nie mówię Panie Prokuratorze o karze śmieci, ale jakaś kara musi być!

A tak przy okazji…czy to jest aby tylko dzieło przypadku (czy też może ktoś za tym stoi), że taki niedawno odwieszony sędzia Tuleya urzęduje sobie na IV piętrze gmachu SO w Warszawie tuż obok damskiej toalety, a niejaki Gąciarek na V piętrze, również przez ścianę z damską toaletą! Ja w przypadki nie wierzę. Liczę na Pana prokuratorze Rudak!

Z życzeniami sukcesów !

SSO Piotr Gąciarek, sędzia którego bardzo nie lubi pan minister-prokurator generalny i jego pomocnicy.

Piotr Gąciarek
Piotr Gąciarek
sędzia Sądu Okręgowego w Warszawie