Pismo sędziów polskich do OBWE w sprawie wyborów prezydenckich

28 kwietnia 2020 r.
źródło: FWS

28 kwietnia 2020 roku.

Jej Ekscelencja Ambasador

Ingibjörg Sólrún Gísladóttir

Dyrektor Biura Instytucji Demokratycznych i Praw Człowieka Organizacji Bezpieczeństwa i Współpracy w Europie (OSCE/ODIHR)

Jako sędziowie polskich sądów powszechnych i sądów administracyjnych wszystkich szczebli, jesteśmy zaniepokojeni zmianami w prawie regulującym zarządzone na 10 maja 2020 roku, wybory na urząd Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej. Proponowane przepisy rodzą prawdopodobieństwo naruszenia podstawowych norm prawnych, a szczególnie prawa naszych współobywateli do uczestniczenia w kierowaniu sprawami publicznymi kraju. Zwracamy się z apelem o wsparcie, dialog oraz wnikliwe monitorowanie przebiegu trwającego procesu wyborczego i prawodawczego.

Z dużą uwagą i satysfakcją zapoznaliśmy się z Pani wypowiedzią udzieloną po przyjęciu przez polski Sejm zmian w prawie wyborczym (1). Po przeanalizowaniu tekstu ustawy przyjętej przez Sejm, podzielamy Pani spostrzeżenia. Nasz niepokój budzi zagrożenie tak podstawowych norm jak zasada powszechności wyborów i tajności głosowania.

Na terenie całego kraju wprowadzono prawny stan epidemii, z którym wiążą się ograniczenia praw obywatelskich, takich jak swoboda poruszania się, wolność zgromadzeń, prawo do informacji. Trwająca formalnie kampania wyborcza nie spełnia więc warunków do swobodnego wyboru przedstawicieli przez uprawnionych do głosowania. Przyjęte przez Sejm rozwiązania pozwalają także na arbitralną zmianę, ustalonej wcześniej w oparciu o przepisy Konstytucji RP, daty wyborów.

Wprowadzany jest system głosowania korespondencyjnego, jako jedynej drogi do wyrażania prawa głosu. Obawiamy się, że dotarcie “pakietów z kartami wyborczymi” do każdego wyborcy jest w obecnych warunkach niemożliwe. Ta forma wyborów niesie za sobą wyzwania w zwykłym trybie wprowadzania do prawa wyborczego. Tym bardziej, zastosowana na tak krótko przed datą głosowania, rodzi wątpliwości czy wyborcy będą mieli, oprócz prawa, także realną możliwość oddania głosu.

Obecnie, rozpoznanie protestów wyborczych i stwierdzenie ważności wyborów toczyć się będzie przed Izbą Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw Publicznych Sądu Najwyższego. Jej członkowie zostali powołani w wadliwym prawnie procesie wywołującym brak niezależność tej izby (2).

Chcemy podkreślić, że nasze zastrzeżenia nie wynikają z oceny politycznej przyjmowanych rozwiązań, a jedynie z roli w jakiej przychodzi nam na co dzień uczestniczyć w funkcjonowaniu państwa.Naszą konstytucyjną rolą w strukturze organów państwowych jest stosowanie prawa, które nie może być sprzeczne z Konstytucją RP ani obowiązującym Polskę prawem międzynarodowym. Jako sędziowie jesteśmy także odpowiedzialni za rozstrzyganie sporów i odwołań w kwestiach wyborczych. Pełnimy m.in. funkcję Komisarzy Wyborczych i członków Komisji Wyborczych. W tych warunkach możliwość wykonywania naszej służby publicznej zostaje podważona. Tym samym, także prawo Polaków do skutecznego odwołania.Postulujemy, aby podjąć szczególne starania oceny, na ile podstawowe gwarancje praw człowieka są zachowane w trwających obecnie wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

Z wyrazami szacunku,

-———————–

(1) Ustawa z dnia z dnia 6 kwietnia 2020r. o szczególnych zasadach przeprowadzania wyborów powszechnych na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych w 2020 r.

(2) Sąd Najwyższy, uchwała składu połączonych Izb: Cywilnej, Karnej oraz Pracy i Ubezpieczeń Społecznych z dnia 23 stycznia 2020 r. (sygnatura BSA I-4110-1/20).

podpisali*:

  1. SSO Maciej Kawałko, SO w Szczecinie
  2. SSO Grzegorz Kasicki, SO w Szczecinie
  3. SSO w stanie spoczynku Władysława Motak, SO w Szczecinie
  4. SSO Elżbieta Zywar, SO w Szczecinie
  5. SSO Małgorzata Czerwińska, SO w Szczecinie
  6. SSR Zofia Piwowarska, SR Szczecin-Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie
  7. SSA Maciej Żelazowski, SA w Szczecinie
  8. SWSA Nadzieja Karczmarczyk-Gawęcka, WSA w Szczecinie
  9. SSO Anna Górnik, SO w Szczecinie
  10. SSO Monika Miller-Młyńska, SO w Szczecinie
  11. SSR Radosław Ochał, SR Szczecin-Centrum w Szczecinie
  12. SSR Bartosz Przybył, SR Szczecin-Centrum w Szczecinie
  13. SSO Krzysztof Zaremba, SO w Szczecinie
  14. SSR Kinga Misiukiewicz, SR Szczecin-Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie
  15. SSR Edyta Matusewicz-Jankowska, SR w Myśliborzu
  16. SSR Zofia Zalewska, SR Szczecin-Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie
  17. SSR Anna Zgud, SR dla Krakowa-Krowodrzy w Krakowie
  18. SSO Waldemar Żurek, SO w Krakowie
  19. SSO Zbigniew Zgud, SO w Krakowie
  20. SSA Robert Kirejew, SA w Katowicach
  21. SSO Edyta Barańska, SO w Krakowie
  22. SSO Elżbieta Bednarczuk, SO w Krakowie
  23. SSR Aleksander Przysiężniak, SR dla Krakowa-Podgórza w Krakowie
  24. SSR Dominik Czeszkiewicz, SR w Suwałkach
  25. SNSA w stanie spoczynku Irena Kamińska, NSA w Warszawie
  26. SSO Dariusz Mazur, SO w Krakowie
  27. SSO Agata Pierożyńska, SO w Krakowie
  28. SSO Katarzyna Wesołowska-Zbudniewek, SO w Łodzi
  29. SSR Dorota Loryś-Kosyło, SR dla Warszawy-Żoliborza w Warszawie
  30. SSO Katarzyna Serafin-Tabor, SO w Krakowie
  31. SSO Anna Głowacka, SO w Krakowie
  32. SSR Piotr Podleśny, SR w Gryfinie
  33. SWSA Piotr Borowiecki, WSA w Warszawie
  34. SSR Agnieszka Opłotna-Woźniak, SR Szczecin-Centrum w Szczecinie
  35. SSR Joanna Kasicka, SR Szczecin-Centrum w Szczecinie
  36. SSR w stanie spoczynkuMałgorzata Iwaszuk, SR dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu
  37. SSR Małgorzata Pałeszniak-Gańczarek, SR w Piasecznie
  38. SSR Łukasz Biliński, SR dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie
  39. SSA Alicja Fronczyk, SA w Warszawie
  40. SSR dr Michał Lewoc, SR w Legnicy
  41. SWSA w stanie spoczynku Barbara Rymaszewska, WSA w Łodzi
  42. SSO Ewa Maciejewska, SO w Łodzi
  43. SSO Rafał Maciejewski, SO w Łodzi
  44. SSO Katarzyna Kamińska-Krawczyk, SO w Łodzi
  45. SSA Edyta Jefimko, SA w Warszawie
  46. SSO Jacek Tyszka, SO w Warszawie
  47. SSO Małgorzata Kosicka, SO w Warszawie
  48. SSO w stanie spoczynku Grażyna Otola-Pawlica, SO w Warszawie
  49. SSO Anna Szymocha-Zwolińska, SO w Warszawie
  50. SSR Irena Sachajska-Krzyśka, SR w Gryficach
  51. SSR Maciej Piotrowski, SR Szczecin-Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie
  52. SSR Katarzyna Grodź-Mużyło, SR Szczecin-Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie
  53. SSO Dorota Sulińska-Kowalska, SO w Łodzi
  54. SSO Aneta Szwedowska, SO w Warszawie
  55. SSR w stanie spoczynku Jolanta Czarnota, SR Szczecin-Centrum w Szczecinie
  56. SSR Marta Kazaniecka, SR Szczecin-Centrum w Szczecinie
  57. SSR Marta Knotz, SR w Koszalinie
  58. SSO Anna Ptaszek, SO w Warszawie
  59. SSO w stanie spoczynku Anna Kosiorowska, SO w Szczecinie
  60. SSR Sylwia Krajewska, SR dla Wrocławia-Śródmieścia we Wrocławiu
  61. SSO Katarzyna Wierzbicka, SO w Krakowie
  62. SWSA Aleksandra Kiersnowska-Tylewicz, WSA w Poznaniu
  63. SSO Anna Korwin-Piotrowska, SO w Opolu
  64. SSO Beata Morawiec, SO w Krakowie
  65. SSR Dorota Pękała, SR Szczecin-Centrum w Szczecinie
  66. SSR Beata Szczepańska, SR Szczecin-Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie
  67. SSO Ewa Malinowska, SO w Warszawie
  68. SSR Paweł Legawiec, SR w Szamotułach
  69. SSO Piotr Gąciarek, SO w Warszawie
  70. SSO Marcin Świerk, SO w Rzeszowie
  71. SSO Tomasz Wojciechowski, SO w Rzeszowie
  72. SSO Anna Romańska, SO w Rzeszowie
  73. SSO Małgorzata Wiśniewska, SO w Poznaniu
  74. SSR Agnieszka Poświata, SR Szczecin-Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie
  75. SSA Włodzimierz Brazewicz, SA w Gdańsku
  76. SSA Michał Bober, SA w Gdańsku
  77. SSR Dagmara Gałuszko, SR Szczecin-Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie
  78. SSR Aleksandra Dobrołowicz, SR Szczecin-Centrum w Szczecinie
  79. SSR Bartłomiej Starosta, SR w Sulęcinie
  80. SSR Anita Wolska, SR Szczecin-Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie
  81. SSR Joanna Wolniakowska, SR Szczecin-Centrum w Szczecinie
  82. SSR Konrad Kujawa, SR Szczecin-Centrum w Szczecinie
  83. SSA w stanie spoczynku Jacek Pietrzak, SA w Gdańsku
  84. SSO Marek Nawrocki, SO w Elblągu
  85. SSO Zdzisław Kawulak, SO w Elblągu
  86. SSR Witold Olech, SR w Rzeszowie
  87. SSO Agnieszka Niklas-Bibik, SO w Słupsku
  88. SSR Anna Dulska, SR Szczecin-Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie
  89. SSR Jarosław Walentynowicz, SR w Kętrzynie
  90. SSO Rafał Jerka, SO w Olsztynie
  91. SSR Ewa Kurasz, SR w Bartoszycach
  92. SSR Joanna Krzyżanowska, SR w Słupsku
  93. SSO Wiesław Kasprzyk, SO w Olsztynie
  94. SSO Grzegorz Warachowski, SO w Olsztynie
  95. SSA Marek Szymanowski, SA w Białymstoku
  96. SSA Teresa Suchicka, SA w Białymstoku
  97. SSA Dorota Zarzecka, SA w Białymstoku
  98. SSR Andrzej Hinz, SR w Olsztynie
  99. SSR Krzysztof Krygielski, SR w Olsztynie
  100. SSR Joanna Bieńkowska-Kolarz, SR w Olsztynie
  101. SSR Katarzyna Zabuska, SR w Olsztynie
  102. SSR Maja Jabłońska, SR w Olsztynie
  103. SSR Paweł Juszczyszyn, SR w Olsztynie
  104. SSR Dorota Zabłudowska, SR Gdańsk-Południe w Gdańsku
  105. SSR Agnieszka Brodzińska, SR w Gryfinie
  106. SSR Iza Kłodzińska-Jordan, SR w Gryfinie
  107. SSR Magdalena Dąbrowska, SR w Gryfinie
  108. SSR Małgorzata Brzózka-Chamala, SR w Częstochowie
  109. SSO w stanie spoczynku Mirosław Waiss, SO w Elblągu
  110. SSR Katarzyna Baryła, SR w Rzeszowie
  111. SSR Monika Orzechowska,SR Szczecin-Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie
  112. SSO Karina Marczak, SO w Szczecinie
  113. SSO Mariola Wojtkiewicz, SO w Szczecinie
  114. SSR Anna Lisiecka,SR Szczecin-Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie
  115. SSO Tomasz Mucha, SO w Rzeszowie
  116. SSA Beata Michalska, SA w Łodzi
  117. SSA Joanna Baranowska, SA w Łodzi
  118. SSA Anna Szczepaniak-Cicha, SA w Łodzi
  119. SSA Iwona Szybka, SA w Łodzi
  120. SSA Anna Rodak, SA w Łodzi
  121. SSA Dorota Rzeźniowiecka, SA w Łodzi
  122. SSA Jolanta Wolska, SA w Łodzi
  123. SSA Lucyna Guderska, SA w Łodzi
  124. SSR Sylwia Piasecka, SR w Człuchowie
  125. SSO Weronika Klawonn, SO w Gdańsku
  126. SSO Barbara Konieczna, SO w Szczecinie
  127. SSO Tamara Kulczewska, SO w Słupsku
  128. SSO w stanie spoczynku Ryszard Alończyk, SO w Szczecinie
  129. SSA w stanie spoczynku Maria Kamocka, SA w Szczecinie
  130. SSO Małgorzata Banaś, SO w Słupsku
  131. SSR Magdalena Wołejko-Czubek, SR w Olsztynie
  132. SSR Agnieszka Rogowska, SR w Olsztynie
  133. SSR Justyna Smolińska, SR w Olsztynie
  134. SSO Małgorzata Tomkiewicz, SO w Olsztynie
  135. SSR Robert Krzysztof Kłosowski, SR w Lidzbarku Warmińskim
  136. SSR Magdalena Grażyna Wierzejska, SR w Bartoszycach
  137. SSR Katarzyna Wilchowska, SR w Bartoszycach
  138. SSR Jowita Sikorska, SR w Szczytnie
  139. SSR Bożena Makowczenko, SR w Giżycku
  140. SSR Jolanta Dzitowska, SR w Giżycku
  141. SSR Anna Kurzynowska-Drażdżewska, SR w Giżycku
  142. SSR Marek Makowczenko, SR w Giżycku
  143. SSO Dorota Lutostańska, SO w Olsztynie
  144. SSA Magdalena Pankowiec, SA w Białymstoku
  145. SSO Wiesław Żywolewski, SO w Białymstoku
  146. SSO Sławomir Cilulko, SO w Białymstoku
  147. SSO Małgorzata Paździerska, SO we Włocławku
  148. SSO Izabela Komarzewska, SO w Białymstoku
  149. SSO Piotr Sałamaj, SO w Szczecinie
  150. SSO Zbigniew Podedworny, SO w Warszawie
  151. SSR Anna Taraszkiewicz, SR w Nakle nad Notecią
  152. SSO Piotr Kluz,SO w Warszawie
  153. SSR Wojciech Kokociński, SR w Nakle nad Notecią
  154. SSO Maciej Szulc, SO w Gorzowie Wielkopolskim
  155. SSO Krzysztof Chmielewski, SO w Warszawie
  156. SSR Eliza Skotnicka, SR w Kłodzku
  157. SSO w stanie spoczynku Ewa Węgrowska, SO w Szczecinie
  158. SSO w stanie spoczynku Elżbieta Wandzilak, SO w Szczecinie
  159. SSO w stanie spoczynku Grażyna Zielińska,SO w Szczecinie
  160. SSO w stanie spoczynku Jacek Tylewicz, SO w Poznaniu
  161. SSR Krzysztof Romuald Kozłowski, SR w Wysokiem Mazowieckiem
  162. SSO Tomasz Piechowiak, SO w Elblągu
  163. SSR Paweł Wewiórski, SR w Elblągu
  164. SSO Krzysztof Stępień, SO w Przemyślu
  165. SSO w stanie spoczynku Iwona Warska-Seidler, SO w Szczecinie
  166. SSO w stanie spoczynku Eliza Adamus, SO w Szczecinie
  167. SSO Dorota Mazurek, SO w Szczecinie
  168. SSO Grzegorz Wojtowicz, SO w Radomiu
  169. SSO Maciej Gwiazda, SO w Radomiu
  170. SSO Anna Szymczak, SO w Radomiu
  171. SSO Ewa Jaźwińska, SO w Radomiu
  172. SSO Stanisław Jaźwiński, SO w Radomiu
  173. SSO Adam Kawczyński, SO w Radomiu
  174. SSR Iwona Wiraszka, SR w Radomiu
  175. SSR Marek Miłosz, SR w Radomiu
  176. SSR Ewa Gaczyńska, SR w Radomiu
  177. SSR Paweł Łyś, SR w Radomiu
  178. SSR Aneta Rowińska-Zawada, SR w Radomiu
  179. SSR Wioletta Łepecka, SR w Radomiu
  180. SSR Beata Zielińska, SR w Radomiu
  181. SSR Małgorzata Goździejewska, SR w Radomiu
  182. SWSA Jarosław Łuczaj, WSA w Warszawie
  183. SSR Ewa Mroczek, SR Działdowo
  184. SSO Agnieszka Bobrowska, SO w Szczecinie
  185. SSR Bartłomiej Kozieł, SR w Drawsku Pomorskim
  186. SSR Renata Grześkowiak, SR w Koszalinie
  187. SSR Alicja Mazurkiewicz, SR w Wałczu
  188. SSR Hanna Zycka-Kawęcka, SR w Koszalinie
  189. SSR Anna Kaźmierczak, SR w Białogardzie
  190. SSR Magdalena Klafetka-Bielińska, SR w Koszalinie
  191. SSR Katarzyna Pietrulewicz, SR w Koszalinie
  192. SSO Marek Omelan, SO w Elblągu
  193. SSO w stanie spoczynku Ewa Pikał-Trzeciak, SO w Łodzi
  194. SSO Barbara Pięcek, SO w Łodzi
  195. SSR Karolina Grams, SR w Drawsku Pomorskim
  196. SSO w stanie spoczynku Maria Bała, SO w Kielcach
  197. SSO w stanie spoczynku Barbara Dylewska, SO w Kielcach
  198. SSO w stanie spoczynku Ewa Piątkowska-Bidas, SO w Kielcach
  199. SSO Ewa Palmowska, SO w Kielcach
  200. SSO Bożena Gawrońska, SO w Kielcach
  201. SSO Marcin Chałoński, SO w Kielcach
  202. SSR Dorota Tylus-Chałońska, SR w Kielcach
  203. SSO w stanie spoczynku Grażyna Wrona, SO w Kielcach
  204. SSO w stanie spoczynku Alicja Czarny, SO w Kielcach
  205. SSO Łukasz Sadkowski, SO w Kielcach
  206. SSR Krzysztof Czarnecki, SR w Kielcach
  207. SSR Wiesław Stępniak, SR w Kielcach
  208. SSO Ewa Kalinin, SO w Kielcach
  209. SSR Anna Zelek-Pińczów, SR w Kielcach
  210. SSO Beata Piwko, SO w Kielcach
  211. SSO Bartosz Pniewski, SO w Kielcach
  212. SSO Anna Pniewska, SO w Kielcach
  213. SSR Anna Jermak, SR w Kielcach
  214. SSO Anna Pać-Piętak, SO w Kielcach
  215. SSR Iwona Róziewicz, SR w Kielcach
  216. SSO w stanie spoczynku Alina Bojara, SO w Kielcach
  217. SSO Mariusz Broda, SO w Kielcach
  218. SSO Renata Broda SO, w Kielcach
  219. SSO Monika Horecka, SO w Kielcach
  220. SSO Małgorzata Solecka, SO w Kielcach
  221. SSR Agnieszka Gołuchowska, SR w Kielcach
  222. SSO Monika Kośka, SO w Kielcach
  223. SSR Renata Rosiak-Doroz, SR w Kielcach
  224. SSO Marek Gralec, SO w Radomiu
  225. SSR Ewa Gwiazdowska, SR w Radomiu
  226. SSA Ryszard Iwankiewicz, SA w Szczecinie
  227. SSR w stanie spoczynku Teresa Leśniewska, SR w Kielcach
  228. SSO Renata Żak, SO w Kielcach
  229. SSO Wojciech Merta, SO w Kielcach
  230. SSO Renata Bochenek-Bielecka, SO w Kielcach
  231. SSO Agnieszka Skrzypiec, SO w Szczecinie
  232. SSO Leszek Matuszewski, SO w Poznaniu
  233. SSO Małgorzata Winkler-Galicka, SO w Poznaniu
  234. SSO Mariusz Sygrela, SO w Poznaniu
  235. SSO Małgorzata Radomska-Stęplewska, SO w Poznaniu
  236. SSO Jarosław Grobelny, SO w Poznaniu
  237. SSO Iwona Godlewska, SO w Poznaniu
  238. SSO Krzysztof Godlewski, SO w Poznaniu
  239. SSO Piotr Błaszak, SO w Poznaniu
  240. SSO Piotr Marciniak, SO w Poznaniu
  241. SSO Paweł Soliński, SO w Poznaniu
  242. SSO Zofia Lehman, SO w Poznaniu
  243. SSO Maria Prusinowska, SO w Poznaniu
  244. SSO Agnieszka Staszak, SO w Poznaniu
  245. SSO Marcin Miczke, SO w Poznaniu
  246. SSO Jacek Musialek, SO w Poznaniu
  247. SSO Marcin Garcia-Fernandez, SO w Poznaniu
  248. SSO Ewa Pijańska, SO w Poznaniu
  249. SSO Jolanta Waltrowska, SO w Poznaniu
  250. SSO Andrzej Adamczuk, SO w Poznaniu
  251. SSO Izabela Korpik, SO w Poznaniu
  252. SSO Ewa Kaźmierczak, SO w Poznaniu
  253. SSO Magdalena Horbacz, SO w Poznaniu
  254. SSO Grażyna Radwan, SO w Poznaniu
  255. SSO Grażyna Weleda, SO w Poznaniu
  256. SSO Rafał Kubiak, SO w Poznaniu
  257. SSO Magdalena Ławrynowicz, SO w Poznaniu
  258. SSO Anna Łosik, SO w Poznaniu
  259. SSO Maria Antecka, SO w Poznaniu
  260. SSO Jacek Grudziński, SO w Poznaniu
  261. SSO Maciej Agaciński, SO w Poznaniu
  262. SSO Agnieszka Wieczorek, SO w Poznaniu
  263. SSO Sławomira Hańczewska, SO w Poznaniu
  264. SSO Katarzyna Gawecka, SO w Poznaniu
  265. SSO Małgorzata Ławecka-Skóra, SO w Poznaniu
  266. SSO Urszula Jabłońska-Maciaszczyk, SO w Poznaniu
  267. SSO Katarzyna Wolff, SO w Poznaniu
  268. SSO Katarzyna Szmitke, SO w Poznaniu
  269. SSO Agnieszka Kędzierska, SO w Poznaniu
  270. SSO Ewa Blumczyńska, SO w Poznaniu
  271. SSO Agata Adamczewska, SO w Poznaniu
  272. SSO Michał Kuczkowski, SO w Poznaniu
  273. SSO Renata Peltz, SO w Poznaniu
  274. SSO Natalia Barecka, SO w Poznaniu
  275. SSO Karolina Obrębska, SO w Poznaniu
  276. SSO Łukasz Ruszkiewicz, SO w Poznaniu
  277. SSO Małgorzata Małecka, SO w Poznaniu
  278. SSO Magdalena Grzybek, SO w Poznaniu
  279. SSO Małgorzata Sadowska, SO w Poznaniu
  280. SSO Joanna Ciesielska-Borowiec, SO w Poznaniu
  281. SSO Aleksander Brzozowski, SO w Poznaniu
  282. SSA Wiesława Stachowiak, SA w Poznaniu
  283. SSA Maciej Świergosz, SA w Poznaniu
  284. SSA Maciej Rozpędowski, SA w Poznaniu
  285. SSA Małgorzata Aleksandrowicz, SA w Poznaniu
  286. SSR Sławomir Pałka, SR w Oławie
  287. SSO Dorota Twardowska, SO w Elblągu
  288. SSRAnna Szulc, SR w Gorzowie Wielkopolskim
  289. SSOMarek Wieczór, SO w Gorzowie Wielkopolskim
  290. SSO Ewa Wieczór, SO w Gorzowie Wielkopolskim
  291. SSO w stanie spoczynku Ewa Nowaczyńska, SO w Elblągu
  292. SSO Krzysztof Nowaczyński, SO w Elblągu
  293. SSA w stanie spoczynku Maria Sałańska-Szumakowicz, SA w Gdańsku
  294. SSA w stanie spoczynku Aleksandra Urban, SA w Gdańsku
  295. SSR Emilia Podgajecka-Cilulko, SR w Białymstoku
  296. SSO Agnieszka Gocek, SO w Łodzi
  297. SSR Marek Dariusz Rymarski, SR w Białymstoku
  298. SSR w stanie spoczynku Barbara Cegielska-Jackowska, SR w Świnoujściu
  299. SSO Alina Szymanowska, SO w Poznaniu
  300. SSO Robert Bury, SO w Szczecinie
  301. SSR Izabela Żelichowska-Haptar, SR w Pińczowie
  302. SSR Grzegorz Iwoła, SR w Starachowicach
  303. SSO Iwona Michalak, SO w Kielcach
  304. SSO Anna Matysiak, SO w Kielcach
  305. SSO Magdalena Michalewicz, SO w Kielcach
  306. SSR Joanna Rezler-Wiśniewska, SR w Brzezinach
  307. SSO Anna Knapczyńska, SO we Włocławku
  308. SSO Małgorzata Puczko, SO w Szczecinie
  309. SSO Edyta Bronowicka, SO w Warszawie
  310. SSR Anna Siemińska, SR w Pińczowie
  311. SSO Bogdan W. Buczyło, SO w Kielcach
  312. SSA Hanna Rucińska, SA w Gdańsku
  313. SSR Radosław Marcinków, SR Szczecin-Centrum w Szczecinie
  314. SSO w stanie spoczynku Elżbieta Krajewska, SO w Szczecinie
  315. SSO Krzysztof Sajtyna, SO w Kielcach
  316. SSO Barbara Taborowicz-Detka, SO w Kielcach
  317. SSO Grzegorz Detka, SO w Kielcach
  318. SSR Ewa Dakowicz, SR w Białymstoku
  319. SWSA Wiesława Batorowicz, WSA w Poznaniu
  320. SSO w stanie spoczynku Iwona Skwierczyńska, SO w Poznaniu
  321. SSO Małgorzata Nowaczewska-Małek, SO w Radomiu
  322. SSO Halina Musiał, SO w Szczecinie
  323. SSO w stanie spoczynku Małgorzata Kluziak, SO w Warszawie
  324. SSA Barbara Du Chateau, SA w Lublinie
  325. SSR Grzegorz Kurdziel, SR dla Wrocławia-Śródmieścia we Wrocławiu
  326. SSR Michał Karczewski, SR Szczecin-Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie
  327. SSO Grażyna Cieloch, SO w Kielcach
  328. SSO Edyta Sikorska, SO w Kielcach
  329. SSO Aleksandra Babilon-Domagała, SO w Kielcach
  330. SSO Lena Romańska, SO w Kielcach
  331. SSO w stanie spoczynku Maria Jagoda Werle, SO w Poznaniu
  332. SSO Iwona Dziamska, SO w Poznaniu
  333. SSO Przemysław Okowicki, SO w Poznaniu
  334. SSO Magda Inerowicz, SO w Poznaniu
  335. SSO Ewa Jesionowska-Formalik, SO w Poznaniu
  336. SSO Anna Kulczewska-Garcia, SO w Poznaniu
  337. SSA Małgorzata Goldbeck-Malesińska, SA w Poznaniu
  338. SSA Bogdan Wysocki, SA w Poznaniu
  339. SSA Dorota Goss-Kokot, SA w Poznaniu
  340. SSA Jerzy Geisler, SA w Poznaniu
  341. SSA Małgorzata Jankowska, SA w Szczecinie
  342. SSR Katarzyna Błesińska, SR w Olsztynie
  343. SSR Piotr Żywicki, SR w Olsztynie
  344. SSR Mirella Sprawka, SR w Olsztynie
  345. SSR Wojciech Krawczyk, SR w Olsztynie
  346. SSO Mirosław Wieczorkiewicz, SO w Olsztynie
  347. SSR Tomasz Bulkowski, SR w Olsztynie
  348. SSR Paweł Hempel, SR w Białymstoku
  349. SSR Katarzyna Jerka, SR w Olsztynie
  350. SSO w stanie spoczynku Ewa Bońkowska-Konca, SO w Płocku
  351. SSR Anna Pałasz, SR w Olsztynie
  352. SSR Monika Juszczyszyn, SR w Bartoszycach
  353. SSO w stanie spoczynku Maciej Wasilewski, SO w Olsztynie
  354. SSR w stanie spoczynku Hanna Miłkowska, SR Szczecin-Centrum w Szczecinie
  355. SWSA Barbara Drzazga, WSA w Poznaniu
  356. SSA Krzysztof Noskowicz, SA w Gdańsku
  357. SSO Zbigniew Karamara, SO w Kielcach
  358. SSO Magdalena Marczyńska, SO w Piotrkowie Trybunalskim
  359. SSR Krzysztof Duchnik, SR w Przysusze
  360. SSR Piotr Ciecierski, SR w Choszcznie
  361. SSA Wiktor Gromiec, SA w Gdańsku
  362. SSR Magdalena Modrzyńska, SR w Elblągu
  363. SSO w stanie spoczynku Urszula Idzikowska, SO w Warszawie
  364. SSR Edyta Cieliszak, SR w Łukowie
  365. SSA Agata Regulska, SA we Wrocławiu
  366. SSA Bernard Chazan, SA w Warszawie
  367. SSR Katarzyna Sobieska, SR w Legnicy
  368. SSR Tomasz Marczyński, SR w Bełchatowie
  369. SSR Dorota Machura-Chrzanowska, SR w Myślenicach
  370. SSR Hanna Mincer, SR w Toruniu
  371. SSO w stanie spoczynku Jarosław Benedyk, SO w Opolu
  372. SSA Barbara Rączka-Sekścińska, SA w Gdańsku
  373. SSO Adam Sygit, SO w Bydgoszczy
  374. SSO Greta Puchalska, SO w Szczecinie
  375. SSR Sława Miszel, SR w Łobzie
  376. SSO Katarzyna Longa, SO w Szczecinie
  377. SSO Anna Borowiec, SO w Rzeszowie
  378. SSR Adam Borowiec, SR w Rzeszowie
  379. SSO Ewa Opozda-Kałka, SO w Kielcach
  380. SSR Rafał Mnich, SR w Rzeszowie
  381. SSR Bartłomiej Przymusiński, SR Poznań-Stare Miasto w Poznaniu
  382. SSR Monika Frąckowiak, SR Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu
  383. SSR Joanna Nyczka, SR w Kościanie
  384. SSR Andrzej Smyczyński, SR w Pile
  385. SSR Przemysław Wita, SR Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu
  386. SSO Marzena Łukaszewska-Niewrzęda, SO w Poznaniu
  387. SSR Andrzej Niewrzęda, SR w Gostyniu
  388. SSR Patrycja Kubicka, SR Poznań-Grunwald i Jeżyce w Poznaniu
  389. SSR Justyna Małłek-Napierała, SR w Lesznie
  390. SSO Renata Wardzińska-Kołb, SO w Poznaniu
  391. SSR Arkadiusz Rybarczyk, SR w Szamotułach
  392. SSR Robert Kubicki, SR Poznań-Grunwald i Jeżyce w Poznaniu
  393. SSR Beata Bukowska, SR Poznań-Grunwald i Jeżyce w Poznaniu
  394. SSR Karol Kaźmierski, SR w Pile
  395. SSR Kinga Wieczorek-Przybylska, SR w Szamotułach
  396. SSR w stanie spoczynku Alina Stępień-Milukow, SR w Koninie
  397. SSR Agnieszka Olszewska, SR w Kościanie
  398. SSR Michał Olszewski, SR w Kościanie
  399. SSR Sandra Kraszewska, SR w Kościanie
  400. SSR Iwona Kubińska, SR w Kościanie
  401. SSR Renata Kościjańska, SR Poznań-Grunwald i Jeżyce w Poznaniu
  402. SSR Joanna Matuszewska-Potocka, SR w Kościanie
  403. SSO Ryszard Małecki, SO w Poznaniu
  404. SSR Wioletta Janicka, SR Poznań-Stare Miasto w Poznaniu
  405. SSR Anna Lewandowska, SR Poznań-Stare Miasto w Poznaniu
  406. SSO Jarosław Ochocki, SO w Poznaniu
  407. SSO Hanna Ratajczak, SO w Poznaniu
  408. SSR Violetta Dodot, SR w Kościanie
  409. SSR Magdalena Danek, SR Poznań-Grunwald i Jeżyce w Poznaniu
  410. SSO w stanie spoczynku Ewa Bratkowska, SO w Poznaniu
  411. SSR Małgorzata Rozmiarek-Brzezińska, SR Poznań-Stare Miasto w Poznaniu
  412. SSR Radosław Kędzierski, SR Poznań-Stare Miasto w Poznaniu
  413. SSR Marta Welbel, SR Poznań-Grunwald i Jeżyce w Poznaniu
  414. SSO Maria Taront, SO w Poznaniu
  415. SSO Renata Tarnowska, SO w Szczecinie
  416. SSR Urszula Persak, SR Szczecin-Centrum w Szczecinie
  417. SWSA Teresa Rutkowska, WSA w Łodzi
  418. SWSA Krzysztof Szczygielski, WSA w Łodzi
  419. SSO w stanie spoczynku Małgorzata Drgas-Dziemianko, SO w Poznaniu
  420. SSR Agnieszka Golińska, SR dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu
  421. SWSA Piotr Głowacki, WSA w Krakowie
  422. SSR Rafał Romatowski, SR we Włocławku
  423. SSR Edyta Kutkiewicz, SR w Goleniowie
  424. SWSA Joanna Sekunda-Lenczewska, WSA w Łodzi
  425. SSR Anna Miłosz, SR w Kozienicach
  426. SSO Marta Witoszyńska, SO w Łodzi
  427. SWSA Maciej Busz, WSA w Poznaniu
  428. SSA w stanie spoczynku Ewa Raszeja, SA w Gdańsku
  429. SSR Ewa Buczek-Fidyka, SR w Rybniku
  430. SSR Alina Burzyńska, SR Szczecin-Centrum w Szczecinie
  431. SSR Marek Burzyński, SR Szczecin-Centrum w Szczecinie
  432. SSO Joanna Kitłowska-Moroz, SO w Szczecinie
  433. SSO Przemysław Wasilewski, SO w Białymstoku
  434. SSR Elżbieta Dębowska, SR w Radomiu
  435. SSR Katarzyna Mazurkiewicz, SR w Szczecinku
  436. SSO Beata Najjar, SO w Warszawie
  437. SSR Katarzyna Mieszkowicz, SR w Płocku
  438. SSR Anna Czerwińska, SR w Toruniu
  439. SSR Jędrzej Czerwiński, SR w Toruniu
  440. SSO Mirosław Maleszka, SO w Toruniu
  441. SSO Zbigniew Lewczyk, SO w Toruniu
  442. SSA Beata Kozłowska, SA w Warszawie
  443. SSR Łukasz Lechowski, SR w Radomiu
  444. SSA Wiesława Kuberska, SA w Łodzi
  445. SSA Agnieszka Bednarek-Moraś, SA w Szczecinie
  446. SSO Marzena Kluba, SO w Łodzi
  447. SSR Małgorzata Przybylska-Lewandowska, SR w Sopocie
  448. SSO Anna Brzoza, SO w Gdańsku
  449. SSR Justyna Gosiewska, SR w Białymstoku
  450. SSR Janusz Gosiewski, SR w Białymstoku
  451. SSO Anna Zyskowska-Jadczak, SO w Łodzi
  452. SSR Agnieszka Froehlich, SR w Szczecinku
  453. SSR Małgorzata Piotrowska, SR w Legnicy
  454. SSR Jolanta Jeżewska, SR w Gdyni
  455. SNSA Andrzej Kuba, NSA w Warszawie
  456. SNSA Andrzej Jagiełło, NSA w Warszawie
  457. SNSA Jan Grzęda, NSA w Warszawie
  458. SNSA Grażyna Nasierowska, NSA w Warszawie
  459. SWSA Ewa Michna, WSA w Krakowie
  460. SWSA Jacek Kuza, WSA w Kielcach
  461. SWSA Ewa Osipuk, WSA w Olsztynie
  462. SWSA Alicja Jaszczak-Sikora, WSA w Olsztynie
  463. SWSA Ewa Rojek, WSA w Kielcach
  464. SWSA Maja Zawadzka, WSA w Krakowie
  465. SWSA Sylwester Miziołek, WSA w Kielcach
  466. SWSA Renata Detka, WSA w Kielcach
  467. SWSA Grzegorz Saniewski, WSA w Bydgoszczy
  468. SNSA Aleksandra A. Wrzesińska-Nowacka, NSA w Warszawie
  469. SSO Mariusz Kurowski, SO w Białymstoku
  470. SSR Patrycja Wojewódka, SR w Elblągu
  471. SSR Artur Andrysewicz, SR w Białymstoku
  472. SSR Katarzyna Trzosińska, SR w Grójcu
  473. SSO Jolanta Borkowicz-Grygier, SO w Poznaniu
  474. SSO Dariusz Lotycz, SO w Przemyślu
  475. SSO Hanna Wujkowska, SO we Włocławku
  476. SSO Teresa Kołbuc, SO w Kielcach
  477. SSO w stanie spoczynku Teodora Wójcik, SO w Kielcach
  478. SSR Joanna Dębowska, SR w Zgierzu
  479. SSR Marek Osowicki, SR w Człuchowie
  480. SSR Tadeusz Kowalczyk, SR w Jaworze
  481. SSO Izabela Cieślińska,SO we Wrocławiu
  482. SSO Beata Woźniak, SO w Poznaniu
  483. SSO Krzysztof Zaliwski, SO w Poznaniu
  484. SSR Maria Katarzyna-Pawlicka, SR w Płocku
  485. SSO Dorota Czyżewska, SO w Warszawie
  486. SSR Monika Szelesna-Hoppe, SR w Elblągu
  487. SSR Aleksandra Hatta, SR w Elblągu
  488. SSR Urszula Wróbel, SR w Elblągu
  489. SSR Marta Wiśniewska, SR w Braniewie
  490. SSR Ewa Toczydłowska, SR Gdańsk-Południe w Gdańsku
  491. SSO w stanie spoczynku Zofia Romanowska, SO w Szczecinie
  492. SSO Artur Karnacewicz, SO w Szczecinie
  493. SSR Marta Karnacewicz, SR Szczecin-Centrum w Szczecinie
  494. SSO Iwona Gdula, SO w Szczecinie
  495. SSR Bożena Piech, SR w Koszalinie
  496. SSA Dorota Gamrat-Kubeczak, SA w Szczecinie
  497. SSO Barbara Dziewięcka, SO w Kielcach
  498. SSO Sławomir Buras, SO w Kielcach
  499. SSR Anna Bojanowska-Wysmołek, SR w Częstochowie
  500. SSR Joanna Hetnarowicz-Sikora, SR w Słupsku
  501. SSO Jarosław Poch, SO w Częstochowie
  502. SSR Joanna Knapińska, SR w Częstochowie
  503. SNSA Anna Żak, WSA w Kielcach
  504. SSO Iwona Nowakowska, SO w Radomiu
  505. SSR Daniel Żegunia, SR w Słupsku
  506. SSR Aleksandra Kozak-Lewandowska, SR w Elblągu
  507. SSR Tomasz Lewandowski, SR w Elblągu
  508. SSR Anna Wołujewicz, SR w Człuchowie
  509. SSR Mariola Adamczyk, SR w Toruniu
  510. SSR Karolina Głazińska-Izdebska, SR w Golubiu-Dobrzyniu
  511. SSR Krzysztof Twarogowski, SR w Wąbrzeźnie
  512. SSR Piotr Wrzesiński, SR we Włocławku
  513. SSR Grażyna Dąbrowska-Furman, SR w Elblągu
  514. SSR Marcin Roguski, SR w Gryfinie
  515. SSO Edyta Chruścińska, SO w Szczecinie
  516. SSR Paweł Kaczyński, SR w Stargardzie
  517. SSR Robert Słabuszewski, SR w Strzelcach Krajeńskich
  518. SSO Henryk Brzyżkiewicz, SO w Gliwicach
  519. SSA Aleksandra Janas, SA w Katowicach
  520. SSO Łucja Oleksy-Miszczyk, SO w Gliwicach
  521. SSO Grażyna Tokarczyk, SO w Gliwicach
  522. SSO Barbara Przybyła, SO w Gliwicach
  523. SSO Sewer Skumiał, SO w Gliwicach
  524. SSO Wojciech Hajduk, SO w Gliwicach
  525. SSO Magdalena Balion-Hajduk, SO w Gliwicach
  526. SSO Beata Majewska-Czajkowska, SO w Gliwicach
  527. SSO Jarosław Klon, SO w Gliwicach
  528. SSO Barbara Przybylska, SO w Gliwicach
  529. SSO Anna Hajda, SO w Gliwicach
  530. SSO Marcin Rak, SO w Gliwicach
  531. SSO Roman Troll, SO w Gliwicach
  532. SSO Wojciech Wilczek, SO w Gliwicach
  533. SSO Joanna Smycz, SO w Gliwicach
  534. SSO Katarzyna Sznajder, SO w Gliwicach
  535. SSO Ewa Dawczak-Schaefer, SO w Gliwicach
  536. SSO Joanna Łukasińska-Kanty, SO w Gliwicach
  537. SSO Bogdan Jajszczok, SO w Gliwicach
  538. SSO Magdalena Hupa-Dębska, SO w Gliwicach
  539. SSO Grażyna Łazowska, SO w Gliwicach
  540. SSO Anita Ossak, SO w Gliwicach
  541. SSO Katarzyna Gozdawa-Grajewska, SO w Gliwicach
  542. SSO Lucyna Pradelska-Staniczek, SO w Gliwicach
  543. SSO Dariusz Prażmowski, SO w Gliwicach
  544. SSO Agata Dybek-Zdyń, SO w Gliwicach
  545. SSO Ilona Wita, SO w Gliwicach
  546. SSO Ewa Trzeja-Wagner, SO w Gliwicach
  547. SSO Adam Chodkiewicz, SO w Gliwicach
  548. SSA Grażyna Szyburska-Walczak, SA we Wrocławiu
  549. SSA Robert Kuczyński, SA we Wrocławiu
  550. SSA w stanie spoczynku Stanisława Kubica, SA we Wrocławiu
  551. SSA w stanie spoczynku Janina Cieślikowska, SA we Wrocławiu
  552. SSA w stanie spoczynku Marcin Cieślikowski, SA we Wrocławiu
  553. SSR Katarzyna Gołaszewska-Dopierała, SR w Śremie
  554. SSR Renata Chmielewska, SR w Śremie
  555. SSR Maciej Danek, SR w Rawiczu
  556. SSA w stanie spoczynku Jan Futro, SA w Poznaniu
  557. SSR Przemysław Wielgusz, SR Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu
  558. SSR Marcin Nowak, SR w Gostyniu
  559. SSR Anna Michałowska, SR Poznań-Grunwald i Jeżyce w Poznaniu
  560. SSR Karolina Nowaczyk, SR w Gostyniu
  561. SSO Aleksandra Odoj-Jarek, SO w Gliwicach
  562. SSO Krystyna Wiśniewska-Drobny, SO w Gliwicach
  563. SSR Agnieszka Kubis, SR w Zabrzu
  564. SSR Wojciech Walesiuk, SR w Gliwicach
  565. SSR Barbara Glenc-Poślednik, SR w Gliwicach
  566. SSR Katarzyna Krawczyk-Mandrak, SR w Rybniku
  567. SSR Łucja Gruszczyńska-Czapla, SR w Rybniku
  568. SSR Joanna Kucal, SR w Rybniku
  569. SSR Monika Zielińska, SR w Wodzisławiu Śląskim
  570. SSR Daniel Gierak, SR w Zabrzu
  571. SSO w stanie spoczynku Alicja Grześkowiak, SO w Szczecinie
  572. SSO Anna Kierończyk, SO w Radomiu
  573. SSO Zbigniew Kierończyk, SO w Radomiu
  574. SSO Joanna Baraniecka-Galińska, SO w Gdańsku
  575. SSR Barbara Rezmer, SR Szczecin-Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie
  576. SSR Marek Wójcik, SR dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu
  577. SSR Joanna Górczak, SR w Sulęcinie
  578. SSR Joanna Stelmach, SR w Opolu
  579. SSR Monika Krzysztofik, SR w Opolu
  580. SSR Monika Ciemięga, SR w Opolu
  581. SSR Monika Szramuk-Hilarowicz SR w Opolu
  582. SSR Edyta Ziółek, SR w Gostyniu
  583. SSO Izabela Bogusz, SO w Opolu
  584. SWSA Krzysztof Bogusz, WSA w Opolu
  585. SSR Radosław Jamrozy, SR w Kędzierzynie - Koźle
  586. SSO Zbigniew Harupa, SO w Opolu
  587. SSR Lidia Modrzejewska-Lasota, SR w Opolu
  588. SSO Jarosław Turczyn, SO w Słupsku
  589. SSR Olga Kurowska, SR w Słupsku
  590. SSR Alicja Karpus-Rutkowska, SR w Myśliborzu
  591. SSR Aleksandra Marek-Ossowska, SR w Toruniu
  592. SSO w stanie spoczynku Barbara Trachimowicz, SO we Wrocławiu
  593. SSA Leszek Pietraszko, SA w Lublinie
  594. SSO Greta Książkiewicz, SO w Lublinie
  595. SSR Anna Rybicka-Hałabis, SR Lublin-Zachód w Lublinie
  596. SSO Katarzyna Żmigrodzka, SO w Lublinie
  597. SSR Maciej Babiarz, SR w Puławach
  598. SSR Agnieszka Straub-Cegiełko SR Lublin-Zachód w Lublinie
  599. SSO Andrzej Klimkowski, SO w Lublinie
  600. SSO Joanna Przetocka, SO w Lublinie
  601. SSO Beata Błotnik, SO w Lublinie
  602. SSR Monika Płoska-Pecio, SR w Lublinie
  603. SSR Ewa Klimentowska, SR Lublin-Zachód w Lublinie
  604. SSA Jerzy Nawrocki SA w Lublinie
  605. SWSA Alina Rzepecka, WSA w Gorzowie Wielkopolskim
  606. SWSA Anna Juszczyk-Wiśniewska, WSA w Gorzowie Wielkopolskim
  607. SWSA Jacek Niedzielski, WSA w Gorzowie Wielkopolskim
  608. SSO Monika Rabiega, SO w Szczecinie
  609. SWSA Marek Sachajko, WSA Poznaniu
  610. SSO Jarosław Zawrot, SO w Gdańsku
  611. SSR Renata Połuch, SR w Elblągu
  612. SSA Małgorzata Gerszewska, SA w Gdańsku
  613. SSR Tomasz Błaszkiewicz, SR w Sulęcinie
  614. SSA Andrzej Czarnota, SA w Gdańsku
  615. SSA Małgorzata Gulczyńska SA w Poznaniu
  616. SWSA Paweł Kowalski WSA w Łodzi
  617. SSR Jarosław Konopka SR we Włocławku
  618. SSR Marek Baranowicz, SR w Stargardzie
  619. SSR Blanka Kasprowicz, SR w Stargardzie
  620. SSR Agnieszka Bręczewska-Sowa, SR Szczecin-Centrum w Szczecinie
  621. SSR w stanie spoczynku Aleksandra Karakulska SR w Szczecinie

* lista do tej pozycji obejmuje osoby, które złożyły podpis do godz. 10.30 w dniu 28.04.2020. Poniżej osoby, których podpisy dotarły po tej dacie i nadal docierają za pośrednictwem osób już podpisanych lub bezpośrednio na stronę FWS - fws.prezydium@wp.pl, tudzież w komentarzu pod linkiem

-—————–

  1. SSO Katarzyna Antoniewicz, SO w Gdańsku
  2. SSA Ewa Leszczyńska-Furtak, SA w Warszawie
  3. SSA Ewa Gregajtys, SA w Warszawie
  4. SSA Ryszard Marchwicki, SA w Poznaniu
  5. SSR Ewa Niezabitowska, SR w Zielonej Górze
  6. SSR Olimpia Barańska-Małuszek, SR w Gorzowie Wielkopolskim
  7. SSR Katarzyna Piotrowska, SR Gdańsk-Południe w Gdańsku
  8. SSO Urszula Sipińska-Sęk, SO w Piotrkowie Trybunalskim
  9. SNSA w stanie spoczynku Anna Stępień, WSA w Łodzi
  10. SSO Paweł Lasoń, SO w Piotrkowie Trybunalskim
  11. SSO Beata Łapińska, SO w Piotrkowie Trybunalskim
  12. SSO Ireneusz Grodek, SO w Piotrkowie Trybunalskim
  13. SWSA Arkadiusz Tomczak, WSA w Warszawie
  14. SSR Radosław Ślęzak, SR w Środzie Śląskiej
  15. SSR Justyna Szurgacz-Ślęzak, SR dla Wrocławia-Krzyków we Wrocławiu
  16. SSR Katarzyna Wróbel-Zumbrzycka , SR dla Warszawy-Woli w Warszawie
  17. SSR Magdalena Taraszkiewicz-Sołtys, SR dla Warszawy-Żoliborza w Warszawie
  18. SSR Sławomir Forenc, SR w Bełchatowie
  19. SSR Lucyna Szewczyk, SR w Piotrkowie Trybunalskim
  20. SSR Olga Łasecka-Korkuć, SR dla Warszawy-Żoliborza w Warszawie
  21. SSR Urszula Jagodzińska,  SR dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu
  22. SSO Agnieszka Leżańska, SO w Piotrkowie Trybunalskim
  23. SSO Agnieszka Gradowska-Okrój, SO Warszawa-Praga w Warszawie
  24. SSO Magdalena Zapała-Nowak,SO w Piotrkowie Trybunalskim
  25. SSO Katarzyna Sztandar, SO w Piotrkowie Trybunalskim
  26. SSR Piotr Nowak, SR w Bełchatowie
  27. SSR Aleksandra Rembiasz, SR w Kłodzku
  28. SSR Agnieszka Krasowska, SR dla Warszawy-Żoliborza w Warszawie
  29. SSO w stanie spoczynku Krystyna Ćwierz, SO Wrocław
  30. SSO Beata Świderek, SO w Katowicach
  31. SSR Katarzyna Araszkiewicz, SR dla Wrocławia Fabrycznej we Wrocławiu
  32. SSO Ewa Tomczyk, SO w Piotrkowie Trybunalskim
  33. SSO Paweł Hochman, SO w Piotrkowie Trybunalskim
  34. SSA Sławomir Steinborn, SA w Gdańsku
  35. SSO w stanie spoczynku Marek Sobkowicz, SO w Warszawie
  36. SSR Robert Plaskota, SR w Tomaszowie Mazowieckim
  37. SSA Marzanna Anna Piekarska-Drążek, SA w Warszawie
  38. SSO Tomasz Krawczyk, SO w Łodzi
  39. SSR Rafał Nalepa, SR w Piotrkowie Trybunalskim
  40. SSR Jakub Uzdowski, SR w Malborku
  41. SSO Agnieszka Szulc-Wroniszewska, SO w Piotrkowie Trybunalskim
  42. SSR Urszula Żółtak, SR dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie
  43. SSO Ewa Ważny, SO w Gdańsku
  44. SSR Marzena Stoces, SR dla Krakowa-Podgórza w Krakowie
  45. SSR Piotr Krzak, SR w Myślenicach
  46. SSR Anna Olszewska-Zaremba, SR dla Krakowa-Nowej Huty w Krakowie
  47. SSR Katarzyna Kalicińska-Grzyb, SR dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie
  48. SSR Łukasz Sajdak, SR dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie
  49. SSO Anna Gordon-Gralak, SO w Krakowie
  50. SSR Aleksandra Zamęcka-Banasik, SR dla Warszawy-Żoliborza w Warszawie
  51. SSR Aleksandra Machowska, SR dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie
  52. SSO Ewa Olszewska, SO w Krakowie
  53. SSR Sylwia Kamola, SR Elbląg
  54. SSO Grzegorz Dyrga, SO w Krakowie
  55. SSR Andrzej Borowski, SR w Nowym Mieście Lubawskim
  56. SSO Ewa Szymańska, SO w Krakowie
  57. SSR Lidia Wojak, SR dla Krakowa-Nowej Huty w Krakowie
  58. SSR Agnieszka Michalak, SR dla Krakowa-Nowej Huty w Krakowie
  59. SSR Paweł Krystyniecki, SR dla Krakowa-Krowodrzy w Krakowie
  60. SSR Przemysław Strzelecki, SR dla Krakowa-Krowodrzy w Krakowie
  61. SSR Małgorzata Frąckowiak-Mitura, SR w Lęborku
  62. SSR Dorota Hildebrand-Mrowiec Sędzia Sądu Rejonowego w Zamościu
  63. SSR Magdalena Żak, SR dla Krakowa-Nowej Huty w Krakowie
  64. SSO Joanna Makarska, SO w Krakowie
  65. SSR Gabriela Niewiadomska-Samet, SR w Gdyni
  66. SSR Katarzyna Milewska, SR dla Krakowa-Krowodrzy w Krakowie
  67. SSR Krzysztof Obst, SR w Słupsku
  68. SSO Agata Wasilewska-Kawałek SO w Krakowie
  69. SSR Beata Piórek, Gdańsk-Południe w Gdańsku
  70. SSO Monika Langowska, SO w Gdańsku
  71. SSO Anna Goździewicz, SO w Poznaniu
  72. SSR Andrzej Piersa, SR w Ostrołęce
  73. SSR Paweł Piesakowski, SR dla Krakowa-Krowodrzy w Krakowie
  74. SSR Monika Szczepaniec-Czech, SR dla Krakowa-Podgórza w Krakowie
  75. SSR Monika Krajka-Pawlak Sąd Rejonowy Gdańsk-Południe w Gdańsku
  76. SSO Magdalena Czynsz-Wolska, SO w Gdańsku
  77. SSO Maria Fortuna, SO w Gdańsku
  78. SSR Karolina Rokita Kornasiewicz, SR w Przemyślu
  79. SSR Agnieszka Oczkowska-Kochańska, SR Gdańsk-Południe w Gdańsku
  80. SSR w stanie spoczynku Elzbieta Cel, SR w Szczytnie
  81. SSR Anna Miś, SR w Dzierżoniowie
  82. SSR Kamila Ewa Legowicz , SR w Słupsku
  83. SSR Grzegorz Kubanek, SR w Gdyni
  84. SSA Ireneusz Lejczak, SA we Wrocławiu
  85. SSO Wojciech Bazgier, SO w Opolu
  86. SSO Magdalena Domińczyk-Trzciańska, SO w Opolu
  87. SSO Agata Menes, SO w Opolu
  88. SSR Ewa Filipska-Bazgier, SR w Strzelcach Opolskich
  89. SSA Sławomir Jurkowicz, SA we Wrocławiu
  90. SSR Piotr Fal, SR w Bełchatowie
  91. SSO w stanie spoczynku Maria Jaworska, SO w Toruniu
  92. SSO Monika Niezabitowska-Nowakowska, SO w Warszawie
  93. SSR Małgorzata Kudyk, SR dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie
  94. SSR Magdalena Majewska, SR w Myślenicach
  95. SSO Łukasz Sadkowski, SO w Kielcach
  96. SSR Barbara Kokoryn, SR w Olsztynie
  97. SSR Joanna Buczkowska-Prajs, SR Poznań-Stare Miasto w Poznaniu
  98. SSO Marek Wojnar, SO Warszawa-Praga w Warszawie
  99. SSO Elwira Gocławska, SO w Warszawie
  100. SSO Arkadiusz Mrowiec, SO w Zamościu
  101. SSR Katarzyna Gajda-Roszczynialska, SR Krakow-Krowodrza w Krakowie
  102. SSR Bogdan Kostyk, SR w Miastku
  103. SSO w stanie spoczynku Bożena Jaskuła, SO w Warszawie
  104. SSA Iwona Krzeczowska-Lasoń, SA w Gdańsku
  105. SSR Marcin Perliński, SR w Nowym Mieście Lubawskim
  106. SSR Piotr Biega, SR dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie
  107. SSR (del.) Edyta Żyła, SO w Krakowie
  108. SSR Renata Wrońska, SR dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie
  109. SSO Izabela Fountoukidis, SO w Krakowie
  110. SSR Aleksandra Pelc-Bartosz, SR dla Krakowa- Śródmieścia w Krakowie
  111. SSR Katarzyna Nowakowska-Miśta, SR dla Krakowa- Śródmieścia w Krakowie
  112. SSR Anna Urbańska, SR w Lubinie
  113. SSO Piotr Gocławski, SO Warszawa-Praga w Warszawie
  114. SWSA Jakub Linkowski, WSA w Warszawie
  115. SSO Wojciech Maczuga, SO w Krakowie
  116. SSR Lidia Kurnicka, SR dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie
  117. SSR Agnieszka Pilarczyk SR dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie
  118. SSO Piotr Pilarczyk SO w Krakowie
  119. SSO Maciej Ferek SO w Krakowie
  120. SSO Katarzyna Zawiślak, SO we Wrocławiu
  121. SSR Paweł Strumiński , SR w Gliwicach
  122. SSO Kinga Marczak, SO w Krakowie
  123. SSR Agnieszka Suder-Szlósarczyk SR w Wadowicach
  124. SSR Cezary Czech-Śmiałkowski, SR dla Krakowa-Podgórza w Krakowie
  125. SSO Katarzyna Gajewska, SO w Krakowie
  126. SSO w stanie spoczynku Wanda Dumanowska, SO Słupsk
  127. SSO Aneta Mansfeld, SO w Krakowie
  128. SSR Agnieszka Sułowska-Gibas, SR dla Krakowa-Nowej Huty w Krakowie
  129. SNSA w stanie spoczynku Piotr Lechowski, WSA w Krakowie
  130. SSO Sylwia Szeleźnik, SO w Krakowie
  131. SSR Anna Sikora-Ciba, SR dla Krakowa-Nowej Huty w Krakowie
  132. SSO w stanie spoczynku Joanna Dorota Toczydłowska, SO w Białymstoku
  133. SSR Artur Onderka, SR w Miechowie
  134. SWSA Grażyna Firek, WSA w Krakowie
  135. SWSA Beata Łomnicka, WSA w Krakowie
  136. SSO Grażyna Baran, SO w Krakowie
  137. SSR Ewa Borucka, SR Szczecin-Centrum w Szczecinie
  138. SSR Tomasz Tokarski, Sąd Rejonowy dla Krakowa-Nowej Huty w Krakowie
  139. SSO Kamil Jarocki, SO w Gorzowie Wielkopolskim
  140. SWSA Janusz Walawski, WSA w Warszawie
  141. SSO Mariola Urbańska-Trzecka, SO w Bydgoszczy
  142. SNSA Mirosław Trzecki, NSA w Warszawie
  143. SSR Artur Broś, SR w Lubaczowie
  144. SSR Agata Sądek - Cuglewska, SR w Wodzisławiu Śląskim
  145. SSO w stanie spoczynku Włodzimierz Hilla, SO w Bydgoszczy
  146. SSR Izabela Kościarz-Depta, SR dla Warszawy Pragi-Północ w Warszawie
  147. SSR Wojciech Lisowski, SR w Radomiu
  148. SSR w stanie spoczynku Krzysztof Lasota, SR w Opocznie
  149. SSO Waldemar Nawrocki, SO w Tarnowie
  150. SSR Karolina Sosińska, SR dla Krakowa-Podgórza w Krakowie
  151. SSR Tomasz Zawiślak, SR dla Wrocławia-Śródmieścia we Wrocławiu
  152. SSR Tomasz Bac, SR dla Krakowa-Podgórza w Krakowie
  153. SSR Tomasz Charzewski, SR w Iławie
  154. SSO Roman Andrzejewski, SO w Gorzowie Wielkopolskim
  155. SSR Justyna Dresler-Sewerska, SR dla Krakowa-Nowej Huty w Krakowie
  156. SSR Ewa Grudzień, SR Lublin-Zachód w Lublinie
  157. SSR Dorota Wiśniewska, SR Lublin-Wschód w Lublinie z/s w Świdniku
  158. SSR Agnieszka Piela, SR w Radzyniu Podlaskim
  159. SSO Dorota Dobrzańska, SO w Lublinie
  160. SSR Justyna Baduchowska, SR w Rykach
  161. SSO Dorota Stańczyk, SO w Lublinie
  162. SSR Bożena Dzimira-Rzepkowska, SR Lublin-Zachód w Lublinie
  163. SSO Marcin Kobylski, SO w Radomiu
  164. SWSA Marzena Iwankiewicz, WSA w Szczecinie
  165. SSR Katarzyna Goreczka, SR w Opolu
  166. SSR Agnieszka Świderska, SR dla Wrocławia-Krzyków we Wrocławiu
  167. SSR Katarzyna Mulczyńska, SR w Sulęcinie
  168. SSR Sybilla Bernatowicz, SR w Strzelcach Krajeńskich
  169. SSO Alina Czubieniak, SO w Gorzowie Wielkopolskim
  170. SSO Krzysztof Kamiński, SO w Przemyślu
  171. SSR Ewelina Stecko-Slopek, SR dla Krakowa-Podgórza w Krakowie
  172. SSR Ewa Kuś-Wasilewska, SR w Sulęcinie
  173. SSO Krzysztof Solecki, SO w Gdańsku
  174. SSR Beata Wolska, SR w Gorzowie Wielkopolskim
  175. SSR Adrianna Janowska-Ziajka, SR w Suwałkach
  176. SSO Beata Suchecka-Rosińska, SO w Poznaniu
  177. SSR Beata Donhöffner-Grodzicka, SR dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie
  178. SSR Aneta Iglewska-Wilczyńska, SR w Goleniowie
  179. SS0 Krystian Markiewicz, SO w Katowicach
  180. SSA Paweł Rygiel, SA w Krakowie
  181. SSR Małgorzata Siwiec-Niemczuk, SR dla Krakowa- Nowej Huty w Krakowie
  182. SSO Dorota Opiłowska-Starzec, SO w Warszawie
  183. SSR Arleta Wawrzynkiewicz, SO w Gorzowie Wielkopolskim
  184. SSR w stanie spoczynku Krystyna Dąbrowska, SR w Choszcznie
  185. SSR Anetta Malmuk-Cieplak, SR Katowice-Wschód w Katowicach
  186. SSR Karolina Ilkowska, SR dla Warszawy Pragi-Północ w Warszawie
  187. SSR Aleksandra Zygmund-Bogacz, SR w Gorzowie Wielkopolskim
  188. SSA Małgorzata Stanek, SA w Łodzi
  189. SSR Tomasz Klimko, SR we Wrocławiu
  190. SSR Włodzimierz Uchmanowicz, SR w Bytowie
  191. SSR Czesław Szymanówka, SR w Człuchowie
  192. SSO w stanie spoczynku Dariusz Dumanowski, SO w Słupsku
  193. SSA Tomasz Sobieraj, SA w Szczecinie
  194. SSO Oliwia Walkiewicz SO w Zielonej Górze
  195. SSR Anna Gracz-Kacicka, SR w Elblągu
  196. SSR Marcin Zieliński, SR w Szczecinku
  197. SSA Barbara Augustyniak, SA w Łodzi
  198. SSO Barbara Wójcik, SO w Tarnowie
  199. SSR Katarzyna Proksa-Kosek SR w Myślenicach
  200. SSA Barbara Baran, SA w Krakowie
  201. SSR Jakub Krawiec, SR w Chrzanowie
  202. SSO w stanie spoczynku Wacława Mielewczyk, SO w Warszawie
  203. SSR Rafał Ziętek, SR w Olkuszu
  204. SSO Aldona Trznadel, SO w Zielonej Górze
  205. SSR Marta Domańska-Bamber, SR Szczecin-Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie
  206. SSO w stanie spoczynku Józef Szulc, SO w Opolu
  207. SSO w stanie spoczynku Jolanta Szajowska-Kulijewicz, SO w Opolu
  208. SSO Dariusz Kita, SO w Opolu
  209. SSO Mateusz Świst, SO w Opolu
  210. SSO Artur Grabowski. SO w Opolu
  211. SSO Danuta Poniatowska, SO w Suwałkach
  212. SSR Daniel Woś, SR w Radomiu
  213. SSO Agnieszka Chaciej, SO w Radomiu
  214. SSO Adam Daniel, SO w Lublinie
  215. SSR Magdalena Adamiec, SR Poznań-Grunwald i Jeżyce w Poznaniu
  216. SSR Karolina Wołoszczuk, SR w Świdnicy
  217. SWSA Małgorzata Anna Dziemianowicz, WSA w Białymstoku
  218. SSR Monika Gliniecka-Kaczmarek ,SR w Legnicy
  219. SSR Joanna Zaganiacz , SR w Świdnicy
  220. SSR Dorota Suchecka-Jasińska, SR w Radomiu
  221. SSO Wojciech Leon Turżański, SO w Lublinie,
  222. SWSA Robert Hałabis, WSA w Lublinie
  223. SSO Artur Achrymowicz, SO w Lublinie
  224. SSR Magdalena Słowińska, SR Lublin-Zachód w Lublinie
  225. SSR Maria Ćwik-Kulczycka, SR w Świdnicy
  226. SSO Małgorzata Boguszewicz, SO w Zielonej Górze
  227. SSR Robert Matysiak, SR w Żarach
  228. SSA Tadeusz Nowakowski, SA we Wrocławiu
  229. SSO Gabriela Ott, SO w Katowicach
  230. SSO Małgorzata Perdion-Kalicka, SO w Warszawie
  231. SSR Jakub Idziorek, SR Szczecin-Centrum w Szczecinie
  232. SSR Sylwia Roszak, SR w Bydgoszczy
  233. SSR w stanie spoczynku Zbigniew Łasowski, SR w Choszcznie
  234. SSO w stanie spoczynku Małgorzata Sobczak-Brocka SO w Gdańsku
  235. SSO w stanie spoczynku Ewa Litowińska, SO we Wrocławiu
  236. SSR Monika Czajka, SR dla Krakowa-Krowodrzy w Krakowie
  237. SSR w stanie spoczynku Ewa Balcerczak, SR w Krośnie Odrzańskim
  238. SSO Anna Bator-Ciesielska, SO w Warszawie
  239. SSO Katarzyna Wręczycka, SO we Wrocławiu
  240. SSR Michał Wójcik SR dla Krakowa-Nowej Huty w Krakowie
  241. SSR Agnieszka Mazur SR w Chrzanowie
  242. SSR Magdalena Sojka SR dla Krakowa-Podgórza w Krakowie
  243. SWSA Janusz Bociąga, WSA w Krakowie
  244. SSO Dagmara Pusz-Florkiewicz SO w Warszawie
  245. SSO Danuta Grunwald, SO w Warszawie
  246. SSR Monika Lewoc, SR w Złotoryi
  247. SSO Joanna Hut, SO w Warszawie
  248. SSO Hubert Zaremba, SO w Warszawie
  249. SSO Joanna Zaremba, SO Warszawa-Praga w Warszawie
  250. SSR w stanie spoczynku Wojciech Ryngwelski, Sąd Rejonowy w Gnieźnie
  251. SSO Igor Tuleya, SO w Warszawie
  252. SSR w stanie spoczynku Elżbieta Burszewska, SR w Turku
  253. SSO Agnieszka Łukaszuk, SO w Warszawie
  254. SSA Agata Pyjas-Luty, SA w Krakowie
  255. SSR Jerzy Paliwoda, SR w Pile
  256. SSA w stanie spoczynku Katarzyna Schönhof-Wilkans, SA w Poznaniu
  257. SSR Michał Kwiatkowski, SR Katowice-Zachód w Katowicach
  258. SSO Zbigniew Bromberek SO w Poznaniu
  259. SSR Aleksandra Fons, SR w Słupsku
  260. SSO Jolanta Deniziuk, SO w Słupsku
  261. SSR Ewa Reginia-Jurkiewicz, SR w Słupsku
  262. SSO Mariusz Struski, SO w Słupsku
  263. SSA w stanie spoczynku Izabela Halik, SA w Poznaniu
  264. SSR Maciej Płóciennik, SR w Pile
  265. SSR Anna Lipnicka, SR w Kędzierzynie-Koźlu
  266. SSO Renata Nowosadzka, SO w Gorzowie Wielkopolskim
  267. SSR w stanie spoczynku Małgorzata Chmielewska SR w Łodzi
  268. SSR Małgorzata Adamczyk, SR w Tarnowie
  269. SSR Jacek Antoszewski SR w Zielonej Górze
  270. SSR Aneta Felka-Duszczak, SR w Świebodzinie
  271. SSR Zbigniew Małysa, SR w Brzesku
  272. SSR Agnieszka Borucka, SR Poznań-Grunwald i Jeżyce w Poznaniu
  273. SSO Maria Dudziuk, SO w Warszawie
  274. SSR Sebastian Przymuszała SR Poznań-Stare Miasto w Poznaniu
  275. SSO Grażyna Szymańska-Pasek, SO w Ostrołęce
  276. SSR Magdalena Dutkiewicz, SR dla Warszawy-Żoliborza w Warszawie
  277. SSR Arkadiusz Pintal, Sąd Rejonowy w Żarach
  278. SSR Monika Ochocka-Łydka, SR w Żaganiu
  279. SSR Urszula Wicińska , SR dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu
  280. SSR w stanie spoczynku Wanda Kamińska SR Lublin-Wschód w Lublinie z/s w Świdniku
  281. SSO Danuta Sawicz-Nowacka, SO w Zielonej Górze
  282. SSO w stanie spoczynku Alicja Ponsko, SO w Łodzi
  283. SSR Monika Maćkowiak, SR w Bydgoszczy
  284. SS0 Bogdan Jędrys, del do SA w Krakowie
  285. SSR Betina Kele-Bajerska, SR Poznań-Grunwald i Jeżyce w Poznaniu
  286. SSR Łukasz Kalawski, SR Poznań-Stare Miasto w Poznaniu
  287. SSR Andrzej Wojtaszko, SR Gdańsk-Południe del do SO Gdańsk w Gdańsku
  288. SSO Anna Wielgolewska, SO w Warszawie
  289. SSO w stanie spoczynku Jan Filipczyk, SO w Słupsku
  290. SSR Piotr Filipczak SR w Świebodzinie
  291. SWSA Jadwiga Danuta Mróz, WSA we Wrocławiu
  292. SWSA Magdalena Szostak, WSA we Wrocławiu
  293. (dane usunięte w związku z dokonaniem zgłoszenia bez upoważnienia)**
  294. (dane usunięte w związku z dokonaniem zgłoszenia bez upoważnienia)**
  295. SWSA Alicja Palus, WSA we Wrocławiu
  296. SSO Agata Wojciszke, SO w Gdańsku
  297. SSA Lucjan Modrzyk, SA w Katowicach
  298. SSO Maciej Czajka, SO w Krakowie
  299. SSO Urszula Pałkowska-Różycka, SO w Krakowie
  300. SSA Beata Barylak-Pietrzkowska, SA w Krakowie
  301. SSR Hubert Odelski, SR w Słupsku
  302. SSR Adam Zieliński, SR w Zgierzu
  303. SSA Paulina Asłanowicz, SA w Warszawie
  304. SSO w stanie spoczynku Waldemar Bąk, SO w Poznaniu
  305. SSR Piotr Kwiczor, SR w Gnieźnie
  306. SSR Ewa Niemczyk, SR w Gryficach
  307. SSR Wioletta Rachubińska-Wilk, SR w Gryficach
  308. SSR Monika Szelezniak, SR w Gdyni
  309. SSR Rafał Zawalski, SR Warszawa Praga-Południe w Warszawie
  310. SSR Klaudyna Knitter-Zalewska , SR Poznań-Stare Miasto w Poznaniu
  311. SSO w stanie spoczynku Andrzej Jastrzębski, SO w Słupsku
  312. SSR Justyna Szczepkowska, SR w Grudziądzu
  313. SSR Barbara Tracz, SR w Świebodzinie
  314. SSA w stanie spoczynku Wiesław Masłowski, SA w Łodzi
  315. SSR Martyna Wodyńska, SR Gdańsk-Północ w Gdańsku
  316. SSR Barbara Łapka, SR w Bydgoszczy
  317. SSR Adam Kowalczyk, SR w Olecku
  318. SSO Bożena Chłopecka, SO w Warszawie
  319. SSR Magdalena Lewandowska, SR w Obornikach
  320. SSR Małgorzata Uszacka, SR Gdańsk-Południe w Gdańsku
  321. SSR Marta Owsianny, SR w Bydgoszczy
  322. SSR Marcin Miterka, SR w Głogowie
  323. SSR Jakub Kościerzyński, SR w Bydgoszczy
  324. SSO Magdalena El-Hagin, SO w Gdańsku
  325. SSR Piotr Jędrzejewski, SR w Gdyni
  326. SSR Anna Mejka, SR Gdańsk-Południe w Gdańsku
  327. SSR Krzysztof Więckowski, SR w Gdyni
  328. SSR Iwona Tusk-Kasiewicz, SR w Gdyni
  329. SSR Ewa Mielcarek, SR w Gdyni
  330. SSO Mariola Mastalerz, SO w Piotrkowie Trybunalskim
  331. SSR Mariusz Kubiczek, SR w Tomaszowie Mazowieckim
  332. SSO w stanie spoczynku Wiesław Mikliński, SO w Słupsku
  333. SSA w stanie spoczynku Barbara Kurzeja, SA w Katowicach
  334. SSR Elżbieta Nawara, SR w Gdyni
  335. SSR Maria Satora, SR dla Krakowa-Podgórza w Krakowie
  336. SSR Ewa Żmudzka-Kmieciķ, SR dla Krakowa-Krowodrzy w Krakowie
  337. SSR Paulina Fidzińska-Adamska, SR dla Krakowa-Podgórza w Krakowie
  338. SSR w stanie spoczynku Jadwiga Lurka, SR dla Krakowa -Podgórza w Krakowie
  339. SSO Jarosław Tyrpa, SO w Krakowie
  340. SSR Piotr Taraszkiewicz, SR w Suwałkach
  341. SSR Ewa Kulawik-Rudzińska, SR w Starogardzie Gdańskim
  342. SSR Maciej Potyrała, SR w Gdyni
  343. SSR Anna Miszewska, SR w Gdynii
  344. SSR Rafał Rudnicki, SR Gdańsk-Północ w Gdańsku
  345. SSR Marlena Kozacka, SR w Gdyni
  346. SSR Anna Stolarska, SR w Gdyni
  347. SSR Joanna Bulawska, SR w Gdyni
  348. SSR Monika Studzienna-Pawlak, SR Gdańsk-Północ w Gdańsku
  349. SSR Grażyna Marek, SR w Piotrkowie Trybunalskim
  350. SSO Marlena Kasprzyk, SO w Gdańsku
  351. SSO Mariola Watemborska, SO w Słupsku
  352. SSO Dorota Curzydło, SO w Słupsku
  353. SSO w stanie spoczynku Dorota Kącka, SO w Warszawie
  354. SSR Sabina Czech-Śmiałkowska, SR dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie
  355. SSR Adam Szymeczko, SR w Oświęcimiu
  356. SSO Marek Celej, SO w Warszawie
  357. SSR Jacek Bytner, SR w Wągrowcu
  358. SSR Bartosz Kasielski, SR dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi
  359. SSR Anna Macur, SR w Zielonej Górze
  360. SWSA Jarosław Wichrowski, WSA w Bydgoszczy
  361. SSO Monika Dominiak, SO w Warszawie
  362. SSO Agnieszka Skrzypiec, SO w Szczecinie
  363. SSO Andrzej Borek, SO w Rzeszowie
  364. SSA w stanie spoczynku Barbara Pauter, SA we Wrocławiu
  365. SSR Agnieszka Łyszczarz-Popek, SR w Ropczycach
  366. SSR w stanie spoczynku Dorota Królak-Kanchen, SR w Poznaniu
  367. SSO Katarzyna Bojańczyk, SO w Warszawie
  368. SSR Marian Woźny, SR w Legnicy
  369. SWSA Małgorzata Górecka, WSA w Poznaniu
  370. SSR Joanna Smoter-Piąty, SR w Chrzanowie
  371. SSR Katarzyna Rejdych, SR w Chrzanowie
  372. SSR Katarzyna Szeligowska, SR w Gorzowie Wielkopolskim
  373. SSR Katarzyna Tomczak, SR w Pruszkowie
  374. SSR Wojciech Buchajczuk SR Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie
  375. SSR Aleksandra Bagińska-Pamięta, SR Gdańsk-Południe w Gdańsku
  376. SSO Adam Bojko, SO w Piotrkowie Trybunalskim
  377. SSR Ilona Będźkowska ,SR w Gdyni
  378. SSR Emilia Rosochowata, SR w Myśliborzu
  379. SSR w stanie spoczynku Violetta Szurkowska, SR w Lesznie
  380. SSO Tomasz Olszewski, SO w Piotrkowie Trybunalskim
  381. SSO Ewa Talarczyk, SO w Warszawie
  382. SSO Joanna Machoń, SO w Warszawie
  383. SSR Gerard Bochyński, SR Poznań-Stare Miasto w Poznaniu
  384. SSR Kamila Różańska, SR w Otwocku
  385. SSO Iwona Jamróz- Zdziubany, SO w Łodzi
  386. SSR Maciej Kęsy, SR w Krośnie Odrzańskim
  387. SSO Witold Firkowicz, SO we Wrocławiu
  388. SSR Anna Kochan, SR dla Wrocławia-Śródmieścia we Wrocławiu
  389. SSR Joanna Kończyk, SR w Słupsku
  390. SSA Marek Procek, SA w Katowicach
  391. SSA w stanie spoczynku Hanna Muras, SA w Warszawie
  392. SSR Sławomir Waleczek, SR dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu
  393. SSR Joanna Mrozińska, SR w Bydgoszczy
  394. SSR Anna Samosiuk, Sąd Rejonowy w Bydgoszczy
  395. SSR Małgorzata Dobiecka Woźniak, SR w Zielonej Górze
  396. SSR Małgorzata Kucharska, SR w Radomiu
  397. SSO Marcin Sosiński, SO Wrocław
  398. SSR Dawid Hrapkowicz, SR Katowice-Zachód w Katowicach
  399. SSO Monika Kuźniar, SO we Wrocławiu
  400. SSR Łukasz Mrozek SR dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie
  401. SSO w stanie spoczynku Janusz Blicharski, SO w Słupsku
  402. SSA Bożena Wiklak, SA w Łodzi
  403. SSA Alina Miłosz-Kloczkowska, SA w Gdańsku
  404. SSR w stanie spoczynku Dorota Lasota, SR w Opocznie
  405. SSR Aneta Świtalska-Forenc, SR w Bełchatowie
  406. SSR Ilona Rudek, SR w Gdyni
  407. SSR Bożena Bocian, SR w Gdyni
  408. SSO w stanie spoczynku Krystyna Mizak, SO w Gdańsku
  409. SSO w stanie spoczynku Urszula Jóźwiak-Pryca, SO w Łodzi
  410. SSO w stanie spoczynku Anna Trawińska, SO w Łodzi
  411. SSO w stanie spoczynku Krystyna Sowińska, SO w Łodzi
  412. SSO w stanie spoczynku Grażyna Lebioda, SO w Łodzi
  413. SSO Magdalena Wójcik, SO w Warszawie
  414. SSR Monika Dziuba-Podkówka, SR Szczecin-Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie
  415. SSR Bartosz Rogowski, SR w Bydgoszczy
  416. SSR w stanie spoczynku dr Hanna Bzdak, SR w Gryficach
  417. SSO Rafał Młyński, SO w Warszawie
  418. SSR Tomasz Trębicki, SR dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie
  419. SSA Marta Szerel, SA w Warszawie
  420. SNSA w stanie spoczynku Janusz Zajda, NSA w Warszawie
  421. SSR Maciej Polanowski, SR w Kędzierzynie-Koźlu
  422. SSR Agnieszka Piątek-Polanowska, SR w Głubczycach
  423. SSA Marcin Strobel, SA w Warszawie
  424. SSR Wojciech Kuciejewski, SR w Olsztynie
  425. SSO Joanna Korzeń, SO w Warszawie
  426. SSO Edyta Pawlowicz-Durlak, SO we Wrocławiu
  427. SSR Iwona Łakomiec , SR w Miastku
  428. SSO Zbigniew Muszyński, SO we Wroclawiu
  429. SSR Krystyna Murawka, SR w Gryficach
  430. SSR Anna Jachniewicz, SR Gdańsk-Południe w Gdańsku
  431. SSO Dagmara Daraszkiewicz, SO w Gdańsku
  432. SSR Agnieszka Długosz-Zglinicka, SR w Tczewie
  433. SSR Justyna Skórzewska, SR Gdańsk-Południe w Gdańsku
  434. SSR Adam Skórzewski, SR w Kartuzach
  435. SSA Robert Obrębski, SA w Warszawie
  436. SSO Marzena Ossolińska-Plęs, SO w Rzeszowie
  437. SSR Ewa Kruk, SR w Wejherowie
  438. SSO Marta Krajewska-Drozd, SO w Rzeszowie
  439. SSO Bożena Miśkowiec, SO w Warszawie
  440. SSO Aldona Chruściel-Struska, SO w Słupsku
  441. SSR Joanna Mierzwa-Dzięcielska, SR w Gdyni
  442. SSR Joanna Wojnicka-Blicharz, SR w Gdyni
  443. SSO Dominika Romanowska, SO we Wrocławiu
  444. SSO Andrzej Tekieli, SO w Jeleniej Górze
  445. SSO Ewa Piotrowska, SO w Gdańsku
  446. SSR Agnieszka Bielecka, SR w Gryficach
  447. SSR Radosław Bielecki, SR w Gryficach
  448. SSR Anna Rakowska-Bogdan, SR Gdańsk-Południe w Gdańsku
  449. SSA Anna Zdziarska, SA w Warszawie
  450. SSR Monika Selin, SR w Gdyni
  451. SSR Paweł Gzik, SR w Zwoleniu
  452. SSR Anita Stęplińska-Piechota, SR w Gdyni
  453. SSR Edyta Gzik, SR w Radomiu
  454. SSR Wojciech Juszkiewicz, SR w Bytowie
  455. SSR Hania Dumanowska-Łosin, SR w Gdyni
  456. SSO Bogusława Jarmołowicz-Łochańska, SO w Warszawie
  457. SWSA Barbara Rennert, WSA w Poznaniu
  458. SSR Maria Jaroch-Wąsowska, SR w Kartuzach
  459. SSR w stanie spoczynku Jadwiga Dobaczewska, SR w Iławie
  460. SSR Magdalena Opalińska, SR w Zgorzelcu
  461. SSO Krzysztof Nowicki, SO we Wrocławiu
  462. SSA w stanie spoczynku Franciszek Marcinowski, SA we Wrocławiu
  463. SSR Katarzyna Żmuda, SR w Lubinie
  464. SSR Jacek Seweryn, SR w Legnicy
  465. SSR Jacek Olszowiec, SR w Pabianicach
  466. SSO w stanie spoczynku Stanisław Żółtański, SO we Wrocławiu
  467. SSO Elżbieta Siergiej, SO w Białymstoku
  468. SSR Paweł Jurewicz, SR w Krośnie Odrzańskim
  469. SSR Daniel Macur, SR w Krośnie Odrzańskim
  470. SSR Katarzyna Foryś, SR w Żorach
  471. SSO w stanie spoczynku Agnieszka Zakrzewska-Leżańska, SO w Warszawie
  472. SSO Irena Dobosiewicz, SO w Bydgoszczy
  473. SSR Anna Malinowska, SR w Gliwicach
  474. SSR Anna Perkowska, SR dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie
  475. SSR Agata Żak SR Katowice-Zachód w Katowicach
  476. SSR Łukasz Gawdziński, SR w Gorzowie Wielkopolskim
  477. SSR Sebastian Marcinowski , SR Wrocław-Śródmieście
  478. SSR w stanie spoczynku Halina Grzybowska, SR w Świdnicy.
  479. SSR Anna Begier, SR we Wrześni
  480. SSR Olga Sielczak-Prządka , SR dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie
  481. SSR Marcelina Kasprowicz, SR Lublin-Zachód w Lublinie
  482. SWSA Jadwiga Pastusiak, WSA w Lublinie
  483. SSR Eliza Salkowska-Cichosz, SR w Gdyni
  484. SSR Marcin Cichosz, SR w Wejherowie
  485. SSA Alicja Sołowińska, SA w Białymstoku
  486. SSR Izabela Górnikiewicz-Wróbel, SR w Wejherowie
  487. SSR Ewa Kokowska-Kuternoga, SR w Gdyni
  488. SSO Sylwia Kamińska, SO w Gdańsku
  489. SSO w stanie spoczynku Halina Plasota, SO w Warszawie
  490. SSA w stanie spoczynku Barbara Trębska, SA w Warszawie
  491. SSR Paweł Nowacki, SR w Nakle nad Notecią
  492. SSR Radosław Trzeciak, SR w Nakle nad Notecią
  493. SSR Tomasz Sikora, SR w Oświęcimiu
  494. SSR Mikołaj Karpow, SR w Oświęcimiu
  495. SSR Magdalena Rydel-Wołpiuk, SR w Oświęcimiu
  496. SSR Janusz Nowak, SR w Oświęcimiu
  497. SSR Sławomir Nowak, SR w Oświęcimiu
  498. SSO Ireneusz Szulewicz, SO w Warszawie
  499. SSO Ada Sędrowska, SO w Warszawie
  500. SSR Marcin Borcuch, SR w Pruszkowie
  501. SSR Katarzyna Mackojć, SR Szczecin-Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie
  502. SSR Małgorzata Sabat, SR w Opolu
  503. SSO Wojciech Sabat, SO w Opolu
  504. SSR Grzegorz Kulpa, SR w Opolu
  505. SSO Andrzej Krasnodębski, SO w Warszawie
  506. SSR Ewa Krekora, SR w Słupsku
  507. SSO w stanie spoczynku Krystyna Dymek, SO w Warszawie
  508. SSR Małgorzata Czeredys-Wójtowicz, SR w Zgorzelcu
  509. SSO w stanie spoczynku Elżbieta Jęczmień, SO w Świdnicy
  510. SSR Małgorzata Warecka, w Gdyni
  511. SSR Tomasz Robak, SR Wejherowo
  512. SSO Katarzyna Wilczyńska, SO Warszawa-Praga w Warszawie
  513. SSO Izabela Ledzion, SO w Warszawie
  514. SSA w stanie spoczynku Krystyna Semiczek, SA we Wrocławiu
  515. SSR Andrzej Krzyżowski, SR w Gorzowie Wielkopolskim
  516. SSR Tadeusz Kotuk, SR w Gdyni
  517. SSR Katarzyna Bójko- Narczewska, SR w Kartuzach
  518. SSR Marek Szatkowski, SR w Szamotułach
  519. SSR Grzegorz Kachel, SR w Wejherowie
  520. SSA w stanie spoczynku Stefania Kopaczyńska, SA we Wrocławiu
  521. SSR Beata Czabotar-Magulska, SR w Wejherowie
  522. SSR Marzena Majcher-Brulińska, SR w Wejherowie
  523. SSR Katarzyna Laskowska, SR w Wejherowie
  524. SSO w stanie spoczynku Aniela Bańkowicz, SO w Warszawie
  525. SSR Marzena Drozdowska, SR w Opolu
  526. SSR Bożena Holecka, SR w Oświęcimiu
  527. SSR Aleksandra Sokolińska-Chrapkiewicz, SR w Oświęcimiu
  528. SSR Agnieszka Rząsa, SR w Ostródzie
  529. SSR Ewa Kozień-Strukowska, SR w Olkuszu
  530. SSR w stanie spoczynku Marek Szymanek, SR w Kwidzynie
  531. SSR Joanna Błaszczuk, SR Lublin-Wschód w Lublinie z/s w Świdniku
  532. SSO Magdalena Majewska, SO w Warszawie
  533. SSO w stanie spoczynku Maciej Jedliński, SO w Świdnicy
  534. SSO Mariusz Górski,SO w Świdnicy
  535. SSA w stanie spoczynku Maria Sokołowska, SA w Gdańsku
  536. SSA Bożena Oworuszko, SA w Lublinie
  537. SSR Anna Olszewska-Kowalska, SR w Sopocie
  538. SSR Jadwiga Świątek, SR w Opocznie
  539. SSR Mariusz Auda, SR Gdańsk-Południe w Gdańsku
  540. SSR Miłosz Dubiel, SR w Żorach
  541. SSO Ignacy Sołtys, SO w Opolu
  542. SSO Andrzej Głowacz, SO w Opolu
  543. SSO Bogusław Kamiński, SO w Opolu
  544. SSA w stanie spoczynku Włodzimierz Baran, SA w Krakowie
  545. SSO Katarzyna Mazurek, SO we Włocławku
  546. SSR Marek Aleksandrowicz , SR Poznań-Stare Miasto w Poznaniu
  547. SSO Dorota Nowińska, SO we Wrocławiu
  548. SSA Hanna Nowicka de Poraj, SA w Krakowie
  549. SSR Łukasz Rusin, SR Katowice-Zachód w Katowicach
  550. SSO Agnieszka Połyniak, SO w Świdnicy
  551. SSO w stanie spoczynku Anna Zaniewska-Malik, SO w Tarnowie
  552. SSR Michał Dampc, del. do SO w Gdańsku
  553. SSA w stanie spoczynku Ewa Plawgo, SA w Warszawie
  554. SSO Jerzy Pałka, SO w Ostrołęce
  555. SSR Małgorzata Grzegorczyk-Pomin, SR Poznań-Stare Miasto w Poznaniu
  556. SSO Wiesław Oryl, SO w Ostrołęce
  557. SSR Katarzyna Fornal-Ciąćka , SR Gdańsk-Południe w Gdańsku
  558. SSO Teresa Jędrzejas SO w Bielsku-Białej
  559. SSA Jan Kremer, SA w Krakowie
  560. SSO w stanie spoczynku Jacek Gacek, SO w Nowym Sączu
  561. SSO Wiesława Szulczewska, SO w Gdansku
  562. SSR Edyta Syczewska-Kuźniak, SR dla m. st. Warszawy w Warszawie
  563. SSR Aleksander Legień , SR Katowice-Zachód w Katowicach
  564. SSR Agnieszka Kossowska, SR dla m. st. Warszawy w Warszawie
  565. SSR Izabella Gabriel, SR dla Wrocławia-Śródmieścia we Wrocławiu
  566. SSR Agnieszka Maszner, SR w Otwocku
  567. SSR Izabela Mazur-Czerniecka, SR w Słubicach
  568. SSR Kamil Mazur-Czerniecki, SR w Międzyrzeczu
  569. SSO Janusz Zalewski, SO w Warszawie
  570. SSR Piotr Wangler, SR w Starogardzie Gdańskim
  571. SSR Krzysztof Rataj, SR w Słubicach
  572. SSR Maja Ambrożek, SR dla Wrocławia-Śródmieścia we Wrocławiu
  573. SSR Magdalena Lemańczyk-Lis, SR w Kościerzynie
  574. SSA w stanie spoczynku Mirosława Strzelecka, SA w Warszawie
  575. SSR Agata Mularska-Karamon SR w Lubinie
  576. SSO Iwona Litwińska-Palacz, SO w Olsztynie
  577. SSR Bernadetta Szaton , SR w Bielsku-Białej
  578. SWSA Joanna Tuszyńska, WSA w Krakowie
  579. SWSA Agnieszka Nawara-Dubiel, WSA w Krakowie
  580. SSR Teresa Urbańska, SR w Gryficach
  581. SSO w stanie spoczynku Zdzisława Stachów, SO w Szczecinie
  582. SSR Marta Sulkowska, SR w Łomży
  583. SSR Marcin Loranc, SR w Żywcu
  584. SSR Leszek Antkowiak SR w Gostyniu
  585. SSO Ewa Hoffa, SO w Poznaniu
  586. SSO Anna Bartoszewska, SO w Warszawie
  587. SSR Krzysztof Swadźba, SR w Bielsku-Białej
  588. SSA w stanie spoczynku Marek Czecharowski, SA w Warszawie
  589. SSA Bogusław Dobrowolski, SA w Białystoku
  590. SSA w stanie spoczynku Ewa Tkocz, SA w Katowicach
  591. SSA Piotr Wójtowicz, SA w Katowicach
  592. SSO w stanie spoczynku Jolanta Sudoł, SO w Słupsku
  593. SSR Joanna Biernacka, SR w Gdyni
  594. SSA Wiesław Pędziwiatr, SA we Wrocławiu
  595. SSR Mariusz Sztuba, SR w Gdyni
  596. SSR Agnieszka Onichimowska, SR dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie
  597. SSR w stanie spoczynku Teresa Dąbrowska, SR w Bydgoszczy
  598. SSO Ryszard Warda, SO w Ostrołęce
  599. SSR Jacek Stypułkowski, SR w Bielsku Podlaskim
  600. SSO Monika Pawłowska, SO w Warszawie
  601. SSR Marta Kożuchowska-Warywoda, SR dla Warszawy-Woli w Warszawie
  602. SSO Renata Anna Tabor, SO w Białymstoku
  603. SSO Barbara Puchalska, SO w Białymstoku
  604. SSO Urszula Grażyna Wynimko, SO w Białymstoku
  605. SSO Bożena Sztomber, SO w Białymstoku
  606. SSO Bogdan Ryszard Łaszkiewicz, SO w Białymstoku
  607. SSR Monika Matuszewska, SR w Gliwicach
  608. SSO Małgorzata Ziółkowska, SO w Słupsku
  609. SSR Agnieszka Raczkowska, SR w Suwałkach
  610. SSR Michał Dźwilewski, SR w Ełku
  611. SSO Sylwia Kulma, SO w Warszawie
  612. SSO Grzegorz Kochan, SO w Warszawie
  613. SSR Małgorzata Kowalska, SR w Gryficach
  614. SSA Daria Stanek, SA w Gdańsku
  615. SSR Sylwia Rudnianin-Świetlicka, SR w Suwałkach
  616. SSO Magdalena Dąbrowska, SO w Ostrołęce
  617. SSR Justyna Porwoł - Pielińska, SR w Gliwicach
  618. SSR Grzegorz Gaj, SR w Grójcu
  619. SSA Lucyna Ramlo, SA w Gdańsku
  620. SRR w stanie spoczynku Jadwiga Wiśniewska-Góralczyk, SR w Żyrardowie
  621. SWSA Joanna Janiszewska-Ziołek, WSA w Bydgoszczy
  622. SSR w stanie spoczynku Piotr Ziołek, SR w Golubiu Dobrzyniu
  623. SSA Alicja Podlewska, SA w Gdańsku
  624. SSR Monika Gajdzińska-Sudomir, SR dla m.st. Warszawy w Warszawie
  625. SSR Marcin Przybylski, Sad Rejonowy we Wrześni
  626. SSO Dorota Krawczyk, SO w Piotrkowie Trybunalskim
  627. SSR Małgorzata Kałuża, SR w Piotrkowie Trybunalskim
  628. SSR Monika Małasiak, Sąd Rejonowy Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu
  629. SSR Anna Wypych -Knieć, Sąd Rejonowy dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie
  630. SSR Michalina Walat-Lis, SR dla Krakowa- Śródmieścia w Krakowie
  631. SWSA Grzegorz Nowecki, WSA w Warszawie
  632. SSO Krzysztof Głąb, SO w Katowicach
  633. SSO Bogdan Popielarczyk, SO w Katowicach
  634. SSO Magdalena Dobrzańska, SO w Warszawie
  635. SSO Joanna Lorens, SO w Katowicach
  636. SSO Jacek Krawczyk, SO w Katowicach
  637. SSO Karol Ike-Duninowski, SO w Łodzi
  638. SSR Dorota Pogasz, SR we Wrześni
  639. SSR Magdalena Wrotoń, SR Poznań Grunwald i Jeżyce
  640. SSR Ewa Pintara, SR w Skierniewicach
  641. SSO w stanie spoczynku Maria Niespodzian, SO w Warszawie
  642. SSR w stanie spoczynku Jolanta Dziekan-Słodka, SR Skierniewice
  643. SSR Beata Sznejder, SR Suwałki
  644. SSR Renata Kowalska, SR w Nakle nad Notecią
  645. SSO Marek Kryś, SO w Bydgoszczy
  646. SSO Edyta Dolińska-Kryś SO w Bydgoszczy
  647. SSR Justyna Basińska-Skokowska, SR w Szamotułach
  648. SSR Przemysław Maciejewski, SR w Bełchatowie
  649. SSR Lucyna Szafrańska, SR w Bełchatowie
  650. SSR Beata Grabiszewska, SR w Bełchatowie
  651. SSR Małgorzata Rutkiewicz-Rząsa, SR dla Warszawy-Woli w Warszawie
  652. SSO Piotr Kupcewicz, SO w Bydgoszczy
  653. SSO Sławomir Ciężki, SO w Bydgoszczy
  654. SSO Piotr Wójciga, SO w Bielsku-Białej
  655. SSR Barbara Halamus-Dyląg SR w Olkuszu
  656. SSO Anna Warakomska, SO w Bydgoszczy
  657. SSO Dariusz Jagielski, SO w Bydgoszczy

Z uwagi na treść prezentowanego poniżej pisma, podpisy nadal będziemy przyjmowali, ale zakreślając ostateczny termin ich przyjmowania - do północy w piątek 08.05.2020 r., tj. do momentu rozpoczęcia “ciszy wyborczej” przed wyznaczonymi “wyborami”.

* lista została uzupełniona oraz wyeliminowano dostrzeżone błędy w danych. W przypadku stwierdzenia jeszcze nie dostrzeżonych omyłek, prosimy o zgłoszenie informacji drogą mailową pod adres fws.prezydium@wp.pl.

** dane sędziów zostały wskazane telefonicznie bez upoważnienia ze strony wpisanych osób, co osoba zgłaszająca wyjaśniła w korespondencji mail w dniu 20.08.2020 r.

Dalsze podpisy składamy za pośrednictwem osób już podpisanych lub drogą mailową bezpośrednio na stronę FWS - fws.prezydium@wp.pl, tudzież w komentarzu pod linkiem