Oświadczenie sędziów orzekających w Sądzie Apelacyjnym w Warszawie

14 września 2022 r.
źródło: oświadczenie

W dniu 5 sierpnia 2022 r. Przemysław W. Radzik, wiceprezes Sądu Apelacyjnego w Warszawie zakomunikował dwóm sędziom tego Sądu - SSA Ewie Gregajtis i SSA Ewie Leszczyńskiej-Furtak, że odwołuje tym sędziom przydział spraw w Wydziale Karnym i kieruje ich do wykonywania czynności w III Wydziale Pracy i Ubezpieczeń Społecznych tego Sądu.

Treść komunikatu oraz informacje o dalszym przebiegu wydarzeń oraz reakcje na powyższą decyzję znajdziecie Państwo na stronie

Karne przenoszenie sędziów Sądu Apelacyjnego | Forum Współpracy Sędziów (forumfws.eu)

Wobec bezprecedensowej decyzji o faktycznym przeniesieniu sędziów Sądu Apelacyjnego, wybitnych karnistów, którzy swoim doświadczeniem przy rozpoznawaniu spraw karnych gwarantują wysoki poziom orzecznictwa w tych sprawach, do Wydziału o zupełnie odmiennym profilu, sędziowie Sądu Apelacyjnego w Warszawie wystosowali oświadczenie, do którego przyłączyli się sędziowie innych sądów.

Treść oświadczenia, wraz z podpisami publikujemy poniżej (pdf do pobrania w załączniku): (*)

-—–

Warszawa, dnia 8 sierpnia 2022 r.

Oświadczenie

sędziów orzekających w Sądzie Apelacyjnym w Warszawie

W nawiązaniu do pism wiceprezesa Sądu Apelacyjnego w Warszawie z dnia 5 sierpnia 2022 r. w sprawie zmiany przydziału i przeniesienia SSA Ewy Leszczyńskiej-Furtak oraz SSA Ewy Gregajtys z II Wydziału Karnego do III Wydziału Pracy i Ubezpieczeń Społecznych wyrażamy głęboki sprzeciw wobec tej bezprecedensowej decyzji, w tym okoliczności i motywów jej podjęcia. Działanie to rażąco narusza konstytucyjne zasady nieusuwalności i niezawisłości sędziów oraz niezależności sądów.

Jest faktem powszechnie znanym, że orzekanie w wydziale karnym sądu apelacyjnego wymaga, ze względu na wagę i ciężar gatunkowy rozpoznawanych tam spraw, najwyższych kompetencji, których nabycie poprzedza wiele lat ciężkiej pracy. Dobra praktyka realizowana dotychczas w Sądzie Apelacyjnym w Warszawie polegała na tym, że status sędziego tego Sądu uzyskiwały osoby cieszące się dobrą opinią środowiska, wyróżniające się wynikami w zakresie stabilności orzecznictwa, a także mające duże doświadczenie orzecznicze, zdobyte w pierwszej kolejności na poziomie sądów rejonowych, a następnie sądów okręgowych. Pozwalało to na zapewnienie odpowiedniego poziomu merytorycznego kadry sędziowskiej i nie rodziło wątpliwości co do kwalifikacji tworzących ją osób. Rezygnacja z tak doświadczonych orzeczników, jak SSA Ewa Leszczyńska-Furtak oraz SSA Ewa Gregajtys, poprzez przeniesienie ich do innego wydziału, nie tylko godzi w interes sądu, lecz przede wszystkim w interesy uczestników postępowań karnych, którym służy prawo do sprawnego i rzetelnego procesu. Gwarantami tego prawa są SSA Ewa Leszczyńska-Furtak oraz SSA Ewa Gregajtys. Jest także oczywiste, że sędzia od wielu lat wyspecjalizowany w rozpoznawaniu spraw karnych, nie posiada niezbędnego doświadczenia do tego, aby orzekać w innym pionie, przy zachowaniu tych samych, najwyższych standardów orzeczniczych. Strony uczestniczące w postępowaniach sądowych przed sądami pracy i ubezpieczeń społecznych oczekują od sędziów wysokich kwalifikacji merytorycznych w tej dziedzinie prawa, zwłaszcza na poziomie apelacyjnym.

Zwracamy przy tym uwagę na treść art. 22a § 1 pkt 1 Prawa o ustroju sądów powszechnych, zgodnie z którym pierwszym kryterium przydziału sędziów do poszczególnych wydziałów jest ich specjalizacja, co wprost potwierdza intencję ustawodawcy, aby wykorzystana została unikalna wiedza każdego sędziego, w tym wynikająca z wieloletniej pracy orzeczniczej w konkretnym pionie.

W naszej ocenie całkowicie niezrozumiałe jest postępowanie zmierzające do przeniesienia doświadczonych sędziów z wydziału karnego, skoro ów wydział, z racji znacznego obciążenia, wymaga wsparcia kadrowego. Potrzeby w tym zakresie określane są na 8-10 etatów sędziowskich. Pozornie zdaje się to dostrzegać wiceprezes Sądu Apelacyjnego w Warszawie, kierując do różnych jednostek w kraju pismo z dnia 27 lipca 2022 r. (Kd-128-5/22) informujące o możliwości delegowania sędziów do orzekania m.in. w II Wydziale Karnym naszego Sądu. Co przy tym istotne, w piśmie tym podkreślono wagę sprawy, a więc potrzebę pilnego zwiększenia liczby orzeczników, toteż zalecono, aby zostało ono przedstawione także sędziom korzystającym z urlopów wypoczynkowych czy zwolnień lekarskich. Nie sposób nie zauważyć zbieżności pomiędzy liczbą sędziów, którzy wedle treści pisma wiceprezesa Sądu Apelacyjnego w Warszawie z dnia 19 lipca 2022 r. (Kd-123-102/22) mieliby zostać przeniesieni z II Wydziału Karnego do III Wydziału Pracy i Ubezpieczeń Społecznych a liczbą sędziów, którzy powinni zasilić II Wydział Karny przechodząc z innych sądów. W obydwu przypadkach dotyczy to trzech sędziów. Skoro więc w wyniku opisanych zmian ogólny stan kadrowy II Wydziału miałby pozostać na dotychczasowym poziomie, a faktyczne zwiększenie obsady dotyczyłoby wyłącznie III Wydziału, nasuwa się dość oczywiste pytanie, na które trudno znaleźć logiczną odpowiedź, dlaczego nie sięgnięto po nowych sędziów wyspecjalizowanych w rozpoznawaniu spraw pracowniczych oraz spraw z zakresu ubezpieczeń społecznych.

Trudno oprzeć się wrażeniu, że przeniesienie SSA Ewy Leszczyńskiej-Furtak oraz SSA Ewy Gregajtys nie stanowi elementu racjonalnej polityki kadrowej, lecz przejaw represji za działalność orzeczniczą opartą na Konstytucji, orzeczeniach Trybunałów Europejskich i Sądu Najwyższego. To zaś powinno spotkać się z właściwą reakcją środowiska sędziowskiego.

Sposób, w jaki potraktowano nasze Koleżanki, budzi głęboki sprzeciw i jest przez nas odbierany także jako brak szacunku dla ich wieloletniej, ciężkiej pracy oraz jako próba wywołania „efektu mrożącego”. Trudno w zakresie działań podjętych przez wiceprezesa Sądu Apelacyjnego w Warszawie nie odnaleźć analogii do metod stosowanych wobec sędziów warszawskich w latach 1981-1988 r., kiedy to miało miejsce nasilenie łamania praworządności, a szczególnie podczas stanu wojennego (vide: „Sędziowie warszawscy w czasie próby 1981-1988”, monografia Instytutu Pamięci Narodowej Komisji Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu, autorstwa Marii Stanowskiej i Adama Strzembosza, Warszawa 2005 r.). Wobec sędziów wskazujących na bezprawność decyzji prezesów sądów, czy też wydających orzeczenia niezgodnie z oczekiwaniami politycznymi, stosowano represje w postaci karnego przenoszenia ich w ramach „przeglądu kadrowego” na podstawie ówcześnie obowiązującego art. 58 § 1 ustawy – Prawo o ustroju sądów powszechnych, do innych wydziałów. W szczególności, w Sądzie Wojewódzkim w Warszawie m.in. sędzia Grażyna Ruiz została przeniesiona z wydziału karnego rewizyjnego do wydziału ubezpieczeń społecznych, sędzia Wojciech Welman – z wydziału penitencjarnego do wydziału ubezpieczeń społecznych, zaś sędzia Barbara Sierpińska – z Wydziału VII Karnego Sądu Rejonowego dla m.st. Warszawy została przeniesiona do wydziału rodzinnego i nieletnich. Nagminnie wszczynane były też postępowania dyscyplinarne wobec niepokornych sędziów.

Wzywamy zatem do zmiany decyzji, pozbawionej merytorycznych podstaw, motywowanej niechęcią do sędziów, którzy nie poddają się presji i mają odwagę bronić swojej niezależności orzeczniczej i postępować zgodnie z rotą ślubowania sędziowskiego.

podpisy sędziów:

Do wiadomości:

  1. Prezes Sądu Apelacyjnego w Warszawie;
  2. Pierwszy Prezes Sądu Najwyższego;
  3. Prezes Izby Karnej Sądu Najwyższego;
  4. Prezes Izby Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Sądu Najwyższego;
  5. Przewodniczący Krajowej Rady Sądownictwa;
  6. Prezes Stowarzyszenia Sędziów Polskich „Iustitia”;
  7. Prezes Stowarzyszenia Sędziów „Themis”.

-———-

**(*)** W dniu 5 września 2022 r. - w dzień powrotu z urlopu - taki sam akt represji dotknął kolejnego sędziego Wydziału Karnego SA w Warszawie -Sędziego Marzannę Piekarską - Drążek. Wobec tej decyzji sędziowie Sądu Apelacyjnego w Warszawie wydali kolejne oświadczenie, które prezentujemy wraz z oświadczeniem sędziów sądów warszawskich popierających powyższe oświadczenie - w załącznikach pod podpisami, a także na stronie Karne przenoszenie sędziów Sądu Apelacyjnego | Forum Współpracy Sędziów (forumfws.eu)

-———-

Oświadczenie popierają także sędziowie:

  1. Prezes SN prof. Adam Strzembosz, sędzia SN w stanie spoczynku
  2. Prezes TK prof. Andrzej Rzepliński, sędzia TK w stanie spoczynku
  3. Wiceprezes TK prof. Stanisław Biernat, sędzia TK w stanie spoczynku
  4. Prezes Izby Karnej SN, Stanisław Zabłocki, sędzia SN w stanie spoczynku
  5. Sędzia TK w stanie spoczynku Wojciech Hermeliński
  6. Agnieszka Niklas-Bibik, SO Słupsk
  7. Włodzimierz Brazewicz, SA Gdańsk
  8. Marek Nawrocki, SO Elbląg
  9. Bogdan Kostyk, SR Miastko
  10. Jolanta Jeżewska, SR Gdynia
  11. Beata Morawiec, SO Kraków
  12. Maciej Czajka, SO Kraków
  13. Marek Szymanowski, SA Białystok
  14. Barbara Augustyniak, SA Łódź
  15. Tamara Kulczewska-Miszczak, SO Słupsk
  16. Aleksandra Janas, SA Katowice
  17. Jacek Niedzielski, WSA Gorzów Wlkp
  18. Jarosław Konopka, SR we Włocławku
  19. Jędrzej Czerwiński, SR TORUŃ
  20. Grzegorz Kasicki, SO Szczecin
  21. Małgorzata Frąckowiak-Mitura SR Lębork
  22. Dominik Czeszkiewicz, SR Suwałki
  23. Marcin Świerk, SO Rzeszów
  24. Marta Krajewska-Drozd, SO Rzeszów
  25. Andrzej Borek, SO Rzeszów
  26. Marzena Ossolińska-Plęs, SO Rzeszów
  27. Anna Romańska, SO Rzeszów
  28. Tomasz Wojciechowski, SO Rzeszów
  29. Michał Olszewski SR Kościan
  30. Agnieszka Olszewska SR Kościan
  31. Patrycja Wojewódka, SR Elbląg
  32. Agnieszka Sadecka, SO Tarnów
  33. Mariusz Sadecki, SO Tarnów
  34. Piotr Wicherek, SO Tarnów
  35. Małgorzata Banaś SO Słupsk
  36. Katarzyna Wesołowska Zbudniewek SO Łódź
  37. Maciej Ferek SO Kraków
  38. Justyna Małłek-Napierała, SR Leszno
  39. Jerzy Nawrocki, SA Lublin
  40. Marcin Hebda, SR Bochnia
  41. Wanda Dumanowska SO Słupsk w st. spocz.
  42. Dariusz Dumanowski SO Słupsk w st. spocz.
  43. Dorota Machura-Chrzanowska SR Myślenice
  44. Małgorzata Wiśniewska SO w Poznaniu
  45. Marek Jankowski, SR Gdańsk-Południe w Gdańsku
  46. Monika Frąckowiak, SR Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu
  47. Arkadiusz Rybarczyk SR Szamotuły
  48. Andrzej Smyczyński, SR Piła
  49. Barbara Kołodziejczak-Osetek, WSA Warszawa
  50. Aleksandra Szumińska, SO Słupsk
  51. Marcin Garcia Fernandez, SO w Poznaniu
  52. Anna Kulczewska-Garcia, SO w Poznaniu
  53. Ryszard Małecki, SO w Poznaniu
  54. Małgorzata Małecka, SO w Poznaniu
  55. Mariusz Sygrela, SO w Poznaniu
  56. Weronika Klawonn, SO Gdańsk
  57. Urszula Jabłońska-Maciaszczyk, SO w Poznaniu
  58. Bartłomiej Starosta, SR Sulęcin
  59. Jacek Musielak, SO w Poznaniu
  60. Małgorzata Winkler-Galicka, SO w Poznaniu
  61. Beata Woźniak, SO w Poznaniu
  62. Jarosław Grobelny, SO w Poznaniu
  63. Krzysztof Godlewski, SO w Poznaniu
  64. Joanna Ciesielska-Borowiec, SO w Poznaniu
  65. Małgorzata Ferek SO w Krakowie, w st. spocz.,
  66. Agnieszka Matuszewska, SSR Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu
  67. Jacek Satko, SO Tarnów
  68. Leszek Matuszewski, SO w Poznaniu
  69. Przemysław Okowicki, SO w Poznaniu
  70. Maciej Świergosz, SA w Poznaniu
  71. Maciej Agaciński, SO w Poznaniu
  72. Piotr Marciniak, SO w Poznaniu
  73. Magdalena Ławrynowicz, SO w Poznaniu
  74. Przemysław Wita, SSR Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu
  75. Piotr Gerke, SO w Poznaniu
  76. Joanna Rucińska, SO w Poznaniu
  77. Aleksandra Sołtysińska, SO Kraków
  78. Jakub Lęcznar, SR Tarnów
  79. Joanna Makarska, SO w Krakowie
  80. Edyta Barańska, SO w Krakowie
  81. Marzena Stoces, SR dla Krakowa-Podgórza w Krakowie
  82. Dariusz Mazur, SO w Krakowie
  83. Wojciech Maczuga, SO w Krakowie
  84. Jarosław Łuczaj, WSA w Warszawie
  85. Katarzyna Baryła, SR w Rzeszowie
  86. Anna Korwin-Piotrowska, SO Opole
  87. Zbigniew Harupa, SO Opole
  88. Agata Wasilewska Kawałek, SO w Krakowie
  89. Hanna Ratajczak, SO w Poznaniu w st.spoczynku
  90. Edyta Żyła, SO w Krakowie
  91. Marcin Miczke, SO w Poznaniu
  92. Jarosław Ochocki, SO w Poznaniu
  93. Elżbieta Fijałkowska, SA w Poznaniu
  94. Beata Donhöffner Grodzicka SR dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie
  95. Ewa Ługowska, SR w Wieliczce
  96. Jarosław Walentynowicz, SR Kętrzyn
  97. Bożena Gawrońska, SO Kielce
  98. Joanna Hetnarowicz-Sikora, SR Słupsk
  99. Hanna Mincer SR Toruń
  100. Ewa Gaczyńska SR Radom.
  101. Adam Kawczyński SO Radom
  102. Joanna Krzyżanowska, SR Słupsk
  103. Sylwester Miziołek WSA Kielce
  104. Katarzyna Trzosińska, SR Gròjec
  105. Robert Kirejew, SA Katowice
  106. Bożenna Blitek, WSA Kraków w st. spocz.
  107. Sandra Kraszewska SR Kościan
  108. Tomasz Mucha, SO w Rzeszowie.
  109. Dorota Lutostańska, SO Olsztyn
  110. Dominik Ciężki, SR Sławno,
  111. Katarzyna Wierzbicka, SO Kraków
  112. Joanna Kasicka SR Szczecin-Centrum w Szczecinie
  113. Anna Głowacka, SO w Krakowie
  114. Rafał Wagnerowski, SO Tarnów
  115. Piotr Głowacki WSA w Krakowie
  116. Zofia Lehmann, SO w Poznaniu, w st. spoczynku
  117. Katarzyna Obst, SO w Poznaniu
  118. Dorota Maciejewska-Papież, SO w Poznaniu
  119. Jacek Targoński, SR w Świnoujściu
  120. Alicja Targońska, SR w Świnoujściu
  121. Małgorzata Goldbeck-Malesińska, SA w Poznaniu
  122. Marta Knotz, SR w Koszalinie
  123. Anna Kaźmierczak, SR w Białogardzie
  124. Magda Inerowicz, SO w Poznaniu
  125. Wioletta Łepecka, SR w Radomiu
  126. Agnieszka Chaciej, SO w Radomiu
  127. Agnieszka Kędzierska, SO w Poznaniu
  128. Katarzyna Gawecka, SO w Poznaniu
  129. Danuta Kasprzyk, SO w Poznaniu
  130. Waldemar Bąk, SO w Poznaniu w st. spoczynku
  131. Katarzyna Orłowska Mikołajczak SR Koszalin
  132. Agnieszka Staszak, SO w Poznaniu
  133. Marzena Łukaszewska-Niewrzęda, SO w Poznaniu
  134. Piotr Czerczak, SR w Koszalinie
  135. Andrzej Niewrzęda, SR w Gostyniu
  136. Barbara Rymaszewska, WSA Łódź w st. spoczynku
  137. Krzysztof Pietkowski, SR Koszalin
  138. Maria Stelska SO w Lublinie
  139. Renata Kościjańska, SR Poznań-Grunwald i Jeżyce w Poznaniu
  140. Anna Górnik SO Szczecin
  141. Małgorzata Gulczyńska, SA w Poznaniu
  142. Ewa Wieczór, SO Gorzów Wielkopolski
  143. Agnieszka Straub-Cegiełłko SR Lublin - Zachód
  144. Marek Wieczór SO Gorzów Wielkopolski
  145. Ewa Michna, WSA Kraków
  146. Grażyna Firek sędzia w stanie spoczynku WSA w Krakowie
  147. Marek Gralec, SO Radom
  148. Alicja Mazurkiewicz, SR w Wałczu
  149. Agnieszka Froehlich, SR w Szczecinku
  150. Waldemar Nawrocki SO Tarnów
  151. Konrad Kujawa SR Szczecin-Centrum
  152. Magdalena Klafetka Bielińska SR Koszalin
  153. Piotr Czerkawski SO Płock
  154. Maria Zawadzka, WSA Kraków
  155. Krzysztof Duchnik, SSR w st. spoczynku.
  156. Magdalena Horbacz, SO w Poznaniu
  157. Jacek Bytner, SR w Wągrowcu
  158. Dorota Goss-Kokot, SA w Poznaniu w st.spoczynku
  159. Izabella Czerkawska SR w Płocku
  160. Marcin Radwan, SO w Poznaniu
  161. Jerzy Paliwoda SR w Pile
  162. Agnieszka Bajor, SR w Białogardzie
  163. Arleta Wawrzynkiewicz SO Gorzów Wielkopolski.
  164. Piotr Błaszak, SO w Poznaniu
  165. Bogdan Wysocki, SA w Poznaniu
  166. Andrzej Adamczuk, SO w Poznaniu
  167. Katarzyna Boruń-Bamburak, SR w Koszalinie
  168. Jakub Kościerzyński SR Bydgoszcz
  169. Ewa Palmowska SO Kielce
  170. Bartłomiej Kozieł SR Drawsko Pomorskie
  171. Zbigniew Małysa SR Brzesko
  172. Ewa Kurasz SR Bartoszyce
  173. Paweł Rygiel SA Kraków
  174. Paulina Kuźma SO Łódź
  175. Karolina Grams SR Drawsko Pomorskie
  176. Jaromierz Sobusiak SO Tarnów
  177. Monika Rogowska-Wałęga SR Tarnów,
  178. Katarzyna Kozicka-Kania SR Tarnów,
  179. Małgorzata Adamczyk SR Tarnów,
  180. Aneta Słowik, SR Tarnów
  181. Anita Ciećwierz SR Płock
  182. Justyna Piś-Barganowska SO Toruń
  183. Ewa Pijańska SO Poznań
  184. Jan Filipczyk SO Słupsk w st. spocz.
  185. Joanna Mrozińska SR Bydgoszcz
  186. Małgorzata Kudyk SR Kraków Śródmieście
  187. Mariola Watemborska SO Słupsk
  188. Kamil Jarocki SO Gorzów Wielkopolski
  189. Ewa Gut, SO Tarnów
  190. Katarzyna Gołaszewska-Dopierała SR w Śremie
  191. Iwona Kubińska SR Kościan
  192. Monika Pawłowska-Radzimierska SO w Łodzi
  193. Rafał Hevler, SR w Nowym Sączu
  194. Piotr Ciecierski, SR w Choszcznie
  195. Przemysław Wielgusz SR Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu
  196. Katarzyna Pietrulewicz, SR Koszalin
  197. Wanda Wieczorek, SR Koszalin
  198. Joanna Wolniakowska, SR Szczecin- Centrum w Szczecinie
  199. Beata Bukowska, SR Poznań-Grunwald i Jeżyce w Poznaniu
  200. Jacek Grudziński, SO w Poznaniu
  201. Małgorzata Moskwa SA w Rzeszowie
  202. Monika Szeleźniak SSR Gdynia
  203. Piotr Moskwa sędzia w stanie spoczynku SA w Rzeszowie
  204. Jolanta Sikorska, Sąd Rejonowy w Toruniu
  205. Dorota Podskalna - Baum, SR w Nowym Sączu,
  206. Małgorzata Stanisławczyk-Karpiel SR Tarnów
  207. Marek Syrek, SO Tarnów
  208. Małgorzata Sadowska, SO w Poznaniu
  209. Marzena Gregorczyk, SR w Bielska-Białej
  210. Zbigniew Zabawa SO Tarnów
  211. Anna Taraszkiewicz SR w Nakle nad Notecią
  212. Adam Sygit SO w Bydgoszczy
  213. Roman Andrzejewski, SO w Gorzowie Wlkp
  214. Michał Bober, SA Gdańsk
  215. Joanna Nyczka SR w Kościanie
  216. Rafał Maciejewski SO w Łodzi
  217. Małgorzata Brzózka-Chamala SR w Częstochowie
  218. Grażyna Kicińska SR w PŁOCKU
  219. Tomasz Białka SO Nowy Sącz
  220. Joanna Szoska, SR w Nowym Sączu
  221. Agnieszka Mroczek, SR Koszalin
  222. Marek Szcześniak SR Toruń
  223. Marlena Czapnik, SO Koszalin, w st. spocz.
  224. Aleksander Kierczak SR Bielsko-Biała
  225. Ewa Kosiec, SO Koszalin, w st. spocz.
  226. Marcin Loranc SR Żywiec
  227. Andrzej Franczyk, SR Dąbrowa Tarnowska
  228. Renata Henich SR Tarnów,
  229. Piotr Henich SR Tarnów
  230. Barbara Wójcik SO Tarnów
  231. Katarzyna Mazurek SO we Włocławku
  232. Jerzy Strzygocki SO Bielsko-Biała
  233. Krzysztof Swadźba SR BIELSKO-BIAŁA
  234. Ewa Bońkowska-Końca, SO w st. spoczynku
  235. Jacek Gacek, SO w Nowym Sączu, w st. spocz.
  236. Karol Ratajczak, SA w Poznaniu
  237. Zofia Klisiewicz, SO w Nowym Sączu w st. spoczynku.
  238. Agnieszka Buraczewska SR Słupsk
  239. Michał Ziemniewski, SO w Poznaniu
  240. Wojciech Langer, SR Nowy Sącz
  241. Ewa Małek SR Tarnów
  242. Sławomir Solnica SR Kołobrzeg
  243. Zygmunt Lewandowski, SO w Poznaniu w st.spoczynku
  244. Beata Brachmańska, SO w Poznaniu w st.spoczynku
  245. Wojciech Modrzyński sąd Okręgowy w Toruniu
  246. Katarzyna Kwilosz-Babiś SO Nowy Sącz
  247. Magdalena Kocój, SO w Rzeszowie
  248. Anna Borowiec, SO w Rzeszowie
  249. Adam Borowiec, SR w Rzeszowie
  250. Renata Kawecka SO Bielsko-Biała
  251. Stanisława Strauchmann, SR Koszalin, w st. spocz.
  252. Bożena Piech, SR Koszalin
  253. Małgorzata Drgas-Dziemianko, SO w Poznaniu w st.spoczynku
  254. Ewa Blumczyńska, SO w Poznaniu
  255. Magdalena Grzywaczewska SR Grójec
  256. Wiesława Batorowicz, WSA w Poznaniu
  257. Anna Szczepaniak SR Płock
  258. Monika Rutkowska Żebryk SR Koszalin
  259. Anna Nitkowska-Sajdak SR Bielsko-Biała
  260. Tomasz Klimczak SR w Choszcznie
  261. Kamila Klimczak SR w Stargardzie
  262. Aleksandra Marek-Ossowska, SR Toruń
  263. Małgorzata Redmerska-Górna SR Brodnica
  264. Tomasz Marczyński SR w Bełchatowie
  265. Ilona Kolarz SO w Bielsku-Białej
  266. Jacek Szoski, SO w Nowym Sączu, w st. spocz.
  267. Hanna Bieganowska - Korolko SO w Toruniu
  268. Dominik Bogacz SO Częstochowie
  269. Agnieszka Gocek SO w Łodzi
  270. Jarosław Poch SO w Częstochowie
  271. Beata Łapińska SO w Piotrkowie Trybunalskim
  272. Agnieszka Gałkowska SO w Częstochowie
  273. Piotr Sikora SO w Częstochowie
  274. Dorota Ociepa-Biel SO w Częstochowie
  275. Marek Przysucha SO w Częstochowie
  276. Dorota Suchecka-Jasińska SR w Radomiu
  277. Aneta Rowińska - Zawada SR w Radomiu
  278. Sławomir Forenc SR w Bełchatowie
  279. Aneta Świtalska-Forenc SR w Bełchatowie
  280. Sławomir Więckowski SR TORUŃ
  281. Tomasz Borowczak, SO w Poznaniu
  282. Łukasz Sajdak,SR dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie
  283. Małgorzata Woźniak-Zendran, SA w Poznaniu
  284. Ludmiła Dulka-Twarogowska SR Wąbrzeźno
  285. Bartosz Danielski, SR w Nowym Sączu
  286. Grzegorz Wójtowicz SO Radom
  287. Marcin Kobylski,SO Radom
  288. Władysława Motak SO Szczecin, stan spoczynku
  289. Przemysław Horak, SA w Poznaniu
  290. Krzysztof Twarogowski SR Wąbrzeźno
  291. Anna Kierończyk SSO Radom
  292. Zbigniew Kierończyk SSO Radom w st. spoczynku
  293. Anna Czerwińska SR TORUŃ
  294. Beata Kasprzyk SR Toruń
  295. Renata Pohl SA w Poznaniu
  296. Tomasz Zawiślak, SR dla Wrocławia-Śródmieścia
  297. Ewa Mroczek, SR Działdowo - w stanie spoczynku
  298. Andrzej Bosak SO Tarnów
  299. Klara Łukaszewska, SO Jelenia Góra
  300. Jolanta Tomala SO we Włocławku (sędzia w stanie spoczynku)
  301. Paulina Walter - Fabiszewska SR we Włocławku
  302. Małgorzata Nowaczewska-Małek SO Radom
  303. Katarzyna Zawiślak, SO we Wrocławiu
  304. Andrzej Znak SO w Częstochowie
  305. Dariusz Podyma SO w Częstochowie
  306. Adam Synakiewicz SO w Częstochowie
  307. Katarzyna Motylska Kucharczyk SO Łódź
  308. Urszula Adamik SO w Częstochowie
  309. Michał Nawrocki SR w Częstochowie
  310. Sławomir Jęksa, SO w Poznaniu
  311. Małgorzata Paździerska SSO Włocławek
  312. Dorota Zabłudowska SR Gdańsk-Południe
  313. Katarzyna Sidyk SO w Częstochowie
  314. Lidia Wojak SR Kraków Nowa Huta
  315. Małgorzata Goździejewska SR w Radomiu
  316. Sławomir Pałka SR Oława
  317. Ryszard Lebioda SO w Łodzi
  318. Katarzyna Mieszkowice SR Płock
  319. Ewa Piotrowska SO Płock w st. spoczynku
  320. Eliza Skotnicka SR w Kłodzku
  321. Grzegorz Wesołowski SR w Kłodzku
  322. Magdalena Marczyńska SO w Piotrkowie Trybunalskim
  323. Bogdan Kijak SO w Nowym Sączu
  324. Hanna Życka-Kawęcka SR w Koszalinie
  325. Aneta Sudomir-Koc SO Włocławek
  326. Radosław Ślęzak SR w Środzie Śląskiej
  327. Justyna Szurgacz-Ślęzak SR dla Wrocławia - Krzyków we Wrocławiu
  328. Anna Zaniewska-Malik SO Tarnów -stan spoczynku
  329. Aneta Andel SR w Kłodzku
  330. Urszula Wicińska SR dla ìWrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu
  331. Maciej Szulc SO Gorzów Wielkopolski
  332. Filip Wesołowski, SR dla Wrocławia-Fabrycznej
  333. Jan Futro, SA w Poznaniu w st.spoczynku
  334. Anna Knapczyńska SO Włocławek
  335. Grzegorz Kurdziel, SR dla Wrocławia- Śródmieścia we Wrocławiu
  336. Anna Bojanowska-Wysmołek SR w Częstochowie
  337. Aleksander Brzozowski, SO w Poznaniu
  338. Waldemar Żurek, SO Kraków
  339. Anna Migdał SR Bochnia
  340. Jarosław Turczyn SO Słupsk
  341. Magdalena Modrzyńska SR Elbląg
  342. Katarzyna Pawlicka SR Płock
  343. Anna Gruszczyńska SR Kołobrzeg
  344. Daniel Żegunia SR Słupsk
  345. Alina Jabłonowska SR Brodnica
  346. Sylwia Piasecka SR Człuchów
  347. Marzena Gancarz, SO Gdańsk
  348. Dorota Lenarczyk SR Żywiec
  349. Aleksander Przysiężniak SR Kraków Podgórze
  350. Ewa Kulawik-Rudzińska, SR Starogard Gdański
  351. Anna Rybicka-Hałabis, SR Lublin-Zachód w Lublinie
  352. Marek Miłosz, SR w Radomiu
  353. Anna Miłosz, SR w Kozienicach
  354. Lucyna Samolińska SO Włocławek
  355. Hanna Rucińska SA Gdańsk
  356. Małgorzata Gerszewska SSA Gdańsk w stanie spoczynku
  357. Walentyny Łukomskiej - Drzymała SA Lublin
  358. Ewa Maciejewska SO Łódź
  359. Paweł Barański SO Łódź
  360. Aneta Sobolewska-Żukiel SR Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu
  361. Maciej Kawałko SO Szczecin
  362. Anna Juszczyk-Wiśniewska WSA Gorzów Wielkopolski
  363. Adam Mainka-Pawłowski SR Siemianowice Śląskie
  364. Małgorzata Chwal-Iskierska SR w Bytowie w st.spoczynku
  365. Jan Iskierski SR w Bytowie w st.spoczynku
  366. Barbara Rennert WSA Poznań
  367. Dariusz Kocierz SR Żywiec
  368. Rafał Leszczyński SR Zamość
  369. Aleksandra Panicz SR Choszczno
  370. Violetta Dodot SR Kościan
  371. Katarzyna Kuleta-Balcerek SR Płock
  372. Renata Wardzińska-Kołb, SO w Poznaniu
  373. Michał Kuczkowski, SO w Poznaniu
  374. Marzena Kluba SSO Łódź
  375. Krzysztof Krygielski SR Olsztyn
  376. Michał Kacprzak SR Olsztyn
  377. Mirosław Wieczorkiewicz SO Olsztyn w stanie spoczynku
  378. Rafał Jerka SO Olsztyn
  379. Magdalena Luśtyk-Barańska SR Kozienice
  380. Joanna Bieńkowska-Kolarz SR Olsztyn
  381. Hanna Wujkowska SO Włocławek
  382. Jacek Łata SO Radom
  383. Karol IKE Duninowski SSO Łódź
  384. Piotr Górecki, SA w Poznaniu w st.spoczynku
  385. Tomasz Tokarski SR Kraków Nowa Huta w Krakowie
  386. Małgorzata Kaźmierczak, SA w Poznaniu
  387. Ewa Dietkow SO w Warszawie
  388. Wiesław Zachara SO Tarnów
  389. Janusz Bociąga WSA Kraków w stanie spoczynku
  390. Elżbieta Cel SR Szczytno w stanie spoczynku
  391. Aleksandra Wesołowska, SO w Legnicy w stanie spoczynku
  392. Renata Masły-Macioszek, SR dla Krakowa-Nowej Huty w Krakowie
  393. Izabela Korpik, SO w Poznaniu
  394. Iwona Jamróz Zdziubany SSO Łódź
  395. Teresa Suchcicka SA
  396. Karolina Gonet- Szwarga SR Tarnów
  397. Jerzy Andrzejewski, SO w Poznaniu
  398. Maja Jabłońska SR Olsztyn
  399. Edward Panek SO Tarnów
  400. Jacek Bania SO Tarnów
  401. Andrzej Żuk SO Jelenia Góra
  402. Tomasz Skowron SO Jelenia Góra
  403. Dominika Gotthardt SR Zgorzelec
  404. Maciej Rozpędowski, SA w Poznaniu
  405. Jakub Pisarek, SR Bielsko- Biała
  406. Agnieszka Maziarek-Bielecka SR Lipsko
  407. Bogdan Radomski SA Lublin w stanie spoczynku
  408. Maria Jaworska, SO Toruń
  409. Bożena Grubba, SA w Gdańsku w stanie spoczynku
  410. Aleksandra Jamróz, SR Łódź Śródmieście
  411. Magdalena Kuczyńska SA w Lublinie
  412. Tomasz Krawczyk SO Łódź
  413. Katarzyna Kazaniecka-Kapała, SO Gdańsk
  414. Maria Sałańska-Szumakowicz, SA w Gdańsku w stanie spoczynku
  415. Bartosz Kosielski SR Łódź Śródmieście
  416. Ewa Kaźmierczak, SO w Poznaniu
  417. Paweł Lasoń SO w Piotrkowie Trybunalskim
  418. Jacek Szerer SO Świdnica
  419. Urszula Sipińska-Sęk SO w Piotrkowie Trybunalskim
  420. Iwona Krzeczowska -Lasoń SA Gdańsk
  421. Lucyna Ramlo, SA Gdańsk,
  422. Adam Bojko SO w Piotrkowie Trybunalskim
  423. Piotr Fal SR w Bełchatowie
  424. Joanna Buczkowska-Prajs SR Poznań - Stare Miasto w Poznaniu
  425. Krzysztof Kozłowski, SR Wysokie Mazowieckie
  426. Sławomir Cilulko, SO Białystok
  427. Wiesław Żywolewski, SO Białystok
  428. Mariusz Kurowski, SO Białystok
  429. Aleksandra Urban, SA w Gdańsku w stanie spoczynku
  430. Paweł Baliński SR w Radomsku
  431. Anna Wołujewicz SR Człuchów
  432. Ewa Gwiazdowska SR w Radomiu
  433. Karolina Sosińska SR Kraków Podgórze
  434. Tomasz B. Bac SR Kraków Podgórze
  435. Antoni Łuczak, SO w Poznaniu
  436. Ewa Łabno-Smoleń, SR Tarnów w stanie spoczynku
  437. Konrad Mosakowski, SR w Lipnie
  438. Czesław Szymanówka, SR Człuchów
  439. Daniel Strzelecki, SO Jelenia Góra
  440. Paweł Wewiórski, SR Elbląg
  441. Magdalena Budzyńska-Górecka SSA w Gdańsku w stanie spoczynku
  442. Jerzy Andrzejewski SSA w Gdańsku w stanie spoczynku
  443. Beata Zielińska z SR w Radomiu
  444. Iwona Wiraszka z SR w Radomiu
  445. Jolanta Sudoł, SO Słupsk, w st. spoczynku
  446. Barbara du Chateau SSA w Lublinie
  447. Alina Czubieniak SO Gorzów Wlkp.
  448. Jarosław Rutkowski SO Gorzów Wlkp.
  449. Adriana Orzechowska SO Radom
  450. Karolina Głazińska-Izdebska, SR Golub-Dobrzyń
  451. Grażyna Szymańska-Pasek, SO Ostrołęka w st. spoczynku
  452. Andrzej Piersa, SR Ostrołęka,
  453. Dorota Wilczek SR dla Wrocławia-Krzyków
  454. Tomasz Klimko, SR dla Wrocławia-Fabrycznej
  455. Mariola Skierś, SO w Poznaniu
  456. Jacek Barczewski, SO Olsztyn,
  457. Aleksandra Zygmund-Bogacz, SR Gorzów Wlkp.
  458. Olimpia Barańska-Małuszek, SR Gorzów Wlkp.
  459. Robert Słabuszewski, SR Strzelce Krajeńskie
  460. Beata Wolska, SR Gorzów Wlkp.
  461. Paweł Gnutek SO Nowy Sącz
  462. Tomasz Błaszkiewicz, SR Sulęcin
  463. Renata Nowosadzka, SO Gorzów Wlkp.
  464. Marek Osowicki, SR Człuchów
  465. Dorota Zarzecka, SSA Białystok
  466. Joanna Górczak, SR Sulęcin
  467. Monika Ciemięga SR Opole
  468. Monika Krzysztofik SR Opole
  469. Sławomir Steinborn, SA Gdańsk
  470. Bożena Makowczenko SR Giżycko,
  471. Marek Makowczenko SR Giżycko,
  472. Katarzyna Garbarczyk, SR Giżycko,
  473. Alina Kowalewska, SR Giżycko,
  474. Jolanta Dzitowska, SR Giżycko,
  475. Grażyna Słonczyńska-Tokarz, SR Dąbrowa Tarnowska
  476. Anna Zimowska-Legutko SR Dąbrowa Tarnowska,
  477. Rafał Serafin SR Tarnów
  478. Aleksandra Mitros, SO w Szczecinie
  479. Sybilla Bernatowicz, SR Strzelce Krajeńskie
  480. Zbigniew Pietrynko, SO Bielsko -Biała
  481. Lech WIŚNIEWSKI SR Kozienice
  482. Renata Tarnowska, SO w Szczecinie
  483. Anna Pater SO w Nowym Sączu
  484. Ewa Bem-Kozioł SR Tarnów
  485. Jacek Szerer SO Świdnica
  486. Halina Czaban SA Białystok
  487. Olga Kurowska SR Słupsk
  488. Grażyna Szyburska-Walczak SA Wrocław w st. spoczynku
  489. Ewa Piróg, SR dla Krakowa LO pl że- Śródmieścia
  490. Kamil Mazur-Czerniecki, SR Międzyrzecz
  491. Sławomir Soroka, SR Gorzów Wlkp.
  492. Paweł Halada, SR Ropczyce
  493. Ewa Bem-Kozioł SR Tarnów
  494. Wiesław Grajdura SO Tarnów
  495. Katarzyna Grodź - Mużyło SR PiZ Szczecin
  496. Anna Lewita-Horyd SR Szczecinek
  497. Kazimierz Kmak SO w Nowym Sączu
  498. Hanna Miłkowska SSR w st.spoczynku w Szczecinie
  499. Katarzyna Mazurkiewicz SR w Szczecinku
  500. Joanna Chmara SR w Szczecinku
  501. Ireneusz Góra SR w Szczecinku
  502. Michał Pieńkowski SO Ostrołęka
  503. Leszek Osiński, SR w Golubiu-Dobrzyniu
  504. Emilia Błażewicz, SR w Sławnie
  505. Krzysztof Rogalewicz, SR w Golubiu-Dobrzyniu
  506. Izabela Cieślińska SO Wrocław
  507. Irena Piotrowska SA Katowice
  508. Barbara Paszkowska SR w Białymstoku
  509. Marek Rymarski SR w Białymstoku
  510. Beata Barylak-Pietrzkowska SA Kraków w st. spocz.
  511. Renata Czeluśniak WSA Kraków
  512. Marta Kiszowara SR w Białymstoku
  513. Agnieszka Zięba SR Brzesko
  514. Wanda Zaleśna-Dziedzic SR Brzesko
  515. Marzena Famielec-Roch SR Bochnia
  516. Jagoda Kurowska SR Żywiec
  517. Jerzy Pałka, SO Ostrołęka
  518. Elżbieta Piotrowska, SO w Legnicy w stanie spoczynku
  519. Beata Głuszak, SR dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu
  520. Robert Figurski, SO w Legnicy w stanie spoczynku
  521. Anna Bury, SO w Legnicy
  522. Krzysztof Urbaniak, SR w Pleszewie,
  523. Katarzyna Mituta -Nawrocka, SR w Kaliszu,
  524. Mariusz Drygas, SR w Kaliszu
  525. Marek Jałowiecki-Paruch SR Brzesko
  526. Jakub Boryczko SR Tarnów
  527. Irena Różańska -Dorosz SA we Wrocławiu w st. spoczynku
  528. Wioletta Łopatowska-Bąkiewicz, SR w Golubiu-Dobrzyniu
  529. Katarzyna Kalwak, SR Oleśno
  530. Krystian Markiewicz, SO Katowice
  531. Aleksandra Litwin-Górzyńska Sąd Rejonowy w Płocku
  532. Jolanta Wodzińska-Flakiewicz Sąd Rejonowy w Płocku
  533. Aleksandra Wrzesińska-Nowacka NSA
  534. Iwona Bogucka NSA
  535. Anna Szymczak, SO w Radomiu
  536. Leszek Rzeźnik SO w stanie spoczynku w Radomiu
  537. Ewa Zawacka SR TORUŃ
  538. Anna Pilarz SR Częstochowa
  539. Katarzyna Goliniewska SR Częstochowa
  540. Teresa Rak SA w Krakowie w stanie spoczynku
  541. Wiesław Oryl, SO Ostrołęka
  542. Ryszard Warda SO Ostrołęka
  543. Artur Bobiński, SO Ostrołęka
  544. Grażyna Baran SO Kraków
  545. Anna Sterkowicz, SR Tarnów
  546. Agnieszka Bednarz SR Częstochowa
  547. Barbara Kokoryn, SR Olsztyn,
  548. Marzena Pok SO Częstochowa
  549. Joanna Knapińska SR Częstochowa
  550. Jacek Włodarczyk SO Częstochowa
  551. Izabela Wawrzynkiewicz SO Łódź
  552. Anna Zyskowska Jadczak SSO Łódź
  553. Katarzyna Gulbinowicz SR Częstochowa
  554. Paweł Betlejewski SR Częstochowa
  555. Cezary Dziurkowski SR Częstochowa
  556. Bartłomiej Mikosz SR dla Krakowa- Krowodrzy w st. spocz.
  557. Mariusz Musiał SO Tarnów
  558. Rafał Rosiek SR Bochnia
  559. Natasza Czarny, SR Wieliczka
  560. Izabela Fountoukidis, SO w Krakowie
  561. Małgorzata Siwiec-Niemczuk, SR dla Krakowa-Nowej Huty
  562. Monika Czajka, SR dla Krakowa - Krowodrzy
  563. Michał Wójcik, SR dla Krakowa- Nowej Huty
  564. Anna Zgud, SR dla Krakowa - Krowodrzy
  565. Zbigniew Zgud, SO w Krakowie
  566. Justyna Dresler-Sewerska SR dla Krakowa - Nowej Huty
  567. Renata Siry, SR Tarnów
  568. Hanna Piekarska, SR w Jarocinie, sędzia w st. spoczynku,
  569. Małgorzata Kurjata SR w Krotoszynie
  570. Maria Zgiet-Zawadzka SO Warszawa
  571. Małgorzata Grabowska SR Częstochowa
  572. Ireneusz Grodek SO w Piotrkowie Trybunalskim
  573. Beata Jarosz SO Częstochowa
  574. Karolina Braszczyńska SR Częstochowa
  575. Michał Lewoc SR Legnica
  576. Marek Ruciński SR
  577. Marek Tyciński SR TORUŃ
  578. Izabela Katzig, SR Koszalin
  579. Maria Mikołajczak-Strembicka, SO w Legnicy w stanie spoczynku
  580. Elżbieta Hallada, SO w Legnicy
  581. Anna Sękowska, WSA w Warszawie
  582. Beata Maciejewicz-Gawron SO Kraków
  583. Anna Bosak-Ziomek SO Kraków
  584. Mikołaj Tomaszewski, SA w Poznaniu
  585. Robert Kuczyński SA we Wrocławiu
  586. Marek Omelan SO w Elblągu
  587. Barbara Sikora, SR dla Krakowa - Śródmieścia
  588. Paweł Juszczyszyn, SR w Olsztynie
  589. Katarzyna Szeligowska, SR Gorzów Wlkp.
  590. Agata Masłowska, SR Wrocław-Śródmieście
  591. Piotr Kawecki, SR w Toruniu
  592. Ewa Tomczyk SO w Piotrkowie Trybunalskim
  593. Barbara Chłędowska, SO w Rzeszowie
  594. Artur Broś, SR w Lubaczowie
  595. Dominika Wszołek-Lech SR Kraków Nowa Huta
  596. Robert Bednarczyk, SO Jelenia Góra
  597. Monika Grubba SO Toruń
  598. Marek Adamczyk, SR Torun
  599. Kinga Miotk-Załuska, SR Toruń
  600. Ewelina Stecko-Slopek, SR Kraków-Podgórze
  601. Ewa Stępień SR Toruń
  602. Ewa Lisowiec SR Toruń
  603. Ewa Kuś-Wasilewska, SR w Sulęcinie
  604. Joanna Sawicz SA we Wrocławiu
  605. Elżbieta Kunecka SA we Wrocławiu w stanie spoczynku
  606. Włodzimierz Baran, SA w Krakowie, w stanie spoczynku
  607. Małgorzata Iwaszuk SR Wrocław-Fabryczna, w stanie spoczynku
  608. Magdalena Łopuszko SO w Szczecinie
  609. Justyna Derda-Fogel SR w Prudniku
  610. Bogusław Dobrowolski SA w Białymstoku
  611. Magdalena Opalińska SR w Zgorzelcu
  612. Janusz Wyszyński SSO Łomża
  613. Małgorzata Czerwińska, SO w Szczecinie, w stanie spoczynku
  614. Joanna Grzanka-Michór SR w Środzie Śląskiej
  615. Natalia Bonowicz SR w Toruniu
  616. Bartłomiej Przymusiński SR Poznań Stare Miasto
  617. Karolina Rokita SR w Przemyślu
  618. Katarzyna Sobieska SR w Legnicy
  619. Anna Urbańska SR w Lubinie
  620. Agata Regulska SA we Wrocławiu
  621. Agnieszka Zwęglińska-Wójcik SR dla Krakowa Podgórza
  622. Edward Stelmasik, SSA we Wrocławiu w stanie spoczynku
  623. Bogumiła Kraska, SSO w Legnicy w stanie spoczynku
  624. Wanda Bincza, SSO w Legnicy w stanie spoczynku
  625. Sławomira Hańczewska, SO w Poznaniu
  626. Iwona Godlewska, SO w Poznaniu
  627. Rafał Rudnicki SSR Gdańsk Północ w Gdańsku
  628. Izabela Bogusz SO Opole
  629. Krzysztof Bogusz WSA Opole
  630. Jaroslaw Benedyk SO Opole w stanie spoczynku
  631. Piotr Mgłosiek, Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Krzyków we Wrocławiu
  632. SSR Jakub Idziorek Sąd Rejonowy Szczecin-Centrum w Szczecinie
  633. Aleksandra Kiersnowska -Tylewicz WSA Poznań,
  634. Maciej Busz - WSA Poznań,
  635. Jacek Tylewicz - SR Poznań w st. spoczynku
  636. Łucja Oleksy - Miszczyk, SO w Gliwicach
  637. Magdalena Hupa - Dębska, SO w Gliwicach
  638. Paweł Strumiński - SR Gliwice
  639. Jolanta Mac-Śnieżek - SSR w Strzyżowie
  640. Maria Dąbek-Djakon, SR Pułtusk, w st spoczynku
  641. Agnieszka Wieczorek, SO w Poznaniu
  642. Beata Brysiewicz SO w Białymstoku
  643. Dariusz Kawula, SO w Poznaniu
  644. Waldemar Inerowicz, WSA w Poznaniu
  645. Krzysztof Stępień, SO w Przemyślu
  646. Dariusz Ziniewicz SO w Słupsku
  647. Piotr Guzy SO w Przemyślu
  648. Barbara Przybylska SO w Gliwicach
  649. Beata Majewska-Czajkowska SO w Gliwicach
  650. Radosław Kędzierski, SR Poznań-Stare Miasto w Poznaniu
  651. Ewa Krekora SR Słupsk
  652. Krzysztof Obst SR w Słupsku
  653. Robert Kłosowski SR Lidzbark Warmiński
  654. Agnieszka Kubis SR w Zabrzu
  655. Katarzyna Kaspera-Kierpieć SR Żywiec
  656. Katarzyna Mirek -Kwaśnicka SO w Płocku
  657. Joanna Świerczakowska, SO w Płocku
  658. Małgorzata Szeromska SO w Płocku w stanie spoczynku
  659. Anna Drabik, SR w Jarosławiu
  660. Agnieszka Bilkiewicz SSO w Płocku
  661. Katarzyna Żywczyńska - Rakowska SR w Płocku
  662. Marian Woźny SR w Legnicy
  663. Jakub Szczepański SR w Sierpcu
  664. Wiesława Szumlas SR Żywiec
  665. Renata Wanecka SO w Płocku
  666. Joanna Słomkowska SR w Sierpcu
  667. Grażyna Tokarczyk SO w Gliwicach
  668. Katarzyna Zabuska SR Olsztyn,
  669. Marcin Perliński, SR Nowe Miasto Lubawskie
  670. Andrzej Borowski SR Nowe Miasto Lubawskie
  671. Jadwiga Danuta Mróz - sędzia w stanie spoczynku, WSA Wrocław;
  672. Barbara Ciołek - sędzia WSA we Wrocławiu;
  673. Aneta Makowska - Hrycyk - sędzia WSA we Wrocławiu,
  674. Piotr Wójtowicz, SSA w Katowicach w stanie spoczynku
  675. Justyna Andrzejczak, SO w Poznaniu
  676. Maja Markizańska SR Koszalin
  677. Katarzyna Sznajder SO w Gliwicach
  678. Piotr Mika SO w Gliwicach
  679. Agata Dybek-Zdyn SO w Gliwicach
  680. Wojciech Samsonowski SO w Gliwicach
  681. Radosław Buko SO w Słupsku
  682. Sławomir Lach SO w Gliwicach
  683. Bernadeta Zwolińska SR w Głubczycach
  684. Ewa Toczydlowska SR Gdańsk Południe
  685. Andrzej Gierłachowski, SR Działdowo
  686. Tadeusz Witkowski, SR Działdowo
  687. Ewa Nowaczyńska, SO w Elblągu w stanie spocznyku
  688. Krzysztof Nowaczyński, SO w Elblągu
  689. Barbara Przybyła, SO w Gliwicach
  690. Jarosław Klon, SO w Gliwicach
  691. Anna Frączkiewicz, SO w Lublinie
  692. Dorota Dobrzańska, SO w Lublinie
  693. Aneta Marciniak, SO w Bydgoszczy
  694. Joanna Przetocka, SO w Lublinie w stanie spoczynku
  695. Tadeusz Kowalczyk - SR w Jaworze
  696. Izabela Ciechomska - Mosakowska, SR w Płocku
  697. Anna Begier, SR we Wrześni
  698. Patrycja Kubicka, SR Poznań -Grunwald i Jeżyce w Poznaniu
  699. Łukasz Lubbe, SR w Obornikach
  700. Magdalena Lewandowska, SR w Obornikach
  701. Halina Mieszkowicz, SO w Płocku, w stanie spoczynku
  702. Anna Łosik, SO w Poznaniu
  703. Monika Maćkowiak, SR w Bydgoszczy
  704. Olga Łasecka-Korkuć, SR dla Warszawy-Żoliborza
  705. Ewa Olszewska, SO w Krakowie
  706. Anna Olszewska, SR dla Krakowa-Nowej Huty
  707. Małgorzata Rutkiewicz-Rząsa, SR dla Warszawy-Woli
  708. Magdalena Pytel, SR dla Warszawy-Żoliborza
  709. Paweł Legawiec, SR w Szamotułach
  710. Przemysław Strzelecki, SR dla Krakowa Krowodrzy
  711. Iwona Łuka-Kliszcz, SA w Krakowie, w stanie spoczynku
  712. Adam Mika, SO w Legnicy
  713. Katarzyna Żmuda, SR w Lubinie
  714. Marzena Drozdowska, SR w Opolu
  715. Taraszkiewicz, SR w Suwałkach
  716. Adrianna Magdalena Janowska-Ziajka, SR w Suwałkach
  717. Krystyna Wiśniewska - Drobny, SO w Gliwicach, w stanie spoczynku
  718. Andrzej Borucki, SSO w Rzeszowie
  719. Magdalena Hupa-Dębska, SO w Gliwicach
  720. Joanna Smycz, SO w Rybniku
  721. Marcin Rak, SO w Gliwicach
  722. Arkadiusz Trojanowski, SO w Krośnie
  723. Marta Kucharczyk-Gemza, SO w Gliwicach
  724. Małgorzata Komorkowska,SR w Płocku
  725. Anna Goździewicz, SO w Poznaniu
  726. Małgorzata Sabat SR w Opolu
  727. Wojciech Sabat SO w Opolu
  728. Aleksandra Kożuch SR Żywiec
  729. Anna Hajda, SO Gliwice
  730. Kamila Legowicz SR Słupsk
  731. Ewa Szarmach, SO Gdańsk
  732. Joanna Toczydłowska, SO Białystok w stanie spoczynku
  733. Zbigniew Lewczyk SO Toruń
  734. Izabella Gabriel, SR dl Wrocławia - Śródmieścia
  735. Marek Bielecki, SR dla Wrocławia - Krzyków
  736. Grażyna Łazowska, SO w Gliwicach
  737. Magdalena Żak SR dla Krakowa - Nowej Huty
  738. Igor Szwedkowicz SR w Kędzierzynie-Koźlu
  739. Małgorzata Szwedkowicz SR w Kluczborku
  740. Katarzyna Wolff, SO w Poznaniu
  741. Magdalena Machorowska SR w Zabrzu
  742. Katarzyna Popławska SR w Zabrzu
  743. Agnieszka Banach SR w Złototoryi
  744. Izabela Dehmel, SO w Poznaniu
  745. Marta Bukaczewska, SR dla Wrocławia-Krzyków
  746. Dorota Idczak SR w Kluczborku
  747. Łukasz Lipowicz SR Poznań - Stare Miasto
  748. Prof. Marek Safjan, sędzia Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej, b. Prezes TK, sędzia TK w st. spoczynku
  749. Alicja Romanowska, SO w Elblągu
  750. Alicja Podlewska, SA w Gdańsku
  751. Monika Kromp SR w Kluczborku
  752. Łukasz Staszczyk SR w Kluczborku
  753. Andrzej Jastrzębski SO w Słupsku w stanie spoczynku
  754. Wojciech Juszkiewicz SR w Bytowie
  755. Dorota Hildebrand-Mrowiec SR w Zamościu
  756. Arkadiusz Mrowiec SO w Zamościu
  757. Małgorzata Ziółkowska SO Słupsk
  758. Sewer Skumiał SO w Gliwicach
  759. Ewa Grudzień SR Lublin Zachód w Lublinie
  760. Jan Bewicz SR Ostróda
  761. Agnieszka Bojanowska SO Legnica
  762. Aleksandra Rembiasz SR Kłodzko
  763. Renata Pawłów SR Kłodzko
  764. Daria Ratymirska SR Kłodzko
  765. Ewa Litowińska, SO Wrocław,sędzia w stanie spoczynku,
  766. Joanna Hajduk SR Kłodzko
  767. Renata Salwach SR Kłodzko
  768. Joanna Popiel-Lipska SR w Kluczborku
  769. Maciej Wasilewski, SO Olsztyn w stanie spoczynku,
  770. Monika Lewoc, SR Złotoryja
  771. Adam Chodkiewicz, SO w Gliwicach
  772. Paweł Hempel SR Białystok
  773. Beata Suchecka-Rosińska SO Poznań
  774. Mirosław Szyłkajtis SR Lublin-Zachód w Lublinie
  775. Przemysław Grajzer, SA w Poznaniu
  776. Piotr Michalski, SA w Poznaniu
  777. Jolanta Petkowska-Piątek, SR w Elblągu
  778. Włodzimierz Hilla, SO w Bydgoszczy
  779. Anna Garbera, SR w Wołowie
  780. Jadwiga Dobaczewska, SR w Iławie, w stanie spoczynku
  781. Bogdan Udzik, SR w Jarocinie, w stanie spoczynku
  782. Anna Piłat-Świś, SR w Chełmie
  783. Ewa Grudzień, SR Lublin Zachód w Lublinie
  784. Barbara Frankowska, SA w Rzeszowie
  785. Barbara Rączka-Sekścinska, SA w Gdańsku
  786. Anna Berk SR Kłodzko
  787. Sylwia Krajewska, SR dla Wrocławia Śródmieścia
  788. Monika Płoska-Pecio, SR Lublin Zachód w Lublinie
  789. Barbara Kokoryn, SR w Olsztynie
  790. Lucyna Guderska, SA w Łodzi
  791. Katarzyna Wilczyńska, SO Warszawa-Praga
  792. Wiktor Gromiec, SA w Gdańsku, stan spoczynku
  793. Leszek Pietraszko, SA w Lublinie
  794. Maria Minkiewicz, SA w Warszawie, stan spoczynku
  795. Joanna Kończyk, SR w Słupsku
  796. Rafał Romatowski, SR we Włocławku
  797. Tomasz Piechowiak, SO w Elblągu
  798. Beata Piórek SR Gdańsk-Południe
  799. Kazimierz Mazur SO Radom
  800. Daria Stanek, SA w Gdańsku
  801. Beata Piwko, SO w Kielcach
  802. Anna Maria Kowalik Sąd Ochrony Konkurencji i Konsumentów
  803. Robert Truczka SR Kłodzko
  804. Jacek Antoszewski, SR w Zielonej Górze
  805. Magdalena Grzybek, SO w Poznaniu
  806. Rafał Cebula, SR Siemianowice Śląskie
  807. Cezariusz Baćkowski, SA Wrocław
  808. Aldona Chruściel- Struska SO w Słupsku
  809. Mariusz Struski SO w Słupsku
  810. Krystyna Gradowska, SO w Olsztynie stan spoczynku
  811. Renata Galińska, SR w Łomży
  812. Anna Rodak, SA w Łodzi
  813. Maria Dulanowska, SR Ząbkowice Śląskie, stan spoczynku
  814. Paweł Augustowski SR Wałbrzych
  815. Marta Sługocka SR Kłodzko, stan spoczynku
  816. Ewa Niezabitowska, SR w Zielonej Górze
  817. Renata Szatkowska SO w Płocku
  818. Jarosław Pejta SO w Płocku
  819. Michał Sokół SR w Grodzisku Mazowieckim
  820. Hanna Dumanowska- Łosin, SR w Gdyni
  821. Renata Kopacz, SO Warszawa Praga
  822. Wiesława Śmich, SO w Warszawie
  823. Małgorzata Boguszewicz, SO w Zielonej Górze
  824. Dorota Wojtyło , SO w Legnicy
  825. Ewa Krukowska, SSO w Gliwicach w stanie spoczynku
  826. Maciej Babiarz SR w Puławach
  827. Izabela Kosińska-Szota SR w Kłodzku
  828. Małgorzata Anna Dziemianowicz WSA Białystok
  829. Robert Hałabis WSA Lublin
  830. Magdalena Mijał SR Oława
  831. Piotr Zaguła SR Oława
  832. Witold Wojtyło SO Legnica
  833. Janusz Blicharski SO Słupsk w st. spoczynku
  834. Urszula Kapustka SO w Nowym Sączu
  835. Agata Adamczewska SO w Poznaniu
  836. Aneta Korwin-Białka SR w Nowym Sączu
  837. Mariola Wojtkiewicz SO w Szczecinie
  838. Piotr Jakubiec SO w Lublinie
  839. Katarzyna Sieczka SR w Piotrkowie Trybunalskim
  840. Wiesław Pędziwiatr SSA Wrocław
  841. Anna Lewandowska SR Poznań- Stare Miasto
  842. Monika Gliniecka-Kaczmarek SR w Legnicy
  843. Izabella Knych, SO w Katowicach
  844. Krzysztof Zaremba, SO w Szczecinie
  845. Maciej Żelazowski, SA w Szczecinie
  846. Marek Baranowicz, SR w Stargardzie
  847. Anna Małecka, SR dla Wrocławia-Fabrycznej
  848. Monika Malasiak, SR Poznań Nowe Miasto i Wilda
  849. Małgorzata Przykucka, SO w Koszalinie
  850. Sławomir Przykucki, SO w Koszalinie
  851. Joanna Lorens, SO w Sosnowcu
  852. Maria Kamocka, SA w Szczecinie, w stanie spoczynku
  853. Nadzieja Karczmarczyk-Gawęcka, WSA w Szczecinie
  854. Emilia Podgajecka-Cilulko, SR w Białymstoku
  855. Wojciech Krawczyk, SR w Olsztynie
  856. Janusz Kukla, SR w Zakopanem, w stanie spoczynku
  857. Elżbieta Selwa, SO w Rzeszowie
  858. Agnieszka Kowalczyk, SR dla Warszawy Pragi-Północ
  859. Jadwiga Żywolewska-Ławniczak, SN, w stanie spoczynku
  860. Joanna Modzelewska, SR w Łomży
  861. Aldona Gąsecka-Duda, WSA w Krakowie, w stanie spoczynku
  862. Maciej Gwiazda, SO w Radomiu
  863. Dorota Piśkiewicz-Kwiatkowska, SR w Tychach
  864. Beata Łomnicka, WSA w Krakowie, w stanie spoczynku
  865. Magdalena Piwowarczyk SR Łowicz
  866. Rafał Skrzecz, SR dla Warszawy Woli w Warszawie
  867. Danuta Poniatowska, SO Suwałki
  868. Maria Taront, SO w Poznaniu, w stanie spoczynku
  869. Anetta Malmuk-Cieplak, SO w Katowicach
  870. Marta Truszkowska,SO w Ostrołęce
  871. Ewa Pintara SR Skierniewice
  872. Ewa Ślusarczyk SO Nowy Sącz
  873. Andrzej Ślusarczyk SR Nowy Sącz
  874. Tomasz Pintara SO Łódź
  875. Jarosław Urban SO Gdańsk
  876. Bogdan Ziemiański SA Rzeszów
  877. Urszula Malak SO Gdańsk
  878. Katarzyna Goreczka SR w Opolu
  879. Anna Zelek SR w Pińczowie w st. spoczynku
  880. Anna Winnicka Kaliszewska SO Szczecin
  881. Beata Łogasz-Kościelniak, SR Katowice-Wschód w Katowicach
  882. Jerzy Dymke, SSO w Ostrołęce, w stanie spoczynku
  883. Ewa Adamczyk, SO w Nowym Sączu, w stanie spoczynku
  884. Anna Bednarek, SR dla Warszawy Śródmieścia w Warszawie
  885. Wojciech Walesiuk SR w Gliwicach
  886. Agnieszka Połyniak SO w Świdnicy
  887. Paweł Ulewicz, SR w Elblągu
  888. Małgorzata Piotrowska, SR w Legnicy
  889. Zbigniew Łasowski, SR w Choszcznie, w stanie spoczynku
  890. Mariusz Górski, SO w Świdnicy
  891. Barbara Dolata, SR Poznań Nowe Miasto i Wilda
  892. Monika Maciej Danek, SR w Rawiczu
  893. Łukasz Sadkowski, SO w Kielcach
  894. Aleksandra Jamróz, SR w Białymstoku
  895. Elżbieta Kabzińska, SO w Kielcach, w stanie spoczynku
  896. Krzysztof Kwiatkowski, SR Katowice-Wschód w Katowicach
  897. Barbara Pięcek SO w Łodzi w stanie spoczynku
  898. Michał Sznura, SR Gdańsk-Północ w Gdańsku
  899. Agnieszka Łyniewska, SR w Kluczborku
  900. Dorota Twardowska, SO Elbląg
  901. Krzysztof Sajtyna, SO w Kielcach
  902. Katarzyna Siuda, SO w Sosnowcu
  903. Łukasz LIpowicz, SR Poznań Stare Miasto
  904. Halina Musiał, SO w Szczecinie, w stanie spoczynku
  905. Michał Jedliński, SO w Świdnicy, w stanie spoczynku
  906. Małgorzata Maleszka, SO w Toruniu w stanie spoczynku
  907. Aneta Szałkiewicz, SR Gdańsk Północ w Gdańsku
  908. Andrzej Solarz SA Kraków
  909. Maria Bereszczyńska, SR Płock
  910. Krystyna Kutzner, WSA w Krakowie, w stanie spoczynku
  911. Monika Sawa WSA Warszawa
  912. Agnieszka Stachurska, SO Warszawa-Praga
  913. Krzysztof Marcinkowski, SA w Krakowie
  914. Paweł Bujalski, SR w Mińsku Mazowieckim
  915. Joanna Tuszyńska, WSA w Krakowie
  916. Maciej Głowacz, SR w Przemyślu
  917. Danuta Gajdziak, SR w Kaliszu
  918. Dariusz Kłodnicki, SA we Wrocławiu
  919. Jan Leszczewski, SA w Białymstoku
  920. Henryk Brzyżkiewicz, SO w Gliwicach
  921. Zdzisława Chechelska, SO w Gliwicach w stanie spoczynku
  922. Adam Dominik, SR Gdańsk - Południe
  923. Andrzej Jagiełło ,sędzia NSA w stanie spoczynku
  924. Barbara Płocheć, SO w Elblągu
  925. Wojciech Leon Turżański, SSO w Lublinie w stanie spoczynku
  926. Edward Loryś, SA w Rzeszowie w stanie spoczynku
  927. Ewa Szymańska SO w Krakowie
  928. Agnieszka Skrzypiec SO w Szczecinie 
  929. Andrzej Kozioł SR w Ełku
  930. Jacek Nowicki, SA w Poznaniu 
  931. Marek Długosz SA w Krakowie
  932. Piotr Biega SR dla Krakowa Śródmieścia
  933. Beata Blankiewicz-Wóltańska WSA w Warszawie
  934. Renata Rosiak-Doroz SR w Kielcach
  935. Iwona Róziewicz SR w Kielcach
  936. Jakub Krawiec SR w Chrzanowie
  937. Grzegorz Gaj SR w Grójcu
  938. Marek Wójcik SR dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu
  939. Sylwia Mąsior SR w Chrzanowie
  940. Bogumiła Michalska SR w Mielcu, w stanie spoczynku
  941. Marta Kożuchowska-Warywoda SR dla Warszawy Woli w Warszawie
  942. Lidia Kurnicka SR dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie
  943. Magdalena Tyrakowska SR Jarocin
  944. Dorota Trautman SO w Warszawie
  945. Emila Szczurowska SO w Warszawie
  946. Barbara Nita-Światłowska SA w Krakowie
  947. Jacek Olszowiec SR w Pabianicach 
  948. Lidia Rzeczkowska SR Słupsk
  949. Aleksandra Ossowska, SR w Kościerzynie
  950. Adam Zieliński SR w Zgierzu
  951. Grzegorz Gala, SO w Łodzi
  952. Katarzyna Bryl, SR Poznań Stare Miasto w Poznaniu
  953. Katarzyna Piotrowska SR Gdańsk - Południe w Gdańsku 
  954. Robert Kowalczuk - SR Hrubieszów
  955. Daria Tyrakowska, SR w Nowej Soli, w stanie spoczynku
  956. Ewa Ważny SO w Gdańsku
  957. Jolanta Żywicka-Witt SO w Gdańsku
  958.  Włodzimierz Witt SO w Gdańsku 
  959. Aldona Trzmadel SO w Zielonej Górze 
  960. Danuta Sawicz-Nowacka SO w Zielonej Górze 
  961. Oliwia Walkiewicz SO w Zielonej Górze 
  962. Piotr Wojtowicz SR w Krośnie 
  963. Monika Góralska SR w Koszalinie 
  964. Remigiusz Drzewiecki SR w Nysie
  965. Grażyna Horbulewicz SA w Gdańsku
  966. Mateusz Przesłański SR w Częstochowie
  967. Małgorzata Sobczak-Brocka SO w Gdańsku, w stanie spoczynku
  968. Adam Nita WSA w Gliwicach
  969. Przemysław Wasilewski SO w Białymstoku
  970. Izabela Komarzewska SO w Białymstoku
  971. Bogumiła Michalska SR w Mielcu, w stanie spoczynku
  972. Anna Nowak SO w Krakowie
  973. Karolina Nowaczyk SR w Gostyniu
  974. Małgorzata Czeredys-Wójtowicz SR w Zgorzelcu
  975. Piotr Ermich SR dla Warszawy Śródmieścia w Warszawie
  976. Bożena Jurczak So w Krakowie
  977. Krzysztof Józefowicz SA w Poznaniu 
  978. Beata Kopania SO w Słupsku 
  979. Arkadiusz Piotrowski SO w Warszawie
  980. Katarzyna Rybczyńska SR w Rybniku
  981. Wiesława Kuberska SA w Łodzi
  982. Marzanna Chojnowska SO w Białymstoku
  983. Krzysztof Chojnowski SA w Białymstoku
  984. Marek Szymanek SR w Malborku, w stanie spoczynku
  985. Irena Choma-Piotrowska SO w Tarnowie
  986. Małgorzata Łoboz WSA w Krakowie
  987. Tomasz Ślęzak SA w Katowicach
  988. Anna Chaberska-Nadana SR w Ostrowi Mazowieckiej
  989. Ewa Głowacka SA we Wrocławiu
  990. Dorota Kordiak SO w Zielonej Górze
  991. Paulina Wawrzynkiewicz SO Warszawa-Praga
  992. Justyna Żbikowska SR w Nowym Dworze Mazowieckim
  993. Arkadiusz Fall, SO w Elblągu
  994. Jolanta Hawryszko, SA w Szczecinie
  995. Zbigniew Koźma, SA w Gdańsku w stanie spoczynku
  996. Andrzej  Kuba, sędzia NSA
  997. Magdalena Zając SO w Sosnowcu
  998. Jolanta Pietrzak SO w Elblągu
  999. Jacek Pietrzak, SA w Gdańsku w stanie spoczynku
  1000. Bronisław Bober, SO w Elblągu w stanie spoczynku
  1001. Sebastian Wojewódka, SR Elbląg
  1002. Monika Krajka - Pawlak, SR Gdańsk- Południe w Gdańsku
  1003. Jakub Uzdowski, SR Malbork
  1004. Grażyna Borzestowska, SO Elbląg w stanie spoczynku
  1005. Bożena Czarnota, SO w Elblągu w stanie spoczynku
  1006. Andrzej Czarnota, SA w Gdańsku
  1007. Aleksandra Kozak - Lewandowska, SR w Elblągu
  1008. Tomasz Lewandowski, SR w Elblągu
  1009. Monika Krajka - Pawlak, SR Gdańsk- Południe w Gdańsku 
  1010. Grzegorz Waloch - SO w Toruniu 
  1011. Adam Skowron SR w Tarnowskich Górach
  1012. Agnieszka Borodziuk SR w Zielonej Górze
  1013. Jolanta Strumiłło WSA w Olsztynie 
  1014. Wojciech Kozłowski SR dla Warszawy Mokotowa w Warszawie
  1015. Katarzyna Michalak-Abram SR Katowice-Zachód w Katowicach
  1016. Anna Kulik SR w Zielonej Górze
  1017. Piotr Krawczak SR w Zielonej Górze
  1018. Anna Grasza SR w Zielonej Górze
  1019. Paweł Krystyniecki SR dla Krakowa Krowodrzy w Krakowie 
  1020. Roman Wilk SR dla Krakowa Podgórza w Krakowie
  1021. Grzegorz Dyrga SO w Krakowie 
  1022. Maja Tuszyńska SR dla Krakowa Podgórza w Krakowie
  1023.  Łukasz Dyląg SR dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie
  1024. Katarzyna Nowakowska- Miśta SR dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie
  1025. Agata Pyjas Luty SA w Krakowie 
  1026. Piotr Krzak SR w Myślenicach 
  1027. Monika Szczepaniec- Czech SR dla Krakowa Podgórza w Krakowie
  1028. Beata Tabaka SO w Krakowie
  1029. Katarzyna Oleksiak SO w Krakowie 
  1030. Joanna Czernecka SO w Krakowie 
  1031. Teresa Dyrga SO w Krakowie w stanie spoczynku
  1032. Marek Synowski SO w Krakowie 
  1033. Anna Gordon- Gralak SO w Krakowie 
  1034. Maciej Rejzerewicz SR dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie 
  1035. Aleksandra Pelc- Bartosz SR dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie 
  1036. Aneta Mansfeld SO w Krakowie 
  1037. Agnieszka Sułowska - Gibas SR dla Krakowa Nowej Huty w Krakowie
  1038. Janusz Kawałek SO w Krakowie 
  1039. Paweł Piesakowski SR dla Krakowa Krowodrzy w Krakowie 
  1040. Katarzyna Grabczak- Ignatjuk SR dla Krakowa Nowej Huty w Krakowie
  1041. Tomasz Sikora SR w Oświęcimiu
  1042. Paweł Wicherek SO w Krakowie 
  1043. Bogdan Jędrys SO w Krakowie 
  1044. Renata Zwolak SO w Krakowie 
  1045. Joanna Melnyczuk SO w Krakowie 
  1046. Anna Serzysko SR dla Krakowa Krowodrzy w Krakowie 
  1047. Danuta Kłosińska SO w Krakowie w stanie spoczynku
  1048. Tomasz Kudla SO w Krakowie
  1049. Katarzyna Biernat-Jarek SO w Krakowie
  1050. Krystyna Strzelecka SO w Krakowie w stanie spoczynku
  1051. Urszula Pałkowska - Różycka SO w Krakowie
  1052. Agnieszka Michalak SR dla Krakowa Nowej Huty w Krakowie 
  1053. Barbara Baran SA w Krakowie
  1054. Katarzyna Milewska SR dla Krakowa Krowodrzy w Krakowie 
  1055. Katarzyna Kalicińska-Grzyb SR dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie 
  1056. Beata Sylwia Moryń SR dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie
  1057. Urszula Pałkowska - Różycka SO w Krakowie 
  1058. Agnieszka Rudol SR dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie
  1059. Katarzyna Wojtanowska SR w Chrzanowie 
  1060. Barbara Kursa SO w Krakowie 
  1061. Anna Karcz-Wojnicka, SO w Krakowie w stanie spoczynku
  1062. Ewa Kowalik SO w Radomiu
  1063. Ewa Stępień SO w Gliwicach 
  1064. Sylwia Szeleźnik SO Krakowie
  1065. Joanna Kaczmarek-Kęsik SO w Radomiu
  1066. Monika Matysiak SR Poznań Stare Miasto w Poznaniu 
  1067. Beata Kurdziel SA w Krakowie
  1068. Monika Kowalska SA w Krakowie
  1069. Krystian Serzysko SA w Krakowie
  1070. Grażyna Wiśniewska SA Krakowie
  1071. Urszula Zięba WSA w Krakowie
  1072. Jacek Kaszyński, SR w Bydgoszczy, w st. spocz.
  1073. Marcin Soćko SR dla m. st. Warszawy
  1074. Agata Gawron - Sambura, SO w Gliwicach, w stanie spoczynku 
  1075. Tamara Grzelak, SR Poznań Nowe Miasto I Wilda w Poznaniu 
  1076. Anna Michałowska SR Poznań - Grunwald i Jeżyce w Poznaniu
  1077. Magdalena Adamiec SR Poznań -  Grunwald i Jeżyce w Poznaniu 
  1078. Małgorzata Lamparska SA we Wrocławiu
  1079. Tadeusz Żyznowski SN w stanie spoczynku
  1080. Krystyna Mizak SO w Gdańsku w stanie spoczynku
  1081. Karolina Świderska SR Poznań - Grunwald i Jeżyce w Poznaniu
  1082. Maria Zięba SA w Krakowie w stanie spoczynku
  1083. Anna Tokarska SA w Krakowie w stanie spoczynku
  1084. Feliksa Wilk SA w Krakowie w stanie spoczynku
  1085. Ewa Drzymała SA w Krakowie w stanie spoczynku
  1086. Ewa Proniewicz-Szaron SA w Krakowie w stanie spoczynku
  1087. Halina Gajdzińska SA w Krakowie w stanie spoczynku
  1088. Witold Dygoń SA w Krakowie w stanie spoczynku
  1089. Anna Trybuła SR w Cieszynie
  1090. Agata Pierożyńska SO w Krakowie
  1091. Wiesława Anna Namirska, SA w Katowicach 
  1092. Danuta Matuszewska, SA Gdańsk w stanie spoczynku
  1093. Renata Połuch, SR Gdańsk-Południe
  1094. Jarosław Zawrot, SO Gdańsk
  1095. Urszula Walenta SO w Gliwicach w stanie spoczynku
  1096. Magdalena Danek SR Poznań Grunwald i Jeżyce w Poznaniu
  1097. Mariola Adamczyk SR w Toruniu
  1098. Bożena Lichota SA w Krakowie w stanie spoczynku
  1099. Rafał Ziętek SR w Olkuszu
  1100. Małgorzata Przybylska-Lewandowska SR Sopot
  1101. Paweł Jurewicz SR w Świebodzinie 
  1102. Ewa Dawczak - Schaefer SO w Gliwicach, w stanie spoczynku
  1103. Izabela Halik SA w Poznaniu, w stanie spocz
  1104. Robert Kubicki SR Poznań - Grunwald i Jeżyce w Poznaniu
  1105. Danuta Raś SR w Dzierżoniowie
  1106. Izabela Bratek-Krull SR w Kwidzynie
  1107. Artur Onderka SR w Miechowie
  1108. Sylwia Skotnicka SO w Krakowie
  1109. Marta Wiśniewska SSR Braniewo
  1110. Izabela Perkowska SR w Białymstoku
  1111. Maria Pilecka-Rudnicka SR w Nowej Soli, w stanie spoczynku
  1112. Dagmara Gałuszko SR Szczecin Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie
  1113. Cezary Wójcik SA w Lublinie, w stanie spoczynku
  1114. Ewa Górska-Wójcik SO w Lublinie
  1115. Anna Zapłata SO w Poznaniu
  1116. Agnieszka Berezowska SR dla Warszawy Żoliborza w Warszawie
  1117. Mirosław Brzozowski SO w Lublinie
  1118. Zofia Kołaczyk SA w Katowicach w stanie spoczynku
  1119. Ewa Maciejewska SR dla m. st. Warszawy w Warszawie  
  1120.  Mirosław Ziaja SA w Katowicach
  1121. Anna Wypych-Knieć Sąd Rejonowy dla Warszawy Mokotowa w Warszawie
  1122. Magdalena Czynsz-Wolska SO w Gdańsku
  1123. Magdalena Rydel-Wołpiuk SR w Oświęcimiu 
  1124. Robert Węgrzyn, SR Kwidzyn
  1125. Joanna Radzyńska-Głowacka SO w Warszawie
  1126. Dawid Hrapkowicz SR Katowice-Zachód w Katowicach
  1127. Małgorzata Rydel-Pabis SR w Oświęcimiu
  1128. Sławomir Nowak SR w Oświęcimiu
  1129. Adam Szymeczko SR w Oświęcimiu
  1130. Katarzyna Stasiak-Ochocka SR w Obornikach
  1131. Aleksander Dziwiński SR w Kępnie,
  1132. Aneta Gintowt SR w Kaliszu del. do SO w Kaliszu 
  1133. Bogdan Wolski SSO Warszawa-Praga w Warszawie w stanie spoczynku
  1134. Zbigniew Muszyński SSO we Wroclawiu
  1135. Grzegorz Buła, SO w Krakowie,
  1136. Joanna Żelazny, SO we Wrocławiu 
  1137. Jerzy Bogacz, SO w Nowym Sączu
  1138. Tomasz Błoński SR w Ostrzeszowie
  1139. Iwona Owsińska-Gwiazda WSA w Warszawie
  1140. Greta Puchalska SO w Szczecinie
  1141. Armand Meisnner SR Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu
  1142. Katarzyna Dyrduł-Meissner SR Poznań Grunwald i Jeżyce w Poznaniu
  1143. Elżbieta Kosecka - Sobczak, SO Elbląg
  1144. Mariusz Gregorowicz, SO Elbląg 
  1145. Marek Wolski, SA w Lublinie w stanie spoczynku
  1146. Anna Zajączkowska, SR w Nowym Dworze Mazowieckim
  1147. Wojciech Wolski SR Lublin-Zachód w Lublinie
  1148. Piotr Wrzesiński, SR we Włocławku
  1149. Maksymilian Zboina, SR w Mińsku Mazowieckim
  1150. Dariusz Przemyk SO Jelenia Góra 
  1151. Stanisława Kubica SA Wrocław w stanie spoczynku 
  1152. Dorota Rysińska, SN w stanie spoczynku  
  1153. Krzysztof Jucha, SR w Rzeszowie
  1154. Ewa Żołnierczuk-Dec, SR w Rzeszowie.                                                
  1155. Iwona Nowakowska, SO w Radomiu w stanie spoczynku
  1156. Karol Przybysz, SR w Bydgoszczy     
  1157. Sylwia Roszak, SR w Bydgoszczy,   
  1158. Witold Benicki, SO w Rzeszowie
  1159. Jakub Wąwoźny, SR w Chełmnie,
  1160. Marzanna Wiśniewska, SR Brodnica
  1161. Edyta Borek, SR w Rzeszowie 
  1162. Jacek Czaja, Izba Gospodarcza NSA
  1163. Elżbieta Czaja, SA w Lublinie 
  1164. Justyna Ryłko, SR w Szydłowcu 
  1165. Krzysztof Dobrowolski, SR w Radomiu 
  1166. Jolanta Olszowy-Rozmus, SR w Rzeszowie
  1167. Katarzyna Żmigrodzka, sędzia SO w Lublinie - w stanie spoczynku
  1168. Ryszard Żmigrodzki, sędzia SA w Lublinie - w stanie spoczynku,
  1169. Greta Książkiewicz,  sędzia SO w Lublinie,
  1170. Elżbieta Michałowska-Dec, sędzia SO w Lublinie,
  1171. Sławomir Kaczor, sędzia SO w Lublinie,
  1172. Aleksandra Machel-Dzik, sędzia SR Lublin-Zachód w Lublinie,
  1173. Beata Błotnik,  sędzia SO w Lublinie, 
  1174. Grażyna Lipianin, sędzia SO w Lublinie- w stanie spoczynku,
  1175. Anna Zawiślak,  sędzia SR Lublin-Zachód w Lublinie,
  1176. Anna Dyczewska-Lizon, sędzia SR w Opolu Lubelskim,
  1177. Dorota Wiśniewska, sędzia SR Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku,
  1178. Ewa Klementowska,  sędzia SR Lublin-Zachód w Lublinie,
  1179. Katarzyna Pszczoła,  sędzia SO w Lublinie, 
  1180. Bogdan Radomski,  sędzia SA w Lublinie- w stanie spoczynku, 
  1181. Dorota Stańczyk,  sędzia SO w Lublinie,
  1182. Krzysztof Kusz,  sędzia SO w Zamościu, 
  1183. Magdalena Kurczewska-Śmiech,  sędzia SO w Lublinie, 
  1184. Arkadiusz Śmiech,  sędzia SO w Lublinie,
  1185. Maria Żuchowska, SR w Toruniu, 
  1186. Małgorzata Maleszka, SO w Toruniu, w stanie spoczynku,
  1187. Hanna Matuszewska, SO w Toruniu, w stanie spoczynku, 
  1188. Mirosław Maleszka, SO w Toruniu,
  1189. Andrzej Klimkowski, SO w Lublinie 
  1190. Renata Suraj,  sędzia SR Lublin-Wschód w Lublinie, 
  1191. Michał Suraj,  sędzia SR Lublin-Wschód w Lublinie, 
  1192. Małgorzata Jesipowicz,  sędzia SR Lublin-Wschód w Lublinie-w stanie spoczynku, 
  1193. Monika Wysmulska,  sędzia SO w Lublinie, 
  1194. Adam Daniel,  sędzia SO w Lublinie, 
  1195. Luiza Dąbska,  sędzia SO w Lublinie 
  1196. Zdzisław Pachowicz sędzia SA we Wrocławiu w stanie spoczynku 
  1197. Leszek Nowopolski Sędzia SR Gdańsk Połnoc w Gdansku (del do SO w Gdańsku)

a także sędziowie sądów warszawskich:

  1. SSO Anna Bator – Ciesielska
  2. SSR Marcin Babicz
  3. SSO Agnieszka Bedyńska – Abramczyk
  4. SSR Mariusz Belowski
  5. SSR Łukasz Biliński
  6. SSO Anna Błażejczyk
  7. SSO Katarzyna Bojańczyk
  8. SWSA Piotr Borowiecki
  9. SSO Edyta Bronowicka
  10. SSR Wojciech Buchajczuk
  11. SSO Tomasz Całkiewicz (w stanie spoczynku)
  12. SSA Katarzyna Capałowska
  13. SSO Marek Celej (w stanie spoczynku)
  14. SSO Janusz Cieszko
  15. SSO Agnieszka du Château
  16. SSO Paweł du Château
  17. SSO Bożena Chłopecka
  18. SSO Krzysztof Chmielewski
  19. SSO Ewa Cylc
  20. SSR Anna Czarnocka
  21. SSO Dorota Czyżewska
  22. SSO Beata Dzierżko
  23. SSO Paweł Dobosz
  24. SSO Justyna Dołhy
  25. SSO Agnieszka Domańska
  26. SSO Monika Dominiak
  27. SSO Magdalena Dobrzańska
  28. SSO Michał Doleżal
  29. SSO Maria Dudziuk
  30. SSO Alicja Dziekańska
  31. SSO Grzegorz Fidrysiak
  32. SSO Agnieszka Fronczak
  33. SSO Artur Fryc
  34. SSR Agnieszka Furman (w stanie spoczynku)
  35. SSO Anna Gałas
  36. SSO Magdalena Gałązka
  37. SSO Piotr Gąciarek
  38. SSO Renata Gąsior
  39. SSO Elwira Gocławska
  40. SSO Piotr Gocławski
  41. SSO Irena Gorel (w stanie spoczynku)
  42. SSR Grzegorz Godzina
  43. SSO Agnieszka Gradowska
  44. SSO Tomasz Grochowicz
  45. SSO Marek Grodzki
  46. SSN Irena Gromska - Szuster
  47. SSO Danuta Grunwald
  48. SSO Maciej Gruszczyński
  49. SSO Agnieszka Grzybczak - Stachyra
  50. SSO Beata Gutkowska
  51. SSR Przemysław Hałasa
  52. SSO Joanna Hut
  53. SSO Urszula Idzikowska (w stanie spoczynku)
  54. SSO Marzena Iwańska
  55. SSO Bożena Jaskuła (w stanie spoczynku)
  56. SSO Bogusława Jarmołowicz- Łochańska
  57. SSO Agnieszka Jarosz
  58. SSO Anita Jarząbek - Bocian
  59. SSR Renata Kielak – Komorowska
  60. SSN Halina Kiryło
  61. SSO Katarzyna Kisiel
  62. SSO Piotr Kluz
  63. SSO Małgorzata Kluziak (w stanie spoczynku)
  64. SSO Grzegorz Kochan
  65. SSO Iwona Konopka
  66. SSO Małgorzata Kosicka
  67. SSR Marcin Kosowski
  68. SSR Izabela Kościarz - Depta
  69. SSO Joanna Korzeń
  70. SSN Iwona Koper
  71. SSR Justyna Koska - Janusz
  72. SSO Andrzej Krasnodębski
  73. SSO Maciej Kruszyński
  74. SSO Sylwia Kulma
  75. SSO Magdalena Kurc – Mazurkiewicz
  76. SSO Renata Latosińska
  77. SSO Izabela Ledzion
  78. SSO Iwona Lizakowska - Bytof
  79. SSR Dorota Loryś – Kosylo
  80. SSR Monika Louklinska
  81. SSR Ewelina Lubieniecka
  82. SSO Aleksandra Łączyńska - Mendakiewicz
  83. SSO Monika Łukaszewicz
  84. SSO Agnieszka Łukaszuk
  85. SSO Joanna Machoń
  86. SSO Izabela Magdziarz
  87. SSO Magdalena Majewska
  88. SSO Ewa Malinowska
  89. SSO Tomasz Malinowski
  90. SSO Piotr Maksymowicz
  91. SSO Jolanta Marek – Trocha
  92. SSR Natalia Maszkiewicz
  93. SSO Jacek Matusik
  94. SSO Aleksandra Mazurek
  95. SSO Sebastian Mazurkiewicz
  96. SSN Dawid Miąsik
  97. SSR Arletta Mierzwiak
  98. SSO Bożena Miśkowiec
  99. SSO Małgorzata Młodawska - Piaseczna
  100. SSO Rafał Młyński
  101. SSR Łukasz Mrozek
  102. SSO Beata Najjar
  103. SSO Magdalena Nałęcz
  104. SSR Monika Niedziela
  105. SSO Monika Niezabitowska – Nowakowska
  106. SSO Beata Nowak
  107. SSR Małgorzata Nowak - Januchta
  108. SSO Aneta Obszyńska - Małocha
  109. SSO Renata Olejnik – Tyszka
  110. SSO Radosław Olszewski
  111. SSO Dorota Opiłowska
  112. SSO Grażyna Otola – Pawlica (w stanie spoczynku)
  113. SSO Agnieszka Owczarewicz
  114. SSR Jerzy Ożdżeński
  115. SSN Maciej Pacuda
  116. SSR Małgorzata Pałeszniak – Gańczarek
  117. SSO Monika Pawłowska
  118. SSO Anna Pawłowska – Patro
  119. SSO Remigiusz Pawłowski
  120. SSR Albert Parzyszek
  121. SSO Małgorzata Perdion – Kalicka
  122. SSO Krzysztof Petryna
  123. SSO Maria Piasecka
  124. SSO Michał Piotrowski
  125. SSR Marta Pilśnik
  126. SSO Beata Piwowarska
  127. SSO Halina Plasota (w stanie spoczynku)
  128. SSA Ewa Plawgo (w stanie spoczynku)
  129. SSO Zbigniew Podedworny
  130. SSR Agata Pomianowska
  131. SSA Grzegorz Pomianowski (w stanie spoczynku)
  132. SSO Monika Popielarska
  133. SSO Anna Przesmycka
  134. SSO Anna Ptaszek
  135. SSO Dagmara Pusz-Florkiewicz
  136. SWSO Piotr Raczkowski
  137. SSO Magdalena Roszkowska – Matusik
  138. SSO Alina Rychlińska (w stanie spoczynku)
  139. SSO Ada Sędrowska
  140. SSO Cezary Skwara
  141. SSO Maja Smoderek
  142. SWSA Jadwiga Smołucha
  143. SSO Joanna Sieradz
  144. SSO Barbara Sierpińska (w stanie spoczynku)
  145. SSO Andrzej Sobieszczański
  146. SSO Marek Sobkowicz (w stanie spoczynku)
  147. SSR Lidia Sobotka – Paczuska
  148. SSR Jakub Sokół
  149. SSR Urszula Sorbian
  150. SSO Zenon Stankiewicz
  151. SSO Katarzyna Stasiów
  152. SSO Andrzej Sterkowicz
  153. SSO Maja Stępkowska – Michalska
  154. SSR Małgorzata Szamborska (w stanie spoczynku)
  155. SSO Katarzyna Szaniawska-Stejblis
  156. SSN Maria Szulc
  157. SSO Ireneusz Szulewicz
  158. SSO Anna Szymacha – Zwolińska
  159. SSO Iwona Szymańska
  160. SSO Anna Szymańska – Grodzka
  161. SSO Ewa Talarczyk
  162. SSR Magdalena Taraszkiewicz – Sołtys
  163. SSO Ewa Teofilak
  164. SSR Joanna Tertil
  165. SSR Monika Tkaczyk - Turek
  166. SWSA Arkadiusz Tomczak
  167. SSR Katarzyna Tomczak
  168. SSO Igor Tuleya
  169. SSO Maria Turek
  170. SSO Ludmiła Tułaczko
  171. SSO Beata Tymoszów
  172. SSO Anna Tyrluk – Krajewska
  173. SSO Jacek Tyszka
  174. SSO Sylwia Urbańska
  175. SSO Bolesław Wadowski
  176. SSN Karol Weitz
  177. SSR Dorota Walczyk
  178. SSR Rafał Waszkiewicz
  179. SSR Marcin Waszkiewicz
  180. SSO Beata Wehner
  181. SSO Remigiusz Wehner
  182. SSO Anna Wielgolewska
  183. SSO Anna Wierciszewska – Chojnowska
  184. SSO Agnieszka Wojciechowska - Langda
  185. SSO Piotr Wojtysiak
  186. SSO Magdalena Wójcik
  187. SSR Katarzyna Wróbel – Zumbrzycka
  188. SSO Agnieszka Zakrzewska - Leżańska (w stanie spoczynku)
  189. SSO Janusz Zalewski
  190. SSO Joanna Zaremba
  191. SSO Hubert Zaremba
  192. SSO Anna Zawadka
  193. SSO Anna Zborzyńska
  194. SSR Urszula Żółtak
  195. Grażyna Ruiz SA w Warszawie, w stanie spoczynku
  196. Zofia Pawelczyk-Bik SR Warszawa Praga-Południe
  197. Marcin Bik SR Warszawa Praga-Północ

oświadczenie wspierają także prokuratorzy

  1. Katarzyna Gembalczyk, Prokuratura Okręgowa w Warszawie
  2. Piotr Wójtowicz, Prokuratura Okręgowa w Legnicy
  3. Jerzy Iwanicki, Prokuratura Regionalna w Warszawie
  4. Marian Młynarski, Prokuratura Rejonowa w Żywcu;, Prokurator w stanie spoczynku
  5. Wioletta Misiura, Prokuratura Rejonowa w Lublinie
  6. Marcin Wielgomas, Prokuratura Regionalna w Warszawie
  7. Katarzyna Kuklis, Prokuratura Okręgowa Bielsko-Biała
  8. Mariusz Kowal, Prokuratura Okręgowa w Rzeszowie
  9. Mariusz Krasoń, Prokuratura Regionalna w Krakowie
  10. Jolanta Kruczek, Prokuratura Rejonowa Kraków Śródmieście Zachód
  11. Christopher Świerk, zdegradowany z b. PPA w Szczecinie;, Prokurator w stanie spoczynku
  12. Paweł Nowak, Prokuratura Okręgowa w Warszawie
  13. Dariusz Korneluk, Prokuratura Rejonowa Warszawa Śródmieście w Warszawie
  14. Grażyna Szuszkiewicz, Prokuratura Okręgowa w Legnicy
  15. Michał Przybycień, Prokuratura Rejonowa Kraków-Prądnik Biały w Krakowie
  16. Tomasz Jędrych, Prokuratura Okręgowa w Ostrołęce
  17. Dariusz Ślepokura, Prokuratura Okręgowa w Warszawie
  18. Maciej Prabucki, Prokuratura Okręgowa w Jeleniej Górze
  19. Robert Kmieciak, Prokuratura Rejonowa w Zielonej Górze
  20. Daniel Drapała, Prokuratura Okręgowa we Wrocławiu
  21. Waldemar Starzak, Prokuratura Rejonowa w Nowym Sączu
  22. Arkadiusz Roćko, Prokuratura Okręgowa w Gorzowie Wlkp.
  23. Krzysztof Wójcik, Prokuratura Okręgowa w Krakowie
  24. Izabela Politewicz, Prokuratura Okręgowa w Olsztynie
  25. Aleksandra Antoniak-Drożdż, Prokuratura Okręgowa w Katowicach
  26. Jolanta Waś, Prokuratura Okręgowa Warszawa Praga w Warszawie
  27. Marek Gorzkowicz, Prokuratura Okręgowa w Jeleniej Górze
  28. Iwona Palka, Prokuratura Apelacyjna w Katowicach;, Prokurator w stanie spoczynku
  29. Elżbieta Czerepak, Prokuratura Okręgowa we Wrocławiu
  30. Andrzej Janecki, Prokuratura Rejonowa Warszawa-Wola
  31. Alfred Staszak, Prokuratura Okręgowa w Zielonej Górze
  32. Roman Pękała, Prokuratura Okręgowa w Świdnicy;, Prokurator w stanie spoczynku
  33. Michał Binkiewicz, Prokuratura Okręgowa w Katowicach
  34. Dariusz Sowik, Prokuratura Okręgowa w Łodzi
  35. Wojciech Dutkowski, Prokuratura Okręgowa w Katowicach;, Prokurator w staniespoczynku
  36. Krystyna Paszek, Prokuratura Rejonowa w Grodzisku Mazowieckim
  37. Katarzyna Szeska, Prokuratura Rejonowa Warszawa Wola w Warszawie
  38. Artur Oniszczuk, Prokuratura Rejonowa Warszawa Praga Północ w Warszawie
  39. Paweł Sokół, Prokuratura Okręgowa w Kielcach
  40. Jerzy Piwko, Prokuratura Okręgowa w Kielcach
  41. Celina Kurzydło, Prokuratura Okręgowa w Legnicy
  42. Anna Wasilczuk, Prokuratura Rejonowa w Białymstoku
  43. Andrzej Grygoruk, Prokuratora Rejonowa w Białymstoku
  44. Tomasz Dems, Prokuratura Rejonowa Warszawa Śródmieście Północ
  45. Andrzej Śliwski, Prokuratura Okręgowa w Białymstoku
  46. Zbigniew Szpiczko, Prokuratura Okręgowa w Białymstoku
  47. Andrzej Bura, Prokuratura Okręgowa w Białymstoku
  48. Małgorzata Kozłowska, Prokuratura Krajowa
  49. Karolina Staros, Prokuratura Rejonowa Warszawa-Praga Północ w Warszawie
  50. Robert Kiliański, Prokuratura Okręgowa w Tarnobrzegu
  51. Robert Wypych, Prokuratura Okręgowa w Częstochowie
  52. Ewa Szkodzińska-Łacek, Prokuratura Okręgowa w Lublinie
  53. Ewa Janczur, Prokuratura Okręgowa w Toruniu
  54. Renata Mazur, Prokuratura Okręgowa Warszaw Praga;, Prokurator w stanie spoczynku
  55. Urszula Noras-Cema, Prokuratura Rejonowa w Pszczynie;, Prokurator w stanie spoczynku
  56. Maciej Młynarczyk, Prokuratura Rejonowa Warszawa - Praga Północ w Warszawie
  57. Katarzyna Kwiatkowska, Prokuratura Okręgowa Warszawa Praga w Warszawie
  58. Sebastian Rohm, Prokuratura Okręgowa w Katowicach
  59. Joanna Kłosowska, Prokuratura Rejonowa w Lidzbarku Warmińskim
  60. Piotr Kowalik, Prokuratura Rejonowa Warszawa-Praga Południe w Warszawie
  61. Ewa Wrzosek, Prokuratura Rejonowa Warszawa Mokotów w Warszawie
  62. Joanna Górska, Prokurator byłej, Prokuratury Apelacyjnej w Białymstoku;, Prokurator w stanie spoczynku
  63. Piotr Niezgoda, Prokuratura Okręgowa w Krakowie
  64. Liliana Łukasiewicz, Prokuratura Okręgowa w Legnicy
  65. Urszula Turzyńska –Schulz, Prokuratura Okręgowa w Gdańsku
  66. Przemysław Nowak, Prokuratura Okręgowa w Warszawie
  67. Piotr Fortuna, Prokuratura Okręgowa w Jeleniej Górze
  68. Agnieszka Łosicka, Prokuratura Okręgowa w Lublinie;, Prokurator w stanie spoczynku
  69. Marcin Śliwiński, Prokuratura Okręgowa w Jeleniej Górze
  70. Aleksandra Wójcik, Prokuratura Okręgowa w Lublinie
  71. Maciej Płeszka, Prokuratura Rejonowa Kraków - Prądnik Biały
  72. Jarosław Onyszczuk, Prokuratura Rejonowa Warszawa - Mokotów w Warszawie
  73. Małgorzata Kaszubska, Prokuratura Rejonowa Szczytno
  74. Elżbieta Korwell, Prokuratura Okręgowa w Białymstoku;, Prokurator w stanie spoczynku,
  75. Krzysztof Biegun, Prokuratura Rejonowa Żywiec
  76. Joanna Dubin, Prokuratura Rejonowa w Suchej Beskidzkiej
  77. Cezary Porada, Prokuratura Okręgowa w Toruniu
  78. Michał Mistygacz, Prokuratura Rejonowa Warszawa-Śródmieście w Warszawie
  79. Elżbieta Sidwa, Prokuratura Krajowa;, Prokurator w stanie spoczynku
  80. Beata Syk- Jankowska, Prokuratura Okręgowa w Lublinie
  81. Jadwiga Gorzelewska, Prokuratura Rejonowa w Lublinie;, Prokurator w stanie spoczynku
  82. Krzysztof Parchimowicz, Prokuratura Rejonowa Warszawa Mokotów w Warszawie
  83. Jaromir Rybczak, Prokuratura Regionalna w Rzeszowie
  84. Jerzy Szkapiak, Prokuratura Okręgowa w Jeleniej Górze
  85. Monika Lewandowska, Prokuratura Okręgowa w Warszawie
  86. Paweł Pik, Prokuratura Regionalna w Gdańsku
  87. Monika Skinder-Pik, Prokuratura Okręgowa w Gdańsku
  88. Dorota Bojanowska, Prokuratura Rejonowa Prądnik Biały w Krakowie
  89. Anna Markuszewska-Wolfram, Prokuratura Okręgowa w Toruniu
  90. Aleksandra Panek-Troć, Prokuratura Okręgowa w Jeleniej Górze
  91. Anna Kowalska, Prokuratura Rejonowa Kraków Prądnik Biały
  92. Marta Midera, Prokuratura Okręgowa w Jeleniej Górze
  93. Damian Gałek, Prokuratura Rejonowa w Nowej Soli
  94. Magdalena Wiśniewska, Prokuratura Okręgowa Warszawa Praga w Warszawie
  95. Hubert Podolak, Prokuratura Okręgowa Warszawa Praga w Warszawie
  96. Tomasz Nowicki, Prokuratura Okręgowa Warszawa Praga w Warszawie
  97. Jacek Bilewicz, Prokuratura Okręgowa Warszawa Praga w Warszawie
  98. Jolanta Kordulska, Prokuratura Rejonowa Białystok - Południe w Białymstoku
  99. Jerzy Mierzewski, Prokuratura Rejonowa Warszawa Śródmieście w Warszawie
  100. Lucyna Siegień - Wasiluk, Prokuratura Okręgowa w Białymstoku
  101. Wojciech Misiewicz, Prokuratura Rejonowa Warszawa Praga Północ w Warszawie
  102. Jacek Winkiel, Prokuratura Okręgowa w Łodzi, stan spoczynku
  103. Małgorzata Adamajtys, Prokuratura Rejonowa Warszawa Praga Południe w Warszawie
  104. Joanna Szczęśniak, Prokuratura Rejonowa Warszawa Praga Północ w Warszawie
  105. Justyna Brzozowska, Prokuratura Okręgowa w Warszawie
  106. Anna Sienkiewicz - Mrozowska, Prokuratura Okręgowa w Bydgoszczy
  107. Dominik Mrozowski, Prokuratura Rejonowa Bydgoszcz Południe w Bydgoszczy
  108. Bogusław Olewiński, Prokuratura w Rzeszowie
  109. Marzena Czyżyk, Prokuratura Regionalna w Gdańsku
  110. Michał Rzeźnik, Prokuratura Regionalna w Gdańsku
  111. Grzegorz Pluto, Prokuratura Regionalna w Gdańsku
  112. Zbigniew Niemczyk, Prokuratura Regionalna w Gdańsku
  113. Bogdan Szegda, Prokuratura Regionalna w Gdańsku
  114. Ireneusz Szeląg, Prokuratura Rejonowa Warszawa Śródmieście w Warszawie
  115. Dariusz Witek – Pogorzelski, Prokuratura Okręgowa w Gdańsku
  116. Tomasz Mackiewicz, Prokuratura Rejonowa w Malborku
  117. Zbigniew Owsiany, Prokuratura Okręgowa w Gdańsku
  118. Marcin Włodarczyk, Prokuratura Okręgowa w Gdańsku
  119. Małgorzata Ceregra, Prokuratura Rejonowa Warszawa Ursynów
  120. Robert Sośnicki, Prokuratura Rejonowa w Rzeszowie
  121. Marta Rzepa, Prokuratura Rejonowa Warszawa Ursynów
  122. Marcin Maksjan, Prokuratura Rejonowa Warszawa Ursynów
  123. Zbigniew Rzepa, Prokuratura Rejonowa Warszawa Ursynów
  124. Piotr Skoba, Prokuratura Rejonowa Warszawa Śródmieście 
  125. Artur Matkowski, Prokuratura Rejonowa w Poznaniu
  126. Dorota Kawa, Prokurator Prokuratury Okręgowej w Lublinie
  127. Jolanta Dębiec Prokurator Prokuratury Okręgowej w Lublinie
  128. Ewa Ruchlicka, Prokurator Prokuratury Regionalnej  w Lublinie w stanie spoczynku
  129. Cezary Maj, Prokurator Prokuratury Regionalnej  w Lublinie
  130. Jerzy Krawczuk, Prokurator Prokuratury Regionalnej  w Lublinie w stanie spoczynku
  131. Michał Gabriel-Węglowski, Prokurator Prokuratury Regionalnej w Gdańsku,
  132. Anna Adamiak, Prokurator Prokuratury Regionalnej w Warszawie
  133. Aneta Urbanik-Urjasz, Prokurator Prokuratury Rejonowej Warszawa Ursynów w Warszawie
  134. Marcin Szczepanowski Prokurator Prokuratury Rejonowej w Świdniku
  135.  Dorota Kalinowska-Kłos, Prokurator Prokuratury Okręgowej w Lublinie
  136. Michał Sikora, prokurator Prokuratury Rejonowej w Jastrzębiu - Zdroju
  137. Joanna Malcharek, Prokurator Prokuratury Okręgowej w Gliwicach 
  138. Arkadiusz Kwapiński, prokurator Prokuratury Rejonowej w Jastrzębiu-Zdroju 
  139. Małgorzata Kozicka, Prokurator Prokuratury Rejonowej Gliwice Wschód, w stanie spoczynku
  140. Agnieszka Cisowska, Prokurator Prokuratury Rejonowej w Wodzisławiu Śląskim
  141. Wojciech Zieliński, Prokurator Prokuratury Rejonowej w Jastrzębiu Zdroju 
  142. Joanna Bogdan, Prokurator Prokuratury Rejonowej Warszawa Mokotów w Warszawie
  143. Aneta Pich, Prokurator Prokuratury Regionalnej w Szczecinie 
  144. Aldona Lema, Prokurator Prokuratury Okręgowej w Szczecinie 
  145. Jacek Andrzejuk, Prokurator Prokuratury Rejonowej Szczecin Zachód 
  146. Miłosz Ziółkowski, Prokurator Prokuratury Okręgowej w Szczecinie
  147. Joanna Struś, Prokurator Prokuratury Rejonowej w Koszalinie
  148. Katarzyna Okomska, Prokurator Prokuratury Okręgowej w Szczecinie, w stanie spoczynku
  149. Aleksandra Marchlewska, Prokurator Prokuratury Rejonowej w Szczecinie Niebuszewo
  150. Krzysztof Wolski, Prokurator Prokuratury Okręgowej w Łodzi 
  151. Damian Kordykiewicz, Prokurator Prokuratury Okręgowej w Szczecinie 
  152. Jakub Cema, Prokurator Prokuratury Okręgowej Katowicach 
  153. Robert Rybiński, Prokurator Prokuratury Rejonowej Szczecin Niebuszewo
  154. Andrzej Piaseczny, Prokurator Prokuratury Okręgowej w Warszawie 
  155. Beata Skowronek-Frużyńska, Prokuratura Regionalna w Krakowie
  156. Marcin Reszkowski, Prokuratura Okręgowa w Toruniu
  157. Joanna Garus, Prokuratura Rejonowa Warszawa-Mokotów
  158. Aneta Hładki, Prokuratura Rejonowa w Zakopanem
  159. Lubosz Ossowski, Prokuratura Okręgowa w Toruniu